איך ללמוד לצייר אופנה?

ברוכים הבאים לעוד סרטון מבית מכללת סולו, המכללה המובילה בישראל ללימודי גרפיקה און ליין בשיטת אחד על אחד. הסרטון שלפניכם הוא על תוכנת אילוסטרייטור, אחת התוכנות המובילות היום בעולם בתחום הגרפיקה, תוכנה שעושים בה שימוש מעצבים גרפיים אך לא רק. בין המשתמשים הקבועים בתוכנה יש את מעצבי האופנה, אלו שצריכים לצייר את הסקיצות שלהם בדרך חדשנית ולא כמו בעבר על דף נייר ובכתב יד. הסרטון הינו פשוט וקל להבנה והוא מאפשר לכל אחד להכיר את התוכנה ולעשות בה שימוש לצרכיו, וכל מה שצריך הוא להקשיב להסברים ולבצע שוב ושוב. אט אט ועם הזמן,השימוש בתוכנה יהפוך לטבע שני יסייע לכם עוד יותר להיות מעצבי אופנה מקצועיים.

אוריינטציה לציור יתרונות התוכנה על פני השיטה המסורתית.

פעם, בשביל לצייר סקיצה היה צריך לעבוד באופן ידני. היה צריך לדעת לצייר ולפחות להיות עם מינימום אוריינטציה לציור. היום מעצבי אופנה לא חייבים לדעת לצייר ועם התוכנה הם יכולים לעשות ולהדגים כל מה שהם רוצים, והנה כמה יתרונות של התוכנה על פי ציור רגיל:

  • דיוק – מעצב אופנה צריך לעבוד באופן מדויק ביותר. הוא צריך לדעת מידות ולשלב אותן בסקיצות שלו, ועם התוכנה הוא מקבל פרופורציות ועובד בקלות רבה יותר.

  • לא צריך למחוק – ציור רגיל מחייב עוד ועוד מחיקות עד שלפעמים קשה לראות את הציור עצמו. כשמציירים על המחשב זה הרבה יותר פשוט ולא רואים את המחיקות.

  • לקבל חוות דעת במהירות – פעם בשביל להראות לאחרים סקיצות היה צורך לקחת את הסקיצות הללו באופן פיזי. היום אפשר תוך שניות לשלוח קבצים לכל מקום בעולם ולקבל פידבקים על העבודה.

  • להיפתח אל העולם – בהמשך לפסקה הקודמת, היום שלא כמו פעם אפשר בקלות רבה להראות את העבודות לכל דורש. זה אומר שאם אתם רוצים להתקבל ולעבוד בבית אופנה אי שם בעולם אתם לא צריכים להגיע אליו פיזית בשביל להראות את הסקיצות שלכם.

תוכנת אילוסטרייטור ולעשות בה שימוש כמעצבי אופנה אין כמו ללמוד דרך האינטרנט

אם אתם רוצים ללמוד את תוכנת אילוסטרייטור ולעשות בה שימוש כמעצבי אופנה, אין כמו לעשות את זה באמצעות האינטרנט. ללמוד דרך האינטרנט זה ללמוד בקלות רבה יותר ולקבל יחס אישי, וכמובן להתקדם בקצב שלכם. לימוד דרך האינטרנט יעיל יותר וממצה יותר ומאפשר לכם לקבל את מלוא תשומת הלב. מעבר לכך אתם לא צריכים לצאת מהבית, לא צריכים לעמוד בפקקים ואל צריכים לשלם על חנייה. פשוט מכינים כוס קפה ומתיישבים ללמוד.

מורה פרטי בשיטת אחד על אחד דרך האינטרנט ללמוד במכללת סולו

מכללת סולו מציעה לכם ללמוד עם מורה פרטי בשיטת אחד על אחד דרך האינטרנט. הלימוד מתבצע באמצעות תוכנה ייעודית המאפשרת לכל אחד לראות את המחשב של השני. מאות בוגרים לא טועים,מכללת סולו היא המכללה הטובה ביותר בישראל ללימודי תוכנות גרפיקה ותוכנות עיצוב למעצבי אופנה.

 

2017-09-04T20:10:55+02:00