איך ללמוד קורס לימוד ציור פנים דרך המחשב?

//איך ללמוד קורס לימוד ציור פנים דרך המחשב?

עיצוב גרפי לימודים דרך המחשב

בשגרה המסחררת שאנו חיים בה כיום – למי יש זמן לעצור וללמוד עיצוב גרפי? מדובר במשימה בלתי אפשרית כמעט, בעיקר עבור מי שכבר נמצא במהלכו של “פרק ב'” – משפחה, ילדים וקריירה. יכול להיות אדם שירצה פתאום ללמוד מקצוע חדש ולבצע הסבה מקצועית, או אדם אחר שירגיש שמתחשק לו לקחת צעד קדימה את התחביב שלו שעוסק בגרפיקה ועיצוב גרפי. גם אדם זה וגם זה יתקשו מאד להירשם לקורס או לימודים פרונטליים מסורתיים ולהתחייב לימים ושעות מסוימים וללוח זמנים נוקשה ובלתי מתגמש.

איך ללמוד קורס לימוד ציור פנים דרך המחשב

הפתרון האידאלי למי שזמנו יקר לו!

בדיוק עבור אנשים שכאלה קיימת האפשרות של לימודים בזמן חופשי דרך המחשב. כל הדרוש הוא חיבור לאינטרנט, ורצוי גם רמקולים ומיקרופון, כדי לעמוד בקשר טוב יותר עם המרצה או המתרגל. בדרך זו יכול התלמיד לבחור מתי להאזין לשיעורים, מתי לבצע את המטלות ומתי להכין את שיעורי הבית. והכל בנוחות של שהיה בביתו שלו, בסלון המשפחתי וללא כל הכרח לצאת מין הבית. אפשרות מצוינת לימי החורף הקרים והגשומים, שלעצמם יכולים להביא לידי ויתור או עצלות לצאת מהבית בשביל להגיע לשיעור.

מה לומדים דרך האינטרנט בלימודי עיצוב גרפי?

מה שטוב בתחומי הגרפיקה, האמנות והעיצוב הגרפי הוא ההסתמכות ההולכת וגוברת של הלימודים על תוכנות מחשב, חלקן מקצועיות וחלקן המיועדות לחובבנים. במכללת סולו, למשל, ניתן ללמוד לעבוד על כל אחת מהתוכנות ואפשר לעשות זאת דרך המחשב. התוכנות קלות לשימוש ותפעול וכל ההנחיות ניתנות ללומדים על ידי מנחים מקצועיים בשיעורים מקוונים של אחד על אחד. לכל סטודנט מוצדמש מנחה אישי אשר מלווה אותו לאורך כל תהליך הלמידה.

מלבד התוכנות הייעודיות לתחום העיצוב הגרפי (דרימוויבר, אילוסטרייטור, פלאש, פוטושופ ועוד) ישנם קורסים רבים המתמקדים באומנות על שלל תחומיה: ציור, רישום, עבודה עם צבעים, נקודות מבט במישור ובמרחב, תורת הצבעים, העמדה של אובייקטים במרחב ועוד. ישנם קורסים שונים בצילום דיגיטלי עבור מי שנמשך לתחום זה ועוד. המכללה מציעה קשר הדוק ורציף של הסטודנט עם המתרגל, כדי שיוכל לקבל מענה לכל שאלה שתהיה לו, גם אם הוא בוחר ללמוד דרך המחשב.

2019-08-05T07:59:32+03:00