איך ללמוד קורס עיצוב ובניית אתרי אינטרנט – ללמוד HTML

אם אתם צופים בסרטון זה, אתם בדרך לעולם אין סופי של אתרי אינטרנט בכל תחום שהוא. בניית אתרים הוא מקצוע מדהים, מקצוע שרק הולך ונהיה יותר ויותר מבוקש. בסרטון שלפניכם תוכלו לקבל טעימה מאיך בונים אתרי אינטרנט ואיך לומדים את זה בדרך הטובה ביותר, וכמובן איך לומדים את שפת ה-HTML כך שתוכלו להיות בוני אתרים טובים יותר ומקצועיים יותר. הסרטון “יפתח לכם את התיאבון” בכל מה שקשור בתחום, ותבינו עד כמה העולם הזה רחב, והוא מלווה בהסברים פשוטים וברורים על איך לעשות את הדברים בדרך הטובה ביותר.
מה זה HTML

למה ללמוד בכלל בניית אתרים?

כי האינטרנט הוא זה ששולט היום על הכול! יש משהו שאנחנו עושים בלי הרשת? כמעט ואין. קונים, מחפשים מידע, מחפשים שירות, מדברים האחד עם השני ומה לא… יש מיליוני אתרי אינטרנט ברחבי העולם ובכל יום נוספים כמה אלפים חדשים, ויש מי שבונה את אותם האתרים ותמיד צריך עוד. מדובר על מקצוע מעניין, מקצוע מרתק וכזה שמתפתח כל הזמן, וזה בדיוק הזמן להיכנס ולהיות חלק ממנו. אין היום בית עסק שלא צריך אתר אינטרנט, ובתי העסק הללו משלמים טוב למי שבונה להם את האתר ומי שמתחזק אותו, וזה בדיוק המקום שלכם להשתלב, בין אם כמתכנתים, בין אם כמעצבים או בכל תחום אחר ברשת.

מה זה HTML?

מה שאנחנו רואים מול העיניים שלנו כשאנו נכנסים לאתר אינטרנט, מגובה ב”חדר אחורי”. ב”חדר האחורי” הזה יש קודים שרצים בכל פעם שאנו לוחצים על קישור כלשהוא או עושים כל פעולה אחרת, וככה בנויים האתרים. קוד ה-HTML הוא בעצם זה שמתרגם את הפקודות שהגולש נותן, ובוני אתרים שרוצים להיות מקצועיים חייבים ללמוד את הקוד ולעשות בו שימוש. יש היום אומנם לא מעט מערכות לבניית אתרים בצורה פשוטה וללא קוד, אך אין לו תחליף – מי שרוצה להיות מקצוען חייב ללמוד אותו, מה גם שזה מאוד מעניין כשנכנסים לזה.
בסרטון שלפניכם תוכלו לקבל טעימה מהקוד ומאיך לומדים אותו, מה שיעשיר את הידע שלכם וישאיר לכם טעם של עוד.

2019-08-04T20:06:59+03:00