קורס גרפיקאי בזום הדרכה בתוכנות לגרפיקה אונליין בזום וללמוד את סודות העיצוב גרפי מהבית

קורס גרפיקאי בזום הדרכה בתוכנות לגרפיקה אונליין בזום וללמוד את סודות העיצוב גרפי מהבית!

דמיינו את הסיטואציה הבאה: נרשמתם למסגרת לימודי עיצוב גרפי במכללה הרחוקה מביתכם כשעת נסיעה, מדי ערב אתם נאלצים לעזוב את שגרת היומיום שלכם, להיתקע בפקקי תנועה שעה הלוך ושעה חזור, להצטופף בתוך כיתה עמוסה בסטודנטים, לאבד את הריכוז במהלך השיעור ולחזור תשושים ויגעים ובלי הרבה כוחות לתרגל בבית את נושאי הלימוד השונים. עכשיו דמיינו את הסיטואציה הבאה: נרשמתם למסגרת קורס עיצוב גרפי אונליין, הקורס מועבר בשעות ובימים שאתם בחרתם לעצמכם, אתם מתיישבים בחדר המחשב בביתכם ולומדים באופן פרטי ואישי “אחד מול אחד”, הריכוז שלכם נמצא בשיאו והיכולת שלכם להבין את החומר הנלמד גבוהה יותר. עכשיו תשאלו את עצמכם את השאלה הבאה: באיזה סיטואציה אתם חושבים שתוכלו לרכוש יותר מקצועיות?

לימודי אונליין קורס תוכנות גרפיות ממוחשבות לעיצוב גרפי מבית אדובי

שיטת הלימודים אונליין הינה שיטה ותיקה לרכישת מקצוע לחיים. באמצעות לימודי אונליין המועברים דרך רשת האינטרנט תוכלו להתמקצע בכל תחום אותו תבחרו ללמוד, ותוך זמן קצר תוכלו לעסוק בתחום זה באופן רשמי ומקצועי. קורס עיצוב גרפי בשיטת האונליין נחשב לאחד הקורסים המובילים בתחום הלימודים המקוונים מכיוון שהוא מעניק לסטודנט יכולות עבודה ופיתוח מיומנויות בקצב אישי ותכליתי ביותר. מכללת “סולו” למקצועות העיצוב הגרפי מפעילה מזה מספר שנים מערך לימודי אונליין למסגרות קורס עיצוב גרפי. באמצעות שיטת הלימודים מרחוק יכול הסטודנט לרכוש מיומנויות עבודה מקצועיות וליהנות ממסלול לימודים ברמה אקדמית.

ללמוד את סודות העיצוב הממוחשב – דיגיטלי

קורס עיצוב גרפי אונליין מותאם לכל צרכי שוק התעסוקה במקצועות העיצוב הגרפי ועוסק הן ברמת הלימוד לצרכי פרינט והן בלימוד עיצוב לצרכי אינטרנט ובניית אתרים. מסלולי הלימוד מורכבים משיטת לימודים המאפשרת לכם ללמוד כל תוכנה גרפית באופן פרטני וללמוד את דרכי השילוב בין התוכנות השונות במהלך הקורס. קורס עיצוב גרפי אונליין הוא למעשה קורס הכשרה מקצועי ששם דגש רב על הקניית הרגלי עבודה נכונים ויעילים לסטודנט ואף מעניק לכם אפשרות ליהנות מכל היתרונות של לימודים אישיים בקצב אישי ובזמן שלכם. קורס עיצוב גרפי אונליין מאפשר לכם לבחור את שעות וימי הלימוד, מעניק לכם יתרון ברמת פיתוח מיומנויות עבודה עצמאיות ומעניק לכם את היכולת להישאר מרוכזים יותר בכל שעות הקורס.

אם אתם מתעניינים בעולם המהות הדיגיטלית, ללא ספק תגלו כמה פה מספר עצות כיצד להפוך למעצב גרפי מיומן שעובד במשרדי הייטק ומשרדי פרסום במאמר הבא. האם מעצב גרפי זהה למעצב גרפי? בפוסט הבא, נסביר מה נחשב בדרך כלל בעולם הגרפיקה והעיצוב הגרפי וכיצד תוכלו להבין קצת יותר את העולם הזה מאחר והכנו הרבה סרטונים ועצות שמתארות מה מעצב גרפי עובד ביום עבודה רק בשבילך. אנחנו יכולים להגיד לכם שנוהגים להאמין שמעצב גרפי לא יוצר סגנונות עיצוב ורק עושה משימות גרפיות בסיסיות, לעומת מעצב גרפי שיוצר את כל שפת העיצוב ומחליט באילו צבעים להשתמש, בין היתר. כיום, למרות השיפורים שנעשו על ידי בתי ספר ומעצבים גרפיים, כולם אותו הדבר, והכל נשען על המידע שלמד המעצב או המעצב הגרפי. אנו עשויים לראות מעצבים גרפיים שעברו תוכנות מחשב בסיסיות והכשרת שפות עיצוב עובדים טוב יותר עבור מעצבים גרפיים. אנחנו יכולים להראות לך מה מעצב גרפי עושה בסרטון הבא על ידי שימוש בתוכנות גרפיות יוצאות דופן כדי להדגים מהי חשיבה יצירתית ועל תחום העיצוב הגרפי בפרט.

תוכנת גרפיקה למקום העבודה. הכלים של המעצב הגרפי

כדי להיות מעצב גרפי מקצועי שעובד במשרד פרסום או בתאגיד היי-טק, לא מספיק רק לאהוב את תוכנת הגרפיקה של אדובי, הכוללת פוטושופ, אילוסטרייטור ו-Indesign. הכרת התוכנית רק תעניק לך סמכות עליה ולא תאפשר לך לייצג לקוח בכל מדיה. כדי להפוך למעצב גרפי, המוסד שלך חייב ללמד אותך הכל מהשפה העיצובית, מאיך לחשוב כמו מעצב גרפי ועד איך לפתח רעיון עיצובי. בניית רעיון עיצובי מתחילה באפיון הלקוח והבנה מעמיקה של מה שהלקוח אומר ומה הוא רוצה שקהל היעד שלו ידע. בעיצוב גרפי, קהל היעד הוא קבוצת צרכנים שמתעניינים באופן עקיף או ישיר בפריטים שמשרד או גוף ארגוני מוכר. במהלך הקורס תלמדו כיצד לחשוב מעבר לקופסה וכיצד לסייע ללקוחות וחברות הייטק להביא את השפה החזותית שלהם בצורה המקצועית ביותר שיש. בהמשך הפוסט, תמצאו כמה סרטים מדהימים שממחישים מהו בנייה רעיונית וכיצד גרפיקאים מבטאים את רעיונותיהם באמצעות כלי Adobe.

תעודות ותארים בעיצוב גרפי

כבר אין צורך לרכוש תעודת מקצוע בעיצוב גרפי או תואר ראשון בתקשורת חזותית. מעסיקים וחברות הייטק לא מתלהבים מכך שחיממתם את הכיסא והשגתם תעודה. עסק הייטק רוצה להבטיח שכל מי שהוא שוכר מסוגל לספק פתרונות דיגיטליים ולפתח את השפה החזותית לפריטים שהוא מייצר. חברות הייטק ומראיינים יסתכלו על תיק העבודות שלכם מכיוון שהוא הגורם החשוב ביותר בהתקבל לעבודה. אנחנו יכולים לספר לכם שיש גרפיקאים שנכנסו לתחום ההייטק והמולטימדיה מבלי ללמוד בבית ספר לגרפיקה ממוחשבת או מכללה מקצועית לתקשורת חזותית. היה להם תיק נרחב מאז שתכננו אותו מבעוד מועד. בהמשך החיבור נעבור על מסלולי הלימוד הרבים בעיצוב גרפי וכיצד גם אתם עשויים לפרוח במגזר כפרילנסרים או בחברות שיווק.

מה לומדים מעצבים גרפיים במכללות לתקשורת חזותית בישראל?

כפי שנאמר בעבר, רוב המכללות בישראל מלמדות אותו דבר לגבי תוכנות גרפיות, שפה שיווקית והצעת פתרונות דיגיטליים. כיום, ישנן מספר דרכים ללמוד דיסציפלינה זו, ומוסדות גרפיקה ועיצוב רבים, במיוחד בעקבות תקופת הקורונה, עברו לחנך באינטרנט. תלמד על ערכת הכלים של מעצב גרפי וכיצד להשתמש בו באמצעות מוצרי Adobe במהלך הלימודים שלך. אדובי הוא תאגיד המציע פתרונות דיגיטליים למעצבים גרפיים ולגרפיקאים על מנת שייצרו ויפיקו את כל התקשורת השיווקית והמכירתית למדיה הדיגיטלית. גרפיקאים משתמשים ב-Adobe Photoshop, Illustrator ו- כדי ליצור את עבודתם.

מעצבים גרפיים ובוגרי גרפיקה של מסלול זה יהיו זכאים לעבור למסלול לימודי תקשורת חזותית לאחר סיום לימודי המסלול, המהווה ידע מעמיק ומציע פתרונות דיגיטליים אונליין. כדי לעבוד באינטרנט או בארגוני הייטק, תחילה עליך ללמוד כיצד ליצור אתרים איכותיים ולאחר מכן ללמוד את תוכנת וורדפרס, אלמנטור ו-softwareXD. לאורך הקורס במסלול לימודי תקשורת חזותית, צפויה ממך הבנה קודמת של שפת העיצוב המלאה הנלמדת במסלול מעצבים גרפיים.

איך אפשר ללמוד קורסי עיצוב גרפי או תקשורת חזותית מהבית באמצעות האינטרנט?

מכללת סולו מלמדת את כל תחום השיווק והפרסום באינטרנט כבר למעלה מחמש עשרה שנה. גרפיקאים לומדים על ידי חיבור מחשבים הדומה מאוד לזום או באמצעות זום עצמו. במהלך השיעור, המדריך עשוי לצפות במסך התלמיד ולהראות לו כיצד לצייר גרפיקה שלב אחר שלב. במהלך הקורס, המדריך מזיז את העכבר של התלמיד ועובד על תוכנת הגרפיקה של אדובי תוך מתן הסברים מפורטים על שפה ויזואלית ותוכנות מחשב. אם תלמיד אינו מבין דבר במהלך הפגישה, המדריך יחזור עד להענקת כל התוכן באופן יסודי.

בסיומו של כל קורס מוצעות משימות חשיבה שיסייעו למעצב הגרפי המתחיל לחזק את היצירתיות ואת כישורי החשיבה הביקורתית שלו. תמיכה זמינה מחוץ לכיתה בלימודי תקשורת חזותית ועיצוב גרפי. בית הספר סולו שם דגש על למידה אישית ואישית, כאשר לכל תלמיד יש מחנך אישי משלו כמנטור העוקב אחריו לאורך כל הקריירה שלו. במהלך השבוע שבין השיעורים, התלמיד רשאי להתקשר למדריכים ולרכוש מענה לכל קושי המתרחש. תוכנות עיצוב גרפי מלאות בהנחיות ותכנים בתחום העיצוב הגרפי ולכן בלימוד אישי התלמיד זוכה לתכנים אינסופיים וליחס אישי המאפשרים לו לכבוש את המקצוע. אנו יכולים להבטיח לך הישג של מאה אחוז במגזר בלימוד אישי וסבלני.

איך בית ספר יעזור לי לקבל עבודה לאחר סיום הלימודים?

בפייסבוק, Solo עיצוב גרפי מציע קהילה פנטסטית שנקראת מדור המשרות של מעצבים גרפיים. הקבוצה פועלת למעלה מעשור ומאפשרת לבוגרים ללמוד עיצוב גרפי ללא ניסיון קודם ביצירת קשר עם משרדים וארגונים לעבודה בתאגידי הייטק או משרדי פרסום, או לעבוד בתחום המדיה הביתית. בקבוצת הפייסבוק נוכל לצפות בשפע של משימות שמתפרסמות על בסיס קבוע במגזר. במהלך הלימודים, המרצים שלך יציגו אותך לקבוצה זו כדי להראות לך מהן ציפיות השוק וכיצד גם אתה עשוי להפוך את התשוקה שלך לתקשורת חזותית ולעיצוב לעבודה קבוצתית או לעבוד במגזר זה באופן פרטני.