איך לעצב אלבום דיגיטלי בפוטושופ הסברים חינם – תוכנה לעיצוב אלבומים דיגיטליים מקצועית

//איך לעצב אלבום דיגיטלי בפוטושופ הסברים חינם – תוכנה לעיצוב אלבומים דיגיטליים מקצועית

איך לעצב אלבום דיגיטלי בפוטושופ הסברים חינם – תוכנה לעיצוב אלבומים דיגיטליים מקצועית

בעמוד זה תוכלו לראות שיעור מדהים איך לעשות בתוכנת הפוטושופ אלבום דיגיטלי עם דוגמה מדהימה לעיצובי תמונות, השיעור מוסבר בשפה העברית פשוטה ומאפשר לכל אחד להבין איך לעצב אלבום דיגיטלי בקלות לאחר ידיעת תוכנת הפוטושופ, השיעור מוסבר בעברית ואם אתם יודעים את תוכנת הפוטושופ תוכלו לקבל רעיון מדהים להכנת סקיצות וטמפלטים קבועים בעיצוב אלבום תמונות בצורה אישית.

למה פוטושופ? מה ההבדל בינה לבין תוכנות אחרות חינמיות שניתנות להורדה ברשת

אחת הסיבות שצלמים עובדים אך ורק עם תוכנת הפוטושופ ולא עם תוכנות אחרות זה בגלל חופש הפעולה שהתוכנה מאפשרת בעוד תוכנות חינמיות שניתנות להורדה ברשת מגבילות אתכם גם בעיצוב האלבום וגם איפה שתדפיסו את האלבום. בתוכנות החינם יש לכם רקעים ואפקטים בסיסיים ביותר שמגבילים אתכם בחופש הפעולה, לעומת תוכנת הפוטושופ שמאפשרת גם עיבוד תמונות לאחר צילום וגם הכנת אפקטים מדהימים לעיצוב אלבום אישי, כיום יש אין ספור סגנונות של עיצובי אלבום החל מאלבום תמונות לחתונות, בר מצוות ועוד, כל לקוח רוצה את הסגנון האישי שהוא בוחר החל מסגנון דרמתי, שחור לבן , מינימלסטי ורועש, אלבום תמונות הוא בסוף של דבר הנצחת האירוע והחוגגים רוצים להנציח את זה בצורה הטובה ביותר, לרוב הכנת האלבום והעיצוב שלו עולה הרבה כסף ללקוח והוא מצפה שהעיצוב יהיה מיוחד בשבילו, ככל שתשקיעו בעיצוב מקצועי יהיה לאלבומים שלכם ביקוש בשוק. פוטושופ מאפשרת לכם ליצור בעצמכם את הרקע שאתם רוצים, לבחור בעצמכם את חומרי הגלם לאלבום ואין שום הגבלה איך יראה אלבום.

תוכנה לעיצוב אלבומים דיגיטליים

תוכנה לעיצוב אלבומים דיגיטליים –  דוגמה לעיבוד גרפי שנעשה בפוטושופ לתמונה

עיצוב אלבום אישי

אלבומים בעיצוב אישי יתחילו בעיבוד התמונה, לרוב צלמים לא מוציאים את המקסימום שלהם בתמונה מכל מיני סיבות, אלבומים דיגיטליים חייבים להיות עם תמונות איכותיות כדי להבליט את החוגגים בצורה הכי טובה, לתוכנת הפוטושופ כלים רבים ואפקטים מדהימים להבעת דרמתיות מתמונות וליטושים בצורה מהירה, בתוכנת הפוטושופ החדשה שיצאה ב2017 יצאו כלים מיוחדים לצלמים שמאפשרים בקלי קלות לעבד תמונות בלי שום מאמץ, האפקטים בתוכנה שודרגו ומתאפשר גם למעצבים גרפיים וגרפיקאים לבצע עיצובים גרפיים בצורה יותר מהירה, צלמים מעדיפים למסור עבודות גרפיות לאנשים שיודעים את תוכנת הפוטושופ בצורה מקצועית ולא מהסיבה שרק פוטושופ יכולה לעשות את העיצוב הגרפי בצורה טובה אלה בגלל שכל התוכנות החינמיות שניתנות להורדה חינם ברשת מורידות את האיכות של התמונות של הצלמים לרזולוציות נמוכות כל מיני סיבות, פוטושופ לעומת התוכנות האחרות לא נוגעת ברזולוציה של התמונה לאחר הצילום ויש לתוכנה כלים מדהימים לשיפור תמונות מטושטשות או שלא יצאו טוב לאחר הצילום.

עבודה בתחום העיצוב אלבומים דיגיטליים

אם בעבר היה נהוג לראות מודעות דרושים של מעצבי אלבומים דיגיטליים רק בתקופת הקיץ שהוא שיא של האירועים של חתונות כיום אפשר לראות לכל אורך השנה מודעות דרושים של אנשים שיודעים את תוכנת הפוטושופ, מיתוג אירועים מתרחש לכל אורך השנה כי כל השנה יש ימי הולדת או אירועי חברה, וכל אחד רוצה להנציח את האירוע שלו על ידי אלבום מקצועי, יש מעצבים גרפיים שעובדים אך ורק בתחום זה ולכל צלם או צלמת יש אוסף של מעצבים כדי לספק להם את העבודות בתחום, תוכלו לראות את מודעות הדרושים בקבוצות בפייסבוק או על ידי חיפוש פשוט בגוגל, תוכלו לעבוד בתחום זה כעבודה הראשית שלכם או בצורת פרילנס כעבודה נוספת.

להכין תיק עבודות מקצועי עם דוגמאות של אלבומים דיגיטליים מעוצבים – יותר מסגנון אחד

כל מה שתצטרכו זה ליצור קשר עם צלמים ולשלוח להם תיק עבודות ודוגמאות של אלבומים מיוחדים שעשיתם, מאוד מומלץ לשלוח מספר סגנונות של אלבומים ולא רק סגנון אחד או שניים כדי לתת להם להתרשם מיכולות העיצוב שלכם. בסרטון תוכלו לראות איך במספר דקות עיצבנו תמונה והבאנו לה נפח ללא שום תוספות מיוחדות. המטרה בעיצוב בפוטושופ זה הגדלת ראש ושימוש בטכניקות עיצוביות להגדלת היצירתיות שיש בכל אחד שאוהב את תחום האמנות הדיגיטלית, במידה ואתם רוצים לקחת צעד קדימה את הרצון שלכם לעצב אלבומים בעצמכם תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום ולשוחח עם יועצי הלימוד שלנו על קורסי אלבומים דיגיטליים אחד על אחד עם מורים שמחוברים ישירות לתוכנת הפוטושופ שלכם ומלמדים אתכם איך להיות מקצוענים בתחום עם תיק עבודות מקצועי. צפייה נעימה!

2019-08-14T10:58:26+03:00