איך לעצב אתר בפוטושופ?

תוכנת פוטושופ משמשת כיום כל אדם שעוסק בתחום של בנייה ועיצוב אתרים באינטרנט. למרות שתוכנת פוטושופ היא לא התוכנה היחידה בתחומה, בכל זאת היא נחשבת לאחת הפופולאריות ביותר בתחום העיצוב הגרפיקה. ישנם עיצובים קיימים ומוכנים שניתן פשוט להורידם ולעשות בהם שימוש לאחר מכן. יחד עם זאת לא ניתן להתעלם מאותם המקרים שבהם ישנו קושי משמעותית לאתר עיצוב פשוט נקי ואסתטי עבור האתר באינטרנט. רוב העיצוב הקיימים והמוכנים שניתנים להורדה בחינם אינם תואמים בדרך כלל את הצרכים של בעלי אתרים.

עיצוב אתרים באינטרנט

בנוסף, עיצובים אלו לעתים מורכבים מדי ואינם מסודרים בקובץ ה- PSD שהינו קובץ של תוכנת פוטושופ שבו שומרים את העבודות או היצירות. אם יש לכם נגיעה בתחום העיצוב בכלל או בתחום של עיצוב ובניית אתרים בפרט, אנו בטוחים שנתקלתם בלא מעט אנשים שאינם מבינים מדוע עיצוב אתר אינטרנט לוקח וגוזל כל כך הרבה זמן וכרוך בנוסף בהוצאות כספיות לא מבוטלות בכלל. עיצוב אתרי אינטרנט חשוב לציין הוא איננו עסק פשוט, וזה לא קשור בהכרח לכישוריו הטכניים של המעצב אלא יותר בידע המקיף שלן בעולם העיצוב.
איך לעצב אתר בפוטושופ

מדוע עיצוב אתרים מורכב?

כל מעצב שעוסק בתחום של עיצוב ובניית אתרים יודע מקרוב עד כמה זה קשה להסביר ללקוח שחשיבה על רעיון מסוים ומקורי עבור האתר העסקי באינטרנט, הוא פרויקט שיכול לקחת זמן רב ואין זה מתמצה או יכול להסתכם בכמה דקות בודדות וגם לא במספר שעות. בעיה זו היא עניין שחוזר על עצמו מדי יום ביומו, ומעצבים כבר רגילים ללקוחות בלתי מרוצים שמתלוננים על זמני המתנה ממושכים של מספר ימים עד להגשת הרעיון והסקיצה הראשונית עבור אתר האינטרנט על ידי המעצב.

עיצוב פשוט ומהיר באמצעות פוטושופ

לקוחות שמבקשים עיצוב מהיר ופשוט ואינם מעוניינים בהכרח בעיצוב מקורי ומרשים במיוחד אלא בעיצוב שהינו אינפורמטיבי בעיקרו וממוקד מטרה, יכולים בהחלט לעצב את האתר באמצעות תוכנת פוטושופ בלא יותר משעה עד שעתיים. התוצאה הסופית תהייה פשוטה, עניינית ומרשימה לא פחות. כל מי שמעוניין בסקיצה ראשונית ומוכנה עבור אתר האינטרנט שלו יכול ומוזמן להתחיל לעשות זאת באמצעות תוכנת פוטושופ.

 

2019-08-05T08:14:40+03:00