איך לעצב גרפיקה מקצועית  אלבום תמונות?

//איך לעצב גרפיקה מקצועית  אלבום תמונות?
עיצוב אלבומי תמונות מחייב אותנו להביא בחשבון את ייחודיותו של המוצר הסופי. אלבום תמונות הוא בעל ערך אישי ומיוחד בקרב כל משפחה שכן הוא כולל בתוכו תמונות וסיפורים אישיים המגוללים את סיפורה של המשפחה ומיוחדים רק עבורה. תוצר זה יוכל לספק חוויה מאד מיוחדת ומגוונת עבור המתבונן בזכות כל אותם הזיכרונות שעיצבו והיו חלק בלתי נפרד מהחיים. אלבום התמונות יוכל לשמש את בני המשפחה כספר המגולל סיפור אמתי, כלומר את סיפור החיים האישי שלכם כמשפחה.

איסוף תמונות וחומרים

כאשר מחליטים לעצב אלבום תמונות משפחתי, יש תחילה לאסוף תמונות, מזכרות ומסמכים שנאגרו במהלך השנים והגיעו אל כל מיני פינות בבית דוגמת המגירות, הארונות או קופסאות שאף אחד לא פתח מזה שנים ארוכות. לאחר מכן יש לאסוף את כל אלו אל סביבת עבודה יותר מרווחת שבה ניתן יהיה לפרוס בנינוחות את כל החומרים שאספתם והצטברו במרוצת השנים. יש להביא בחשבון שחלק מהתמונות והחומרים הללו לא נשמרו היטב ואינם מוצגים כראוי. רצוי לסדר בסדר כרונולוגי על פי רצף אירועים א התמונות הנבחרות עבור האלבום.
איך לעצב גרפיקה מקצועית  אלבום תמונות

בחירת נושא ורעיון

חלק מהאנשים נוטים לשמור תמונות לפי אירועים מסוימים ולא לפי סדר כרונולוגי. מומלץ כאן למיין את התמונות לפי קבוצת שנים מסוימת כמו למשל תחילת שנות השמונים, אמצע שנות השמונים ושנות השמונים המאוחרות. כאשר יש סדר כרונולוגי מעין זה, אפשר לשייך כל תמונה לאירוע או לנושא מסוים. התוכן של אלבום תמונות מעוצב נקבע למעשה בדיוק בשלב המיון הנוכחי. ישנו מגוון רחב ועשיר לרעיונות עבור אלבומי תמונות שרובם ככולם מציינים תחנות משמעותית בחיים כמו למשל לידה של תינוק ראשון, ימי הולדת, חתונות, גיל הזהב וכדומה.

בחירת גווני האלבום

ניתן לבחור על פי נושא התמונות את האלבום המיועד לעיצוב, בין אם מדובר משל באלבום לבן שמיועד לרוב לתמונות חתונה ובין אם מדובר באלבום ורוד או תכלת שלרוב מיועד עבור הולדת התינוק או התינוקת. אלבומים בגווני וינטאג’ חמים לדוגמא יוכלו להיות בחירה מצוינת עבור אלבומי זיכרונות ושורשים ואילו אלבומי עור בכריכה ססגונית ומהודרת יתאימו עבור אירועי חתונות או בר מצווה.

 

2019-08-05T08:30:28+03:00