איך לעצב יפה איך להתחיל לחשוב כמו מעצב

מתכוונים לפנות אל תחום האינטרנט והמדיה ? רוצים לרכוש מקצוע מאתגר ויצירתי לחיים? מעוניינים לשלב חשיבה יצירתית לצד חשיבה לוגית וטכנולוגית? לימוד עיצוב גרפי יעניק לכם את כל אלו במסגרת מקצוע אחד. לימודי העיצוב הגרפי יכשירו אתכם לעסוק באחד מהתחומים המקצועיים המאתגרים והמעניינים ביותר של המאה ה-21. רשת האינטרנט ועולמות הפרסום הדיגיטליים הובילו למהפכה בכל הקשור לתחום העיצוב הגרפי לצרכי דיגיטל, תוסיפו לכך את הצורך והביקוש ההולך וגובר בכל תעשיית הפרינט (הדפסה) והרי לכם מגוון אפשרויות תעסוקה בתחום העיצוב הגרפי.

עיצוב גרפי- נושאי הלימוד

1

במסגרת לימוד עיצוב תפגשו את נושאי הלימוד הבאים:

עולם התוכנות הגרפיות- כל מסלול לימוד עיצוב עוסק במגוון תוכנות גרפיות בהן נעשה שימוש בשוק העבודה בענפי העיצוב הגרפי. בין התוכנות המובילות (אותן תפגשו כמעט בכל תכנית לימודים שתוצע לכם):

פוטושופ, אילוסטרייטור, אינדזיין, פלאש, דרימוובר ועוד. כמו כן, נושאי לימוד עיצוב כוללים גם תחומי רקע מעולם העיצוב, לרבות, לימודי טיפוגרפיה (סגנון כיתוב), קומפוזיציה (העמדה), בחירת צבעים, שילוב תמונות וטקסט, איזון גרפי, סימטריה ועוד. במידה וגם אתם מרגישים צורך יצירתי לעסוק בתחום מאתגר ודינמי, לימוד עיצוב הוא בדיוק מה שחיפשתם. כיום, תוכלו להירשם אל מסלולי לימוד שונים בתחום העיצוב גם ללא ידע מוקדם או ניסיון בעיצוב בכלל ועיצוב גרפי בפרט, הדרישות המינימאליות הן ידע בסיסי בעבודה מול סביבה ממוחשבת ואנגלית ברמה בסיסית.

איך לעצב יפה איך להתחיל לחשוב כמו מעצב

לראות מעבר לתמונה (או למסך)

אם גם אתם רוצים להצטרף אל לימוד עיצוב, כדאי לכם להתחיל להתבונן על כל דבר מסביבם, בכל תחומי החיים תוכלו לזהות מסגרת עיצובית כזו או אחרת, החל מעיצוב אריזת דגני הבוקר שאתם אוכלים, דרך עיצוב שלט החוצות שאתם חוצים דרכו בכביש ועד לעיצוב עמוד האינטרנט בו אתם גולשים כרגע, הכול, אבל הכול קשור לעיצוב גרפי. העמיקו מבט בכל עיצוב גרפי הנקרה בדרככם, נסו להבין מה עומד מאחוריו, מה היה הרעיון המרכזי שהוביל את המעצב ומהם האלמנטים בהם הוא עשה שימוש (תמונה, כיתוב, אייקון, איור וכדומה). אימוץ החשיבה והראייה המרחבית אל תוך עולם עיצוב גרפי, יעניקו לכם יכולת לפתח את הדמיון ואת החשיבה היצירתית שלכם.

2019-08-05T07:58:53+03:00