איך לעצב על ידי תוכנה לוגו אילוסטרייטור – שיעורים אונליין חינם

//איך לעצב על ידי תוכנה לוגו אילוסטרייטור – שיעורים אונליין חינם

איך לעצב על ידי תוכנה לוגו אילוסטרייטור – שיעורים אונליין חינם!

אם אתם מתעניינים בעיצוב לוגו ובכלל בעיצוב גרפי, אתם חייבים להכיר את תוכנת אילוסטרייטור. אילוסטרייטור היא תוכנה אחת מבין כמה תוכנות גרפיקה חשובות, תוכנה אשר ניתן באמצעותה לעשות לא מעטזו תוכנה שקיימת כבר כשלושים שנה והיא משמשת לעיצוב תלת מימד, גרפים וכמובן לוגואים או בעברית סמלילים. בסרטון שלפניכם תוכלו לצפות וללמוד איך מעצבים לוגו בצורה פשוטה ומהירה. כמובן שככל שתתרגלו את התוכנה תרכשו עוד ועוד כלים ועוד ועוד יידע בכדי לשפר את המיומנות שלכם ותדעו לעשות דברים מדהימים. כל מה שאתם צריכים הוא לצפות בשיעורים ולהפנים אותם, לחזור שוב על מה שלא הבנתם וכפי שציינו לתרגל עוד ועוד את החומר הנלמד.

עיצוב לוגו – לעצב את שפת העסק , תוכנת גרפיקה ממוחשבת מספר אחת לעיצוב לוגואים האילוסטרייטור

כמעט אין היום חברה שאין לה לוגו. כולם מבינים שבשביל להישמר במוחם של הלקוחות הקיימים והפוטנציאליים צריך חשיפה מתמדת של צורה מסוימת, משהו שיתקבע בראשם ויגרום להם לעשות את ההקשר מידית מיד לאחר שהם נחשפים ללוגו. עיצוב לוגו מצריך חשיבה על מי העסק ומה הוא רוצה לשדר, מי הם הלקוחות שלו ואיזה ערך הוא נותן. עיצוב לוגו מצריך חשיבה עיצובית וגם את זה לומדים בסרטונים ומצריך כמובן יכולות טכניות. לא משנה אם אתם מתחילים בעולם העיצוב או מתקדמים בו, הסרטונים הללו הם בשבילכם. הם ילוו אתכם צעד אחר צעד ויאפשרו לכם ללמוד בקלות את מה שאתם צריכים לדעת.

תוכנה לעיצוב והכנת לוגואים אילוסטרייטור

תוכנה לעיצוב והכנת לוגואים אילוסטרייטור

תוכנת להכנת לוגו – עוד מרכיב בשפת העיצוב הדיגיטלי של העסק

היום בעידן הדיגיטלי כמעט כל עסק מוצא את עצמו בפורמטים פרסומיים שונים. הוא לא רק נמצא בעיתונות או בפלאיירים או בכל חומר פרסומי מודפס אחר אלא נמצא גם ברשת. הלקוח הפוטנציאלי או הקיים שנחשף ללוגו ייחשף אליו באתר האינטרנט, בדף הפייסבוק ובמקומות רבים אחרים והוא צריך מיד להבין שהוא הגיע למקום הנכון. הלוגו מלווה את כל החומר הפרסומי בעיצוב גרפי שיוצא מבית העסק ולכן הוא מחייב חשיבה מתמדת על איך הוא ייראה, אילו צבעים ישלטו בו, באיזה פונט ייכתב בו מלל וכדומה.

ILLUSTRATOR ADOBE ללמוד תוכנת הגרפיקה ממוחשבת אילוסטרייטר און ליין.

הסרטונים שלפניכם מצוינים אך הם לא מטרייה שכוללת את כל מה שאתם צריכים. בשביל ללמוד את תוכנת אילוסטרייטור לעומק אתם צריכים מורה מקצועי שילמד אתכם, והיום ניתן ללמוד און ליין אחד על אחד עם מורה פרטי. בית ספר סולו ללימודי גרפיקה מציע לכם שיטה ייחודית, שיטה שכל מה שצריך בשבילה הוא מחשב, חיבור לרשת, מיקרופון ואוזנייה. הלימוד הוא לימוד חיעם מורה פרטי שיושב בצד השני ובאמצעות תוכנה שני המחשבים מקושרים וכל אחד רואה את מחשבו של השני. במהלך הלימודים תכינו תיק עבודות מרשים ובסיומם תקלו תעודה המעידה על הלימודים שלכם מטעם המכללה.

2019-08-07T08:32:07+03:00