איך לעצב עם מברשות לפוטושופ למתחילים

//איך לעצב עם מברשות לפוטושופ למתחילים

איך לעצב מברשות לפוטושופ למתחילים

אם אתם רואים את הסרטון הזה, סביר להניח שעיצוב גרפי מעניין אתכם וספציפית תוכנת פוטושופ. יכול להיות גם שאתם צלמים מקצועיים שרוצים להכיר את התוכנה עיבוד תמונות בכדי לעבוד איתה ויכול להיות שאתם מעצבי אלבומים, ואפילו אנשים מן המניין שיודעים שפוטושופ יכולה לשדרג את הצילומים שלהם במצלמה או בסמארטפון. בסרטון שלפניכם תלמדו עוד משהו בכל הקשור לפוטושופ, תלמדו איך לעצב באמצעות מברשות בפוטושופ ואיך לעשות את זה באופן מקצועי, תלמדו על הכלים השונים הנוגעים למברשות כמו כלי מברשת ההיסטוריה או כלי מברשת הריפוי, ובסופו של דבר תוכלו לעשות לא מעט דברים. מי שרוצה לנצל את הידע הזה עד תום לטובתו יצטרך לתרגל את הנאמר בו עוד ועוד, ויחד עם סרטונים נוספים הוא יוכל להגיע רחוק.

פוטושופ – תוכנת עיבוד התמונות המובילה

פוטושופ – תוכנת עיבוד התמונות המובילה בעולם.

לכולנו יש סמארטפונים וכולנו מצלמים כל הזמן. רוב רובם של הצילומים הללו נגנזים במכשיר הנייד או באחסון הענן, חלק מהם מודפסים או מפותחים וחלק נמחקים. אך יש גם תמונות אותן רוצים לשדרג ורוצים להפוך אותן ליצירת אומנות של ממש עם עיבוד תמונות בצורה מקצועית, ועם פוטושופ ניתן לעשות את זה. עם פוטושופ ניתן לקחת כל תמונה רגילה ולהפוך אותה למרהיבה, ניתן לתקן תמונות עם כל מיני בעיות שונות וניתן לעשות כל מיני מניפולציות שיהפכו את התמונה למעניינת. פוטושופ היא תוכנה שנמצאת רחוק למעלה מהתוכנות האחרות שפותחו בשנים האחרונות לעיצוב ועיבוד תמונות.

אדובי – חברת תוכנות הגרפיקה ועיצוב גרפי המובילה בעולם

פוטושופ היא עוד תוכנה מבית חברת אדובי, היא עוד תוכנה שהושקעו בה מאמצי רבים תוכנה אשר רק הולכת ומתפתחת עם השנים. אחראית לה חברת אדובי שפיתחה גם תוכנות נוספות כמו אילוסטרייטור, אינדיזיין, פלאש, דרימוויבר ואחרות והיא חברה שלה דריסת הרגל המשמעותית ביותר בעולם הגרפיקה ממוחשבת. אדובי מערכות משקיעה לילות כימים כמו גם כספים רבים בכדי להפוך את התוכנות שלה למובילות בעולם או יותר נכון לשמר אותן ככאלו, ולכם מה שנשאר זה ליהנות מתוצריה של החברה המדהימה הזו.

אדובי – חברת תוכנות הגרפיקה ועיצוב גרפי המובילה

ללמוד PHOTOSHOP אונליין במכללת סולו

מכללת סולו עיצוב גרפי מציעה לכם ללמוד את תוכנת פוטושופ בשיטה אחרת, שיטה פשוטה ויעילה וכזו שמתאימה לכל אחד, בין אם אתם עובדים במקום עבודה מסודר ובין אם לא, בין אם אתם רוצים ללמוד מקצוע מבוקש בכדי להתפתח בתחום הקרייריסטי שלכם, בין אם אתם צעירים בגופם או צעירים ברוחם שיצאו לפנסיה. לימוד אונליין במכללת סולו הוא לימוד אחד על אחד עם מורה פרטי, לימוד באמצעות תוכנה ייחודית אשר מאפשרת למורה ולתלמיד לראות זה את מחשבו של זה. זו תוכנה שכל מה שצריך בשבילה מעבר לרשת ולמחשב הוא מיקרופון ואוזנייה, וכך ניתן למוד את תוכנת פוטושופ כמו תוכנות גרפיקה ממוחשבות אחרות בכל זמן ובכל מקום. לא צריך יותר לנסוע למכללה על כל מה שכרוך בכך, היום כבר לומדים מהבית.

ללמוד PHOTOSHOP אונליין

2019-08-04T11:27:19+03:00