​איך לעצב פנים בפוטושופ הסברים חינם תיקון פגמים בפנים באמצעות פוטושופ

​איך לעצב פנים בפוטושופ הסברים חינם תיקון פגמים בפנים באמצעות פוטושופ

כל אחד מחזיק בתמונות ילדות שצולמו עוד לפני הפיתוח וההמצאה של המצלמות הדיגיטאליות והמכשירים שכוללים מצלמות מובנות דוגמת סמרטפונים ועוד. תמונות אלו מהוות עבורנו מזכרות משלל אירועים שתיעדנו בעבר ברחוק ואנו סופגים לא מעט הנאה מלהביט בהן כעבור כמה שנים.

אולם תמונות אלו אינן תמיד באיכות ברורה וטובה דייה בין אם עקב תנאי תאורה, איכות המצלמה וכן הלאה. חלק מהתמונות הללו עשויות להיות כהות מאד, מטושטשות או בהירות יתר על המידה, תמונות עם עיניים אדומות ועוד פגמים אחרים שמאפיינים תמונות ישנות.
איך לעצב פנים בפוטושופ הסברים חינם

אודות תוכנות לעיצוב ותיקון תמונות

כיום בזכות תוכנות המחשב השונות, ניתן לבצע תיקונים בנתונים אלו ללא שינוי התמונה המקורית. כך ניתן ליהנות מהתמונה המקורית ובמקביל לעבד אותה לכדי תמונה חדשה שהכול מופיע בצורה יותר ברורה וחדה. תוכנת פוטושופ, וודאי שמעתם עליה, היא אחת מבין התוכנות הנפוצות ביותר בקרב מעצבים ואנשים מתחילים בעולם הצילום והעיצוב. היא נועדה למטרות תיקון תמונות, בין אם מדובר בתמונות חדשות ובין אם מדובר בתמונות ישנות. פוטושופ היא תוכנה גרפית, נחשבת פשוטה לשימוש וקיימת במגוון שפות לרבות עברית.

תיקון פגמים בפנים באמצעות פוטושופ

באמצעות פוטושופ ניתן לעצב את הפנים של המצולמים בתמונה או להתמקד באחד מהן ולשנות כל חלק כמו למשל צבע עיניים, גודל העיניים, גוון עור, גודל האף, גודל הפה, עיצוב הגבות וכן הלאה. כמו כן ניתן באמצעות התוכנה להסיר חלקים מיותרים בפנים של המצולמים כמו למשל קמטים, שפם, פצעים, משקפיים, נקודות חן וכן הלאה. ניתן לעשות שימוש בתמונה שלכם לצורך העניין ולשנות את צבע ואורך השיער, צבע העיניים, להסיר גבות או לעצבן מחדש, להוסיף שפם ולהאריך ריסים ועוד אינספור אפשרויות שונות.

לעצב באופן עצמאי את הפנים

כך ניתן לראות כיצד היינו נראים מבלי שיער ארוך, עם גבות יותר דקות או עבות, שפתיים עבות וכיוצא באלה. כיום ניתן לעצב בצורה עצמאית לגמרי ולאחר מכן לשקול האם העיצוב הנוכחי יתאים לפניי. אנו רואים לא מעט תמונות של אנשים ברשת האינטרנט ובעיתונים. לפני שתמונות אלו פורסמו הן עברו עיבודים רבים באמצעות תוכנה גרפית, ורוב הסיכויים כי התוכנה הזו היא תוכנת פוטושופ.

מה הקשר בין עיצוב גרפי לאסטרטגיה שיווקית?

מתי בפעם האחרונה נכנסתם לסופר ותהיתם מי אחראי על כל העיצוב בכל הפלטפורמות שאנו נתקלים בהן ביום יום? מי אחראי על הכנת הכיסוי למוצרי מכונות כביסה? מי יוצר אפליקציות ואתרים? במאמר הבא, נחשוף נתונים סטטיסטיים יוצאי דופן בתחום העיצוב הגרפי הבינתחומי ונראה לך כיצד להפוך את התשוקה שלך לעיצוב גרפי להמרה מקצועית שתאפשר לך לעבוד במגזר זה מהבית.

האינטרנט הוא מקור המידע הבלעדי לעידן של היום.

אין ספק שהעידן של היום משיג את כל הידע שלו לחלוטין דרך האינטרנט, ולכן אם אתם מחפשים מקצוע דרך המחשב, תחום העיצוב הגרפי עשוי לספק לכם שפע של דרכים נהדרות. בפוסט זה הבאנו מספר דוגמאות מתחום המולטימדיה הבינתחומית וכיצד ניתן לעבוד מהבית במקצוע המבוקש ביותר. תמצא שיעורי יוטיוב פנטסטיים בפוסט הזה שמסבירים מהי חברת וכיצד תוכל ללמוד לעבוד מהבית.

מערכות אתרים מדהימות

קורסי YouTube של דף זה מלמדים מערכות אתרים יוצאות דופן וכן כיצד לשלוט ביישומי יצירת אפליקציות כגון Xd. עם כל מה שמתרחש היום בגלובוס המודרני שניהל את תחום הדיגיטל בצורה מרהיבה, אין ספק שתחום העיצוב הגרפי נחשב למקצוע מבוקש מאוד. עסקים שאינם מקוונים יפסיקו להתקיים, ומכאן שמעצבים גרפיים מבוקשים מאוד.

ממה מתפרנסים מעצבים גרפיים?

כל פרויקט עיצוב גרפי מתחיל בפיתוח תוכנית שיווקית. עסקים בימינו צריכים יותר מסתם לוגואים ובניית תרשימים ועיצובים גרפיים אלה. כמו כן עליהם לשקול כיצד להעביר את המותג בכל פלטפורמה פוטנציאלית בצורה מקצועית. מעצבים גרפיים לומדים טיפוגרפיה תוך ביטוי מסרים מסחריים באמצעות גרפיקה. התלמידים מתוודעים לתוכנת הגרפיקה של במהלך הלימודים שלהם, שם הם ממשיכים לבנות את תיק העבודות שלהם.

מה זה בעצם אדובי?

אדובי הוא הארגון שמכין את כל הפתרונות הדיגיטליים שגרפיקאים צריכים היום לספק לעולם המסחרי והשיווקי. סטודנטים בסמסטר א' ללימודים לומדים פוטושופ אילוסטרייטור, אינדיזיין וכל חומר עיצובי אחר בעולם השיווק לפיתוח ויז'ואל עיצובי, והשילוב של כולם מייצר פורטפוליו של מעצבים גרפיים שחייבים להתחרות כדי להתחיל לעבוד בתפקיד.

מה השמות של חברות אדובי אלו?

אדובי נחשבת כיום לספקית הבלעדית בעולם של פתרונות חזותיים לגרפיקאים. במהלך הלימודים תחויבו ב-70 שקלים לחודש לעבוד על תוכנת אדובי, ולאחר שנה תחויבו ב-100 שקלים. אדובי דואגת ללא הרף בשיפור חווית המשתמש עם הכלים הגרפיים שלה והפיכתה ליעילה יותר. כאשר אתה מקבל את כל העדכונים של אדובי מיד במחשב שלך בו-זמנית, אתה יכול להוריד מסד נתונים עצום של תמונות ישירות מהחברה.

למידה מקוונת מהבית איך היא מתבצעת?

בתקופת הקורונה, חברות רבות העבירו את כל שיטות העבודה שלהם אך ורק דרך המחשב הביתי. חברות וארגונים עשויים כעת ליצור אינטראקציה עם הצוות שלהם בלחיצת עכבר.

כבר למעלה מ-15 שנה, בית ספר סולו מלמד את נושא התקשורת החזותית האינטראקטיבית דרך הבית בלימוד אישי ופרטני. התכניות הן מסלולי תעודה ותיקים, ומאות מעצבים גרפיים כבר השתלבו בהצלחה בעסקי ההייטק.

איך עובד שיעור מקוון ביתי?

באמצעות תוכנת זום או כל תוכנת חיבור מסך המורה יכול לראות את מסך התלמיד ולעבוד על תוכנת הגרפיקה שנמצאת בתוכנת הלומד. במהלך השיעור מדגים הדובר טכניקות רבות לעיצוב ויז'ואל פרסומי לכל מטרה או בניית אתר אינטרנט. במהלך השיעור, התלמיד צריך להוכיח שהוא יודע את כל התנועות לאחר שהמדריך הסביר אותן. אם בעיה לא ברורה, המדריך יעבור על כל שלב שוב ושוב עד שהתלמיד יבין את הנושאים באופן מקצועי.

ארגון והכנת שיעורי בית

במהלך הקורס, התלמידים מקבלים מספר משימות שיעורי בית כדי לעזור להם לתרגל את חומר הלימוד ולהגביר את החשיבה היצירתית שלהם. אין ספק שתחום העיצוב הגרפי מבוקש, לכן על הסטודנטים להיות מקצועיים ולזכור את התוכן לכל אורכו. הסיוע לסטודנטים אינו מוגבל למפגש עצמו, והסטודנטים עשויים ליצור קשר עם המדריך במהלך השבוע כדי לקבל ביקורת מקצועית ומשוב על המטלות. סולו סקול רואה בלימוד אישי ואישי היבט קריטי בהשגת הצלחה במקצוע. אם אתה נמשך לתחום העיצוב הגרפי, ללא ספק תגלה מספר הזדמנויות עבודה בנושא זה.

איך בית הספר ימצא אותך עבודה?

על פי סטטיסטיקת עיצוב גרפי, 95 אחוז מהבוגרים בוגרי עיצוב גרפי ותקשורת חזותית עובדים במקצוע זה מהבית בצורה עצמאית ואישית. לבית הספר יש רשת מדהימה של למעלה מ-19.5 אלף חברות וארגונים המספקים תעסוקה יומיומית לבוגרים טריים ללא ניסיון.

עבודה מהבית במקצוע זה.

אין ספק שאם תחליטו לעבוד מהבית בענף הזה, תוכלו לגלות את הלקוחות הראשונים שלכם בקבוצה. במהלך הלימודים, המורה הפרטי שלך לעיצוב גרפי יכיר אותך לקבוצה זו כדי להבין את צרכי שוק העבודה.

פיתוח אסטרטגיות שיווק לעסקים קטנים

האם רק ארגונים חדשים צריכים מעצבים בעולם השיווק? לא זה לא. כדי לשמור על קשר עם לקוחות בימינו, כל משרד זקוק לשירותיו של מעצב גרפי. כולנו ראינו מה התרחש בתקופת הקורונה, כאשר חברות רבות נאלצו לעבור מחנויות רחוב ולהתחיל למכור באינטרנט דרך האינטרנט. למעצבים גרפיים היה ביקוש גדול של אלפי אחוזים בתקופת הקורונה, והם נאלצו להתכונן למערך שיווקי דיגיטלי החל מפיתוח חלונות ראווה מקוונים ועד ליצירת מערך דיגיטלי בתחום הרשתות החברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם.

עיצוב גרפי מבוקש מאוד בתעשיית ההייטק.

בוגרי לימודי עיצוב גרפי מבוקשים מאוד בעולם ההייטק ומשרדי הפרסום, בשכר התחלתי של 19,000 ש"ח במידה והם עובדים בעולם ההייטק בפיתוח אפליקציות ועיצוב לחברות הייטק נזקקות. מעצבים גרפיים משתכרים בענף הדפוס שכר צנוע של 13,000 שקלים, ורוב הבוגרים במגזר זה בוחרים לעבוד מהבית.

מה אני אצטרך כדי לסיים את הלימודים?

פורטפוליו הדבר המהותי ביותר הוא להיות מסוגל להתמודד עם המצב בסופו של דבר. עליך להיות אחראי על עיצוב הסימולציות הדיגיטליות בהן תשתמש לאורך כל תקופת הלימודים שלך. תעודות אינן מרשימות תאגידי הייטק ומשרדי פרסום שכן הם רוצים לראות כיצד מעצב גרפי יכול להציע מראה מקצועי למותג עצמו. גולשים רוכשים כיום את כל המידע שלהם ממנוע החיפוש של גוגל, לכן מעצבים גרפיים הלומדים תקשורת חזותית ועיצוב חייבים ליצור שפע של סימולציות עסקיות.

לסיכום, העולם הדיגיטלי רק הולך ומשתפר.

העולם הדיגיטלי רק הולך ומשתפר, ואנחנו יכולים להבחין שסגנונות עבודה רבים בעולמות הפרסום והשיווק המסחרי הופכים אינטנסיביים יותר. אם אתם מקושרים לאינטרנט, אין ספק שהסרטונים בעמוד זה יכולים להסביר איך יוצרים אתר במערכות הפעלה וורדפרס או בכלל מהי חווית משתמש בעבודה עם אלמנטור.

בוגרי עיצוב גרפי עוסקים בעיקר בעבודת הייטק

לאחר סיום לימודי תקשורת חזותית, בוגרי המסלול ללימודי עיצוב גרפי פונים לעבודה בהייטק, שהוא מסלול מספר שני לאחר סיום לימודי גרפיקה בהצלחה. אתה יכול להתקשר אלינו עכשיו לשוחח עם יועץ לימודים על איך אתה יכול להתחיל ללמוד את המקצוע המבוקש ביותר מהנוחות של הבית שלך. עד אז, אנו מזמינים אותך לצפות בכל הקורסים שהכנו רק עבורך על העולם הזה כדי לראות אם אתה מתאים לעולם ההייטק וצופה טוב בעיצוב גרפי.