איך לעצב פנים בפוטושופ הסברים חינם

​כל אחד מחזיק בתמונות ילדות שצולמו עוד לפני הפיתוח וההמצאה של המצלמות הדיגיטאליות והמכשירים שכוללים מצלמות מובנות דוגמת סמרטפונים ועוד. תמונות אלו מהוות עבורנו מזכרות משלל אירועים שתיעדנו בעבר ברחוק ואנו סופגים לא מעט הנאה מלהביט בהן כעבור כמה שנים. אולם תמונות אלו אינן תמיד באיכות ברורה וטובה דייה בין אם עקב תנאי תאורה, איכות המצלמה וכן הלאה. חלק מהתמונות הללו עשויות להיות כהות מאד, מטושטשות או בהירות יתר על המידה, תמונות עם עיניים אדומות ועוד פגמים אחרים שמאפיינים תמונות ישנות.
איך לעצב פנים בפוטושופ הסברים חינם

אודות תוכנות לעיצוב ותיקון תמונות

כיום בזכות תוכנות המחשב השונות, ניתן לבצע תיקונים בנתונים אלו ללא שינוי התמונה המקורית. כך ניתן ליהנות מהתמונה המקורית ובמקביל לעבד אותה לכדי תמונה חדשה שהכול מופיע בצורה יותר ברורה וחדה. תוכנת פוטושופ, וודאי שמעתם עליה, היא אחת מבין התוכנות הנפוצות ביותר בקרב מעצבים ואנשים מתחילים בעולם הצילום והעיצוב. היא נועדה למטרות תיקון תמונות, בין אם מדובר בתמונות חדשות ובין אם מדובר בתמונות ישנות. פוטושופ היא תוכנה גרפית, נחשבת פשוטה לשימוש וקיימת במגוון שפות לרבות עברית.

תיקון פגמים בפנים באמצעות פוטושופ

באמצעות פוטושופ ניתן לעצב את הפנים של המצולמים בתמונה או להתמקד באחד מהן ולשנות כל חלק כמו למשל צבע עיניים, גודל העיניים, גוון עור, גודל האף, גודל הפה, עיצוב הגבות וכן הלאה. כמו כן ניתן באמצעות התוכנה להסיר חלקים מיותרים בפנים של המצולמים כמו למשל קמטים, שפם, פצעים, משקפיים, נקודות חן וכן הלאה. ניתן לעשות שימוש בתמונה שלכם לצורך העניין ולשנות את צבע ואורך השיער, צבע העיניים, להסיר גבות או לעצבן מחדש, להוסיף שפם ולהאריך ריסים ועוד אינספור אפשרויות שונות.

לעצב באופן עצמאי את הפנים

כך ניתן לראות כיצד היינו נראים מבלי שיער ארוך, עם גבות יותר דקות או עבות, שפתיים עבות וכיוצא באלה. כיום ניתן לעצב בצורה עצמאית לגמרי ולאחר מכן לשקול האם העיצוב הנוכחי יתאים לפניי. אנו רואים לא מעט תמונות של אנשים ברשת האינטרנט ובעיתונים. לפני שתמונות אלו פורסמו הן עברו עיבודים רבים באמצעות תוכנה גרפית, ורוב הסיכויים כי התוכנה הזו היא תוכנת פוטושופ.

 

2019-08-05T08:30:15+03:00