איך לעצב קעקוע

//איך לעצב קעקוע

אם תמיד חלמתם לעשות קעקוע מסוים או סתם אחד כזה שתבחרו ברגע שתחליטו סופית, אך חששתם מבעיה כלשהיא שעלולה להיות בלתי הפיכה כמו אי דיוק בקעקוע או כל דבר דומה, היום אתם לא צריכים לחשוש. היום שלא כמו בעבר כבר לא עושים ניסיון ומקווים לטוב. היום עובדים באופן מדויק עם תוכנה מצוינת שניתן באמצעותה לצייר בדיוק מה שרוצים ולהעתיק לקעקוע עצמו. היום עם תוכנת אילוסטרייטור כבר לא צריך לחשוש ולא צריך לקוות ששום דבר רע לא יקרה. אין סיבה שזה יקרה אם מתכוננים כראוי. עם אילוסטרייטור תוכלו לעצב את הקעקוע שתמיד רציתם ותוכלו להגיש למקעקע קובץ עם הציור המדויק שאתם רוצים.

איך לעצב קעקוע

לצייר קעקוע בעידן המודרני

פעם, ציור היה מתבצע בדרך המסורתית. היה צריך דף נייר או כל דבר אחר לצייר עליו וכמובן מכשירים לציור עצמו כמו עטים, צבעים וכדומה. היום יש אומנם רבים שעוד מציירים בשיטה הזו מכיוון שהיא עדיין האותנטית ביותר, אך מי שמגלה את תוכנת אילוסטרייטור לא יכול לחזור לשיטת הציור המקורית. היום גם ציירים שזהו העיסוק העיקרי שלהם מבינים שהעולם מתקדם ואם הם רוצים לעבוד באופן מדויק יותר וכמובן בצורה נוחה יותר ובלי לשלם על פריטי ציור כל הזמן, כדאי שיעשו שימוש במחשב ובתוכנת אילוסטרייטור. ציור בתוכנת אילוסטרייטור גם מאפשר לשתף את הציורים הללו במהירות עם מי שרוצים גם אם הוא מעבר לים, בין אם זה חבר שרוצים את חוות דעתו ובין אם זה אוצר תערוכה שרוצים להרשים. תמיד אפשר כמובן בסיום הציור להדפיס את התמונה בכל גודל שרוצים.

הדפת ציור קעקוע

הדפסת ציור מתאפשרת בקלות על ידי תוכנת אילוסטרייטור. אילוסטרייטור בשונה מתוכנת פוטושופ היא תוכנה שעובדת על וקטורים מה שאומר שהיא ללא פיקסלים וזה משמעותי הן לעבודה והן להדפסה.עבודה עם פיקסלים מגבילה מאוד מכיוון שאי אפשר להגדיל אלמנטים או להדפיס באופן מוגדל ציורים, כי הם ייצאו מטושטשים. כשעובדים עם אילוסטרייטור זה לא קורה וניתן להגדיל את האלמנטים כמה שרוצים כמו גם להדפיס אותם בכל גודל שהוא. כשאתם רואים תמונת ענק שתלויה כפרסומת זו תמונה שהעבודה עליה הייתה עם אילוסטרייטור.

איך לעצב קעקוע עם אילוסטרייטור

אז איך לעצב קעקוע? רק עם אילוסטרייטור. ואיך עושים את זה? פשוט מאוד… לומדים את התוכנה ואת הכלים השונים שהיא מציעה, ולאחר מכן מתחילים לעבוד… נכון, זה לא קל כמו שזה נשמע אך זה גם לא מורכב מידי. צריך הרבה מוטיבציה ורצון להצליח וכמובן התמדה בלימוד התוכנה, וכך צעד אחר צעד מתמקצעים בה ועושים בה שימוש כפי שצריכים. כך כל קעקוע שתעשו יהיה מדויק יותר ויהיה מתוכנן כמו שצריך ותוכלו להגשים א החלום שלכם – קעקוע בדיוק כמו שחלמתם עליו ושתמיד רציתם שיהיה לכם.

2019-08-04T21:50:42+03:00