איך לעצב תמונה בפוטושופ – סדרת שיעורי וידאו בחינם

//איך לעצב תמונה בפוטושופ – סדרת שיעורי וידאו בחינם

עזרה למתחילים בגרפיקה פורום – איך לעצב תמונה בפוטושופ – סדרת שיעורי וידאו בחינם

אחד הנושאים החשובים ביותר במסגרת לימודי התוכנה פוטושופ הוא הדרכה. רוב האנשים שמסתדרים עם תוכנת פוטושופ ואף חושבים שניתן להבינה בפשטות ובקלות, הם כאלה שכבר צברו ידע בתוכנה ולמד את יסודותיה בצורה מסודרת ויסודית ותרגלו אותה לאחר מכן. אם נפנה את השאלה מה הכי חשוב בלימודי התוכנה, כלפי אנשים אלו, סביר להניח כי הם יאמרו כי ההדרכה משחקת את התפקיד החשוב והבולט ביותר. הדרכת התוכנה בצורה נכונה תוכל להציג בפניכם את הבסיסי הטוב להבנה וליכולת לעשת שימוש בתוכנה על פי הצרכים שלכם.

מה החשיבות של הדרכת פוטושופ?

הדרכת פוטושופ לעיצוב תמונות או עריכה ועיבוד של תמונות היא מבין הדברים המכריעים ביותר לגבי ההצלחה מחד או הכישלון מאידך בהמשך ההתקדמות בעולם העיצוב הגרפי והשרטוט. אנשים רבים כבר למעלה משנים מעוניינים להתחיל להתמקצע בעולם העיצוב הגרפי ויודעים היטב כי שום מקום לא יסתכל לעברם או יטרח לעיין בקורות החיים שלהם ללא שליטה או הפגנת בקיאות בתוכנת העיצוב החשובה ביותר- פוטושופ. גם אנשים שכבר עובדים בתחום, במשרדי עיצוב ופרסום, נדרשים לא אחת לשלוט בתוכנת פוטושופ ולהעמיק את ידיעותיהם בה.
איך לעצב תמונה בפוטושופ

בדיקת הכשרתו והידע המקצועי של המדריך

ישנו משקל רב למדריך עצמו שמעביר הדרכה בתוכנת פוטושופ. כל מדריך שאיננו מיומן דיו בהעברה יסודית של תכני הלימוד הנדרשים, או שאין ברשותו גישה טבעית להדרכה, סביר להניח יגרום לתלמידיו לחוות קשיים לא מבוטלים במסגרת לימודי פוטושופ. מכאן חשוב מאד לוודא כי המדריך עבר הכשרה נכונה ובקיא לגמרי בתוכנת פוטושופ. אנו נתקלים לא אחת בפרסומים של אנשים שמעבירים הדרכות בתוכנה, ולאחר שבחרנו לשכור את שירותיהם, מתגלה לנו כי מדובר כאן בסטודנט למחשבים שמעביר הדרכות לא רק בתוכנת פוטושופ אלא במגוון נושאים נוספים.

במקרים אלו ההדרכה לא תהייה מספקת והנכונה ביותר עבורכם. יש לבדוק מקרוב מי מעביר את ההדרכה, מה ההכשרה שקיבל והאם ביכולתו ללמד אך ורק תוכנות גרפיקה שקשורות לעולם העיצוב או שהוא מעביר שלל תוכנות לא קשורות לעיצוב בהכרח, שאחת מהן היא תוכנת פוטושופ.
2019-07-24T11:43:06+03:00