איך לעצב תמונה בפוטושופ עיצוב גרפי מדריכים

//איך לעצב תמונה בפוטושופ עיצוב גרפי מדריכים
  • תוכנת פוטושופ לעריכה גרפית ועיצוב תמונות פותחה על ידי אדובי מערכות. מדובר באחת התוכנות הנפוצות ביותר בשוק עיבוד תמונות מפת הסיביות. כיום כל אדם אשר עוסק או מתמחה בתחום של בנייה או עיצוב אתרים עושה שימוש ונעזר בתוכנת פוטושופ לא מעט במסגרת יצירת עיצוב ייחודי לאתרים. באמצעות התוכנה ניתן לעצב לא רק תמונות אלא גם אתרים באינטרנט, באנרים, לוגואים, סמלים ועוד שורה ארוכה של מרכיבים הכוללים גם מרכיבים של אתרי אינטרנט כאמור. יכולותיה המרובות של תוכנת פוטושופ
  • תוכנת פוטושופ מתחברת כיום לעולם האינטרנט בכמה צורות ודרכים שונות. באמצעות התוכנה ניתן לסייע רבות לתהליך הבנייה של אתרים באינטרנט. היכולות של התוכנה הן רבות ומגוונות והיא ידועה כאחת התוכנות המקצועיות ביותר לבנייה של תארים, עיצוב תמונות, סמלים ואייקונים מיוחדים. להלן כמה מיכולותיה ואפשרויותיה של תוכנת פוטושופ במסגרת עיצוב תמונות וסיוע לבניית אתרי אינטרנט ברמה מקצועית עם דגש על עיצוב ייחודי. להלן סקירה של הכלים המרכזיים והשימושיים ביותר בתוכנת פוטושופ.
איך לעצב תמונה בפוטושופ עיצוב גרפי מדריכים

כלים נפוצים וייחודים של התוכנה

אחד מכלי היסוד הבסיסיים ביותר של פוטושופ במסגרת עיצוב תמונות ואתרי אינטרנט הינו כמובן כלי המברשת. בגרסאות האחרונות של התכונה הכלי הזה עבר שכלול רציני במיוחד שכולל למשל את ה-Skattering שבעזרתו ניתן לפרוש את ניגעות המברשת לצדדים ולא ליצור רק קווים. כלי החלפת הצבע מאפשר לנו לצבוע בשיטות זיהוי מתקדמות של צבעים ובכך למעשה מאפשר לצבוע אזור מסוים בעל צבעים דומים לאזור שנדגם. כך למשל דגימה של צבע כחול ומיקום חצי המברשת במעבר צבע בים כחול לאדום, ישפיע רק על האזור הכחול.

כלי טשטוש, חדות ומעברי צבע

עם כלי הטשטוש, החדות והמריחה, ישנה אפשרות לטשטש או לחדד תמונות, צילומים וציורים. כמו כן ניתן באמצעות כלי זה מרוח צבעים באזור מסוים ולהשתמש בכלי האמור כאצבע ואז יתקבל ציור של צבעי פנדה מדומים. ניתן לשחזר תמיד את האזור שמברשת ההיסטוריה עברה עליו לנקודה רצויה באמצעות מברשת ההיסטוריה וכלי ההיסטוריה האומנותי. עם כלי מעברי הצבע ניתן להתאים ולמלא רקע ליצירה.

2019-08-05T08:29:59+03:00