איך לעצב תמונה video מדריך פוטושופ חינם

האפשרות לעצב תמונות video ולערוך סרטונים לבד, היא אפשרות נהדרת באמצעותה אנו יכולים להציג את התמונות שעיצבנו או הסרטונים שערכנו בעצמנו לקרובי משפחתנו, לפרסם אותם ביו טיוב או ברשתות החברתיות השונות גודמת פייסבוק. אולם רוב האנשים נרתעים מתהליכים אלו שעל פניו נראים מורכבים ולא פשוטים כלל, במיוחד אם אין שום דריסת רגל קודמת בתחום. כיום ישנו מגוון רחב של תוכנות המציעות נוסחאות פשוטות לעיצוב תמונות video ועריכת סרטונים איכותיים.
איך לעצב תמונה video מדריך פוטושופ חינם

הפקת סרטונים בצורה הפשוטה ביותר

תוכנות אלו ליצירת סרטונים איכותיים ותמונות video מעוצבות מאפשרות לנו ליהנות מפשטות במהלך השימוש. עם תוכנות אלו כל אדם מן השורה יכול להפיק סרטונים מלוטשים עם אפקטים מקצועיים, כתוביות וסאונד. לאחר מכן ניתן כמובן לשתף את תוצרינו האישיים עם חברים, משפחה ומכרים שונים. אם ברצונכם לאתר תוכנות עריכה ועיצוב תמונות וידאו למתחילים, תוכנות שאינן מאיימות ולא מחייבות ספרי הדרכה עבי כרס, אין ספק כי תמצאו את מבוקשכם ביתר קלות.

תוכנות ידידותיות למשתמש המתחיל

תוכנות לעריכת סרטונים ועיצוב תמונות מוצעות כיום בין השאר על ידי חברת מייקרוסופט. אחת מתוכנות החברה נקראת Windows Movie Player ונחשבת לידידותית מאד למשתמש ביחס לשאר תוכנות עריכת הווידאו. מדובר בתוכנה מאד ותיקה ויציבה שניתן לעבוד באמצעותה באופן פשוט ונוח וליהנות בסופו של יום מתוצאות מרשימות, איכותיות ומהירות. תוכנה זו ועוד רבות נוספות מאפשרות לנו לשלב עריכה של סרטונים ותמונות ברמה מקצועית וגבוהה ובמקביל להתמקד בפונקציות בסיסיות וליהנות מתפריטים קלים ופשוטים להבנה.
כיצד זה עובד?
באמצעות תוכנות לעיצוב תמונות video ניתן ראשית לייבא בצורה פשוטה מאד את הסרטונים, התמונות שברצונכם לשלב או קטעי המוזיקה שעתידים לשרת אתכם בעת הרכבת הפסקול. בשלב הבא ניתן לחתוך קטעים מסוימים בסרטון ולסדרם לפי ראות עיניכם בשילוב למשל עם מעברים שונים בין כל סצנה וסצנה. אם ברצונכם ליצור סרטון וידאו בצורה מהירה במיוחד ותוך דקות ספורות, אנו שמחים לבשר לכם שגם את זאת ניתן לעשות כיום בעזרת הסרט האוטומטי.
כל מה שצריך לעשות הוא להעלות את קטעי הווידאו הרצויים לתוכנה, לבחור ערכת נושא מסוימת, לסדר ולחתוך מעט את הקטעים, לשנות את תוכן הכתוביות כמו שם הסרט, משתתפים וכיוצא באלה, הכול לפי ראות עינכם.לצפייה בעוד   video מדריך פוטושופ000

 

2019-08-05T08:30:10+03:00