איך לעצב תמונה?

צילמתם תמונה במצלמה הדיגיטלית או בעזרת מכשיר הסלולארי שלכם והתמונה לא יצא לשביעות רצונכם ואתם מעוניינים לשפץ / לערוך / לתקן לעצב את התמונה מחדש?

איך לעצב תמונה

יש לכם מספר תמונות אותן אתם מעוניינים לשלב ביחד או להעביר דמות אחת מתמונה לתמונה אחרת? אם כן, ישנן המון תוכנות מחשב המאפשרות זאת, חלקן בחינם, חלקן בתשלום, חלקן ניתנות להורדה וניתן לעבוד אתן בחינם לתקופת זמן מוגבלת לצורך התרשמות מהתוכנה לפני הרכישה שלה.

  • אחת התוכנות המקצועיות ביותר בתחום עיבוד / עיצוב התמונות היא התוכנה הגרפית, פוטושופ Photoshop של חברת אדובי Adobe, התוכנה מאפשרת לתקן חלקים בתמונה כגון עיניים אדומות, להסיר קמטים וקטמים מיותרים, לסמן חלק מסוים בתמונה (דמות או כל דבר אחר) ולהעביר אותו לתמונה אחרת ובכך ליצור תמונה חדשה לגמרי, לשלב טקסט
    לצד התמונה או התמונות עליהן עובדים ועוד, התוכנה מציע מגוון כלים לעריכה ועיצוב תמונות, ישנם אפקטים רבים שאפשר להשתמש בהם לעיצוב התמונות, אפשר לעצב בתלת ממד (D3) התוכנה מאפשרת להגיע לתוצאות איכותיות ומרשימות תוך עבודה עם דיוק רב על כל פרט מזערי בתמונה / בתמונות זאת בכדי לקבל תוצאות מקצועיות ויפות.

תוכנה לעיצוב אלבום תמונות עיצוב הזמנות לחתונה


ניתן למצוא באינטרנט המון מדריכים לשימוש בתוכנה המסבירים איך לעצב תמונה בתוכנת הפוטושופ Photoshop מדריכים שנכתבו על ידי משתמשים חובבניים בתוכנה או אנשי מקצוע שלמדו את התוכנה ובחרו לחלוק את ידיעותיהם עם הגולשים האחרים המעוניינים לדעת איך להשתמש בתוכנה או לגבי אחת מבין אפשרויות העיצוב בתוכנה הגרפית – הפוטושופ Photoshop שהיא איך לעצב תמונה.

  • ניתן לחפש מוסדות לימוד המציעים קורסים בלימודי עיצוב גרפי כאשר תוכנת פוטושופ Photoshop היא חלק מתוכנית הלימוד המוצעת, במסגרת הקורס במוסד לימודים וודאי תלמדו איך לעצב תמונה בתוכנת המקצועית הפוטושופ Photoshop היות וזו תוכנה הנלמדת במוסדות רבים המציעים לימודי עיצוב גרפי, ישנם גם ספרי לימוד המתמקדים בתוכנה הפוטושופ Photoshop, בעזרתם ניתן ללמוד לבד וגם שם יהיה הסבר איך לעצב תמונה בתוכנה, או אם אתם מעוניינים בלמידת תוכנת הפוטושופ Photoshop בתור קורס באחד על אחד בזמן שנוח לכם בשפה העברית בהדרכתו של מרצה מוסמך ללימוד מקצוע העיצוב הגרפי המלווה אתכם צעד אחר צעד בלמידת התוכנה,  פנו לקבלת מידע / קביעת שיעור ניסיון חינם.
2019-08-05T10:15:36+03:00