איך לעצב תמונות בפוטושופ – טרנדים חדשים ל2019

//איך לעצב תמונות בפוטושופ – טרנדים חדשים ל2019

אוסף מדריכי גרפיקה בתוכנת אדובי פוטושופ לשנת 2019

עדכנו את העמוד באוסף מדריכים חדש לשנת 2019 וטרנדים חדשים בעיצוב על שימוש נכון וטכניקות בפוטושופ – מספר מדריכים יפים מאוד ומקצוענים שמאפשרים לכל מתחיל לדעת איך להשתמש בתוכנת הפוטושופ, ביצוע הכנת האפקטים מוסבר בשפה העברית צעד אחר צעד עם מספר שיעורי וידאו חינם לכל אלה שרוצים להתחיל ללמוד חינם או לראות מה קורה בעולם העיצוב גרפי רגע אחד לפני שאתם מחליטים ללמוד את התחום הכי רווחי בארץ הן לקידום ושיווק בפייסבוק.

בסרטונים מוסברים טריקים טיפים על טכניקות מהירות של עיבוד תמונה וצילום, הוספת מסגרות מעוטרות וטכניקות מקצועיות שכל מעצבי אלבומים דיגיטליים מנסים לשדרג ביכולות העיצוב שלהם.פרספקטיבה ונפח

אחת השיטות לעבודה עם תמונות היא יצירת נפח בתמונות הנפח יוצר תעלומה בפני הצופה וגורם למחשבה איך בעצם הדברים הללו עובדים, טכניקות נוספות בעיצוב נלמדות כדי לאפשר לכל אחד להרים גבה אכן בעיצוב ובהעברת מסרים. יצירת נפח בגרפיקה גם מאפשר למלא את חלל הדף ומאפשרת התפעלות בעיצוב אמנם הטכניקות לא מסובכות אך בהחלט יכולות לתרום בהעברת מסרים או להכנת רקעים.הבלטות בתמונות
טכניקות נוספות זה הבלטה בתמונות בסרטונים אנחנו רואים איך אנחנו בוחרים אזור ספציפי ואז חותכים אותו לשכבה חדשה עצם החיתוך מאפשר לנו לתת בשכבה לבד את כל האפקטים שאנחנו יוצרים וכך זה בעצם גוזר לנו חלק מהתמונה ומשאיר לנו את שכבת המקור עליה אנחנו עובדים, אין ספק שפוטושופ הנה התוכנה המניפולטיבית ביותר שבה מעצבים גרפיים יכולים להעביר את המסר בכל צורה שרק נרצה.

עיבוד תמונה וצילום

מסכות בפוטושופ 2019  העבודה התפעולית

העבודה בשכבות אכן מאפשרת גזירה של אלמנטים ובפועל האלמנטים אכן נשארים ולא נמחקים לאלה שקצת מבינים בשכבות יראו ליד המסכה קישור שמגיע אוטומטית ברגע שימוש בשכבה עם מסכה, כמובן שבהקלקה על הקישור בניהם תוכלו פעם אחת לעבוד על המסכה ופעם אחת לעבוד על השכבה, כמובן שתוכלו לסדר את זה איך שאתם רוצים בשכבה ולהחזיר את זה שוב פעם למצב של עבודה, המסכה תחזור לעצמה בדיוק להיות מקושרת אם אתם תלחצו באמצע בין השכבה ולבין המסכה והקישור יתווסף לכם בצורה אוטומטית.

מה שעשינו בסגנון עבודה זה היה שימוש של כלי הצורות בתוכנת הפוטושופ ושימוש במסכות. טכניקה לעבודה זו מתאימה להכנת פרסומת שרוב המסר שלה מועבר על ידי תמונה. ברגע שאתם מחלקים את התמונה על ידי צורות ונוצר חלל ריק בין האלמנטים אפשר להכניס הצללות וליצור את העומקים הוויזואליים שיצאו בבסגנון זה המתבקש. עליכם לדאוג שלתמונה יש איכות מאוד גבוהה והרזולוציה מאפשרת חיתוך נכון יחד עם כלי הצורות בתוכנת הפוטושופ. במידה והתמונה היא לא איכותית וברגע שמגדילים אותה נוכל לראות את הגירעון מה שיגרום לעיצוב הגרפי בסופו של דבר להראות לא מקצועי. כלי עבודה של הגרפיקאים הם לא רק התוכנות הגרפיות אלא גם כל האלמנטים ה”ויזואליים שמכניסים לקובץ העבודה. מומלץ מאוד להכניס את האלמנטים לקובץ עבודה שנפתח מראש באיכות גבוהה ואם צריכים לכווץ את האיכות לאחר מכן אז מומלץ לכווץ מגבוה לנמוך ולא ההפך.

הכנת אלבום דיגיטלי מדריכים למתחילים ולמתקדמים איך מעצבים תמונות בצורה מקצועית בפוטושופ ובחינם

בסרטון המצורף תוכלו לראות טכניקות שנעשו על ידי מעצבים גרפים וגרפיקאים צעד-אחר-צעד להכנת עיצוב אלבום דיגיטלי בתוכנת הפוטושופ. תוכנת הפוטושופ מלאה בכלים ליצירת מניפולציות במיוחד אם אתם מכינים אלבום  תמונות. תוכנת פוטושופ עיקר עסוקה או בלהביא דרמטיות מיוחדת מכל תמונה משעממת וסתמית. הצלמים לרוב לא מצליחים להוציא את מה שהם רוצים באירוע לאו דווקא בגלל שיום הצילומים הוא לא מאפשר אלא בגלל שלפעמים האווירה משקפת סגנון אחר ממה שהתמונה אומרת. פוטושופ אלופה ביצירת מניפולציות של דרמטיות ולכן תוכלו לראות בסרטונים הבאים דוגמאות על ידי שימוש בפקודת מאוד פשוטות ליצירת אפקטים בתוכנת הגרפיקה של אדובי.

עבודה עם מסכות לעיצוב גרפי

בתוכנת פוטושופ למסכות תפקיד מאוד חשוב, המטרה במסכות זה להסתיר אזורים ועדיין לשמור על האפשרות להחזיר אותם בכל שלב בעבודה. פקודת מחיקה בתוכנת הפוטושופ  מוחק את התמונה לגמרי, באמצעות המסכות נוכל לעשות עיצוב תמונות ברמה מאוד גבוהה וליצור אפקטים שמושכים את העין. נוכל לשלב את טקסט בתוך תמונה או ליצור מניפולציה גרפית של אלמנטים שיוצאים מתוך אלמנטים אחרים ולא שום בעיה. כי ככל שיודעים את יתרונות המסכות ברמה גבוהה זה מאפשר למשתמש בתוכנה להוציא עיצובים מדהימים ולמשוך את העין.

מסכות העבודה מאפשר גם יצירת שבלונות של גרפיקה כלומר נוכל להכין עיטור או סגנון חיתוך ולאחר מכן כל פעם להחליף את התוכן של התמונה בתמונה אחרת סגנון זה יוצר אפשרות למעצבים הגרפיים למכור את אותו סגנון עבודה מספר פעמים רק עם תמונות מאוד שונות.  בסרטון המצורף יצרנו מניפולציה של טקסט עם מסכה המטרה שלנו הייתה להשאיר חלק מהטקסט ולהוציא את התמונה בצורה טובה. השתמשנו בפקודת מראה בפוטושופ ויצרנו מניפולציה שיכולה להיות בתור כרזה או פרסומת לקידום עסקים. ככל שאתם יצירתיים יותר כך אפשר למשוך את העין של הצופה במיוחד היום שיש פרסומות מכל עבר.

עיצוב תמונות וטרנדים חדשים לקראת 2020

היום לא מספיק רק לדעת תוכנות גרפיות ולהשתמש בחברת אדובי למתן פתרונות דיגיטליים. כדי לעזור לעסקים לקדם את המכירות או כדי לשווק את המוצרים ברשתות החברתיות צריכים להיות מאוד יצירתיים. אם בעבר אפשרויות הפרסום לעסקים היה מאוד מוגבל היום יש לעסקים אינספור פלטפורמות להציג ולקדם את המוצרים שלהם חינם או בתשלום. בפייסבוק לדוגמה או באינסטגרם כל רגע אפשר לראות פרסומת אחרת שמגיעה ממקום אחר והיא מדברת על נושא מסוים מכירתי לרוב תוך שימוש באלמנטים חזותיים.

גולשים עייפים מלראות פרסומות מעוצבות – על הגרפיקאים והעוסקים בעיצוב להיות יצירתיים ביותר

בגלל שיש אינספור פרסומות הגולשים כבר עייפים בסגנון עבודה זה. על המעצבים הגרפיים צריכים להיות מאוד יצירתיים כדי להעביר את המסרים בצורה שתמשוך את העין. בהדרכה מקצועית של לימודי עיצוב גרפי המעצבים לומדים כיצד להעביר את הנושא לקהל היעד ושימוש בחוקי העיצוב הגרפי בצורה הנכונה. הטרנדים החדשים לקראת שנת 2020 מדברים על עיצוב מאוד מינימליסטיים על שטחים מלאים של צבע לדוגמה צורה גרפית נקייה מאוד שאפשר להעביר את המסר במספר שניות לגולש. ככל שהגרפיקאים ממוקדים יותר בפרסום המודעה אזי העיצוב בהחלט יעבוד ויעשה לבעלי העסקים את המטרה הנכונה.

ללמוד אונליין פוטושופ מהבית דרך המחשב באינטרנט עם מורים פרטיים כיצד זה עובד?

פוטושופ אפשר ללמוד גם מהבית בשיטת לימודים אונליין בצורה מקוונת באינטרנט. בית הספר מאפשר לתלמידים לעבוד בשיתוף מסכים עם  המורים כלומר תקבלו תוכנת חיבור שמאפשרת למורה להזיז לכם את העכבר ולהנחות אתכם צעד אחר צעד על תוכנת גרפיקה. במהלך השיעור תקבלו תרגילים ומטלות כדי לשדרג את יכולות העיצוב שלכם. אם בזמן השיעור יש נושא שלא ברור המורה יחזור איתכם על החומר כדי לראות שאתם מבינים את כל הצעדים. הלימודים בבית הספר מתקיימים אחד על אחד במתכונת של שיעורים פרטיים כלומר תלמדו פעם בשבוע עם המורה שלכם ולאחר השיעור תקבלו תמיכה לכל אורך השבוע לשיעורי הבית. תוכלו  לבקר בעמוד איך לומדים אונליין כדי לקבל פרטים יותר מלאים על שיטת לימודים זו. התוכנה כה גדולה כמו פוטושופ בהחלט שיטת לימודים אחד על אחד תאפשר לכם לקלוט את כל הנושא.

אפשר לעבוד עם ידיעת תוכנת הפוטושופ בלבד?

במידה ואתם יודעים את תוכנת הפוטושופ בהחלט תוכלו לתת שירותי גרפיקה בתעשייה אבל לא תוכלו לייעץ ולעזור לעסקים למכור. כדי לעבוד בתחום הזה עליכם ללמוד הרבה נושאים שקשורים מעולם העיצוב הגרפי ולא רק שימוש בכלי התוכנה. כדי לעסוק בנידת הפרסום תצטרכו ללמוד את נושא הצבעים ומה כל צבע אומר או כיצד משפיע הצבע על בני אדם. שימוש באלמנטים ויזואליים ליצירת קומפוזיציה גרפית תוך בנייה של הקונספט העיצובי שאותו התבקשתם מלכתחילה לעצב. ידיעות תוכנת פוטושופ לשימוש אישי תאפשר לכם להגשים כל מטרה עסקית או חברתית לעיצוב גרפי רב תחומי. במידה ואתם יודעים חלק מהנושאים תצטרכו לעדכן את יועץ לימודים על החומר שאתם יודעים כדי שיתנו לכם אתגרים ותרגילים מתקדמים אותם לשיפור יכולות העיצוב שלכם.

לימודי המשך למתקדמים בעיצוב גרפי

במידה ואתם אוהבים את עולם האמנות הדיגיטלית ורוצים להמשיך לפתח את התחום הזה תצטרכו לעבור קורסים מקצועיים בעיצוב גרפי הנקראים לימודי מעצבים גרפיים. רוב המתחילים בתחום הזה יודעים קצת תוכנות ונושא זה בשבילם הוא קרש קפיצה לתעשיית ההייטק בישראל ובעולם כולו. במסגרת הלימודים תלמדו כיצד לעבוד עם תוכנות אחרות של חברת אדובי  כגון: אילוסטרייטור ואינדיזיין. בסיום הלימודים תוכלו להמשיך למסלול תקשורת חזותית שיאפשרו לכם לקחת עסקים ולבנות להם מיתוג עסקי הכולל עיצוב אתרים אפליקציות ועוד. ברוב המכללות בישראל הלימודים משולבים ומאפשרים לכם לבנות תיק עבודות שזה הדבר הכי חשוב כדי להתקבל לתעשייה הזאת. זה לא משנה איזה תעודה יש לכם או עד כמה בית הספר שלכם יוקרתי מה שתצטרכו להראות בתעשייה הזאת זה אך ורק איך תיק העבודות שלכם נראה. בתחום העיצוב הגרפי נהוג לעבוד בתור פרילנסרים עצמאים מהבית או לפתוח סטודיואים פרטיים לשיתופי פעולה עם מעצבים אחרים. במידה ותרצו להמשיך ללימודים אונליין בתחום העיצוב הגרפי תוכלו ליצור קשר עם אחד מיועצי הלימוד שלנו ולקבל פרטים איך גם אתם יכולים לקחת צעד אחד

2019-10-09T16:19:10+03:00