איך לעצב תמונות בפוטושופ

כיום ישנו מגוון רחב של תוכנות מקצועיות לעיצוב תמונות, חלקן ניתנות להורדה בחינם באינטרנט ומיועדות לשימוש ביתי ואילו חלקן מיועדות לשימוש כבר יותר מקצועי דוגמת תוכנת פוטושופ המפורסמת. עם תוכנות אלו ניתן להגיע לתוצאות מרשימות לכל הדעות. תוכנה לעיצוב תמונות יכולה לשמש גם לצרכים ביתיים והיא ידידותית למשתמש ביחס לתוכנות המיועדות לשימוש של מעצבים מקצועיים כמו פוטושופ כאמור. באמצעות תוכנות אלו שאת חלקן ניתן כאמור להוריד בחינם, ניתן להגיע לתוצאות טובות אך לא באותה רמה של תוכנות אחרות.
איך לעצב תמונות בפוטושופ

מגוון תוכנות לעיצוב תמונות מקצועי

מהסיבה הזו תוכנת פוטושופ בגרסה החוקית שלה כרוכה בהוצאה כספית מסוימת כדי להתקינה. באמצעות פוטושופ ניתן לייצר ציורים בתלת ממד, מה שלא ניתן כמובן לבצע באמצעות תוכנות ביתיות וחינמיות לעיצוב תמונות. אולם לכל תוכנה כזו יש את היתרונות והחסרונות משלה. תוכנות לשימוש ביתי למשל מאפשרות עריכה מחדש של תצלומים דיגיטליים, הוספה של כיתוב בכל השפות, שילוב של כמה צילומים לתמונה אחת, יצירת כרטיסי ברכה או הזמנות אישיות לאירועים בעיצוב ייחודי ועוד מגוון פעולות שאינן מחייבות ידע מוקדם בעיצוב.

תוכנת פוטושופ מול תוכנות עיצוב חינמיות ביתיות

תוכנת פוטושופ משמשת בעיקר אנשי מקצוע בעולם העיצוב שנדרשים לידע בתוכנה זו על מנת להבטיח את פרנסתם. שירותי התוכנה אם כן הם יקרים ועבור מי שאיננו עוסק במקצועו בצילום או בעיצוב, אפשר גם בהחלט להסתפק בתוכנות חינמיות לעיצוב תמונות שנועדו לסייע לאנשים חסרי ידע וניסיון לערוך את אוספי הצילומים הדיגיטאליים או הסרוקים שלהם בצורה המהירה והאינטואיטיבית ביותר. ניתן בנוסף ליצור קשר עם בתי דפוס באמצעות תוכנות אלו ולאחר מכן להדפיס את התוצאה באיכות מאד גבוהה לא הגבלה על כמות העותקים.

מה ניתן לעשות עם התוכנה?

תוכנה לעיצוב תמונות מאפשרת להתמודד עם מגוון בעיות כמו למשל צילומים מאד כבדים שלא ניתן להפיץ אותם במייל בקרב החברים, פרטים קטנים שמעיבים על שלמותו של הצילום, קומפוזיציה לא משביעת רצון של צילום מסוים וכן הלאה. תוכנה לעיצוב תמונות מאפשרת לנו להקטין, לחתוך ולהפוך כל צילום שהוא בצורה קלה ומהירה במיוחד. ניתן למשל לשלב כמה צילומים שונים וליצור קולאז’ ואלבומים משפחתיים. כמו כן ניתן ליצור ספר תמונות שלם בעיצוב ייחודי משלכם.

 

2019-08-05T08:29:48+03:00