איך לעשות אלבום דיגיטלי בחינם בפוטושופ ב 2דקות חדש!!

//איך לעשות אלבום דיגיטלי בחינם בפוטושופ ב 2דקות חדש!!

איך לעשות אלבום דיגיטלי בחינם בפוטושופ ב-2 דקות. חדש!

הסרטון שלפניכם הוא עוד סרטון איכותי מבית מכללת סולו, המכללה המובילה בישראל ללימודי עיצוב גרפי אחד על אחד אונליין עם מורה פרטי. בסרטון שלפניכם תוכלו ללמוד איך להכין בדקות ספורות אלבום דיגיטלי, איך לעצב אותו ואיך להפוך אותו למזכרת מהממת. הסרטון הינו פשוט וקל להבנה ואתם לא צריכים להיות מאסטרים בפוטושופ או מומחים לעיצוב גרפי. ההסברים ברורים מאוד וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא להאזין להם ולעשות את מה שמתבקש מכם, וכמובן אחר כך לתרגל עוד ועוד בכדי שהעבודה עם פוטושופ תיהפך לטבע שני עבורכם. אז קדימה בואו נתחיל

מי צריך אלבום דיגיטלי?

היום כולנו מצלמים תמונות ולכולנו יש מצלמה כל הזמן, בין אם מצלמה דיגיטלית ובין אם מצלמה כחלק מהסמארטפון. היום כבר לא חייבים לפתח וגם אם רוצים ניתן לעצב לפני הפיתוח ולשדרג את התמונות. אלבום דיגיטלי הוא אלבום מעוצב של מבחר תמונות שלכם, ואת האלבום הזה תוכל להחליט האם להדפיס או שלא. תוכלו לשלוח אותו במייל ותוכלו לשתף אותו עם אחרים, וזה יכול להיות אלבום של טיול שלכם שאתם רוצים לשתף בו את המשפחה, יכול להיות אלבום שמיועד לסוכן דוגמניות, אלבום של אירוע כלשהוא ואלבום לכל מטרה אחרת. אלבום דיגיטלי שמעוצב באמצעות פוטושופ יהיה מיוחד יותר ויפה יותר, והנה כה מהדברים שניתן לעשות.

אלבום יפה ומעוצב

אלבום יפה ומעוצב

עם פוטושופ תוכלו להפיק אלבום יפה ומעוצב, תוכלו לעצב אלבום דיגיטלי ולהוסיף לו עננימלל או כל צורה אחרת שהיא, תוכלו לשחק עם הזויות של התמונות, תוכלו לבחור תמונות מסוימות מאותו הנושא ולשים אותן באותו עמוד, תוכלו ליצור אפקטים מרהיבים, ותוכלו להפוך אותו ליצירת אומנות של ממש. יש היום אומנם תוכנות אשר ניתן באמצעותן ליצור אלבומים דיגיטליים אך באף אחת מהתוכנות הללו אין את הכלים שפוטושופ מציעה. עשרות ומאות כלים שונים שהולכים ומתפתים כל הזמן, יאפשרו לכם להוציא תחת ידכם יצירת אומנות של ממש. תוכלו לעשות זאת כחובבנים ותוכלו לעשות זאת כאנשי מקצוע ולהציע את השירותים שלכם לכל דורש.

ללמוד און ליין עיצוב אלבומים דיגיטליים במכללת סולו

אם אתם רוצים לקחת את הידע שלכם עוד צעד אחד קדימה ואם אתם רוצים להפיק אלבומים מרהיבים במיוחד, במכללת סולו תוכלו ללמוד אונליין אחד על אחד. מכללת סולו עיצוב גרפי היא המכללה המובילה בישראל ללימודי גרפיקה ממוחשבת ובכללן פוטושופ, והלימודים מתקיימים בהתאם לימים ולשעות שנוחות לתלמיד ולמורה. לימודים און ליין הם עם מורה פרטי אשר יושב בביתו ומחובר אל המחשב שלכם באמצעות תוכנה ייחודית, וזו השיטה הנוחה ביותר והמתקדמת ביותר. אם אתם רוצים לקחת את היכולות שלכם עוד צעד אחד קדימה, אם אתם רוצים להיות מומחים בפוטושופ, מכללת סולו היא בשבילכם ותוכלו להפיק ממנה המון.

2019-08-04T17:41:59+03:00