איך לעשות אפקטים יפים בפוטושופ על טקסטים אוסף של שיעורים חינם

איך לעשות אפקטים יפים בפוטושופ על טקסטים אוסף של שיעורים חינם!

איך להיות תותחים בתוכנת הפוטושופ? ללמוד טכניקות חדשות בעולם העיצוב הגרפי דרך עמוד זה יאפשר לכם לשדרג את תיק העבודות שלכם בעיצוב גרפי.  מתחילים בתוכנת הפוטושופ בהחלט יוכלו למצוא בסדרת שיעורי יוטיוב אלו שיעורים חינם במיוחד עבורכם בשפה העברית לעיצוב גרפי בתוכנת הפוטושופ יחדיו.

בסדרת הסרטונים שלפניכם תלמדו איך לנצל את תוכנת פוטושופ לטובתכם, איך להוציא ממנה את המירב ואיך לעצב באמצעותה דברים מדהימים. פוטושופ היא לא עוד תוכנה אלא תוכנת עיבוד התמונות המתקדמת ביותר בעולם, וניתן באמצעותה לעשות לא מעט דברים וביניהם לשלב טקסטים עם תמונות. הסרטונים קלים ופשטים וכל מה שאתם צריכים הוא לתרגל את הנאמר בהם עוד ועוד, בכדי שתרכשו מיומנות רבה בעבודה עם התוכנה. הסרטונים מתאימים הן למתחילים והן למתקדמים וכמובן שמתקדמים יוכלו לעבוד עם התוכנה בקלות יתירה, אך אם תתקדמו עם התוכנה עוד ועוד תגיעו רחוק.

עיצוב בפוטושופ PHOTOSHOP

למה צריך טקסטים על תמונות?

עולם הפרסום הוא עולם מרתק, עולם בו כל הזמן נחקרת התגובה האנושית לחשיפות שונות. חשיפות זה אומר פרסום והיום המוח האנושי מפוצץ בפרסומים, והקושי לתפוס את עינו של המתעניין גדול יותר מבעבר ומצריך מאנשי המקצוע להתאמץ יותר. בעולם הפרסום עושים שימוש מאסיבי בתמונות אך תמונות לבדן לא תמיד מושכות מספיק את תשומת הלב. מלל על תמונות יכול לעשות את העבודה ויכול למשוך עוד יותר את תשומת הלב, ואם הוא מעוצב או בצבע מסוים הוא יהיה עוד יותר יעיל. טקסט על תמונות יכול להיות גם סתם ככותרת עליהן או מכל סיבה אחרת, ומה שבטוח שתמונה עם טקסט עובדת טוב יותר.

מה זה בכלל עיצוב בפוטושופ PHOTOSHOP?

פוטושופ היא תוכנת עיבוד התמונות המתקדמת ביותר בעולם, תוכנה שפותחה על ידי חברת אדובי וממשיכה להיות מפותחת בכל שנה וגרסה חדשה שלה יוצאת השכם והערב. חברת אדובי שפיתחה אותה פיתחה גם תוכנות נוספות כמו אילוסטרייטור, אינדיזיין ואחרות והיא כיום חברת תוכנות הגרפיקה המתקדמת ביותר בעולם, ולמעשה לא נראה שיהיה לה איזה שהוא מתחרה בשנים הקרובות. עם כל הכבוד לאפליקציות ולתוכנות עיבוד התמונות שקיימות אף אחת לא מתקרבת ליכולות של פוטושופ. אף אחת לא מציעה את שלל הכלים שפוטושופ מציעה וכל מי שהתנסה בתוכנה לא מפסיק להתפעל ממנה.

ב2019 נוכל לראות גם בסרטונים כאן שאדובי עשתה שינוי מסיבי לכל  התוכנות גרפיות שברשותה השינויים הם לא מינורים במיוחד בפני השטח של התוכנות, נוכל לראות אחרת את סביבת עבודה שהיא שונה כדי לגרום למעצבים גרפיים לעבוד יותר מהר ולתת להם חוויית משתמש מאוד גדולה. גם בשיעורים כאן  נוכל לראות גרסאות שונות של התוכנה המטרה הייתה להראות לכם איך אפשר להגיע לאותו סגנון אפקט גם בתוכנות אדובי הישנות מול החדשות. כיום לעומת העבר אפשר להכין עיצובים גרפיים בצורה יותר מהירה עקב הוספת כלים שמקצרים תהליכי העבודה במיוחד שמבצעים עיבוד גרפי לתמונות או כשיוצרים מניפולציות עיצוביות.

ללמוד עיצוב גרפי אונליין במכללת סולו.

אם אתם רוצים לקחת את היכולות שלכם עוד צעד אחד קדימה, אם אתם רוצים להתמקצע בתוכנה טוב יותר ונכון יותר, במכללת סולו תוכלו ללמוד און ליין עם מורה פרטי. הלימודים מתקיימים באמצעות תוכנה ייחודית המחברת את המורה עם התלמיד, ולכן שני הצדדים לא צריכים לצאת מהבית. כל מה שצרך הוא מיקרופון ואזניות וניתן לצאת לדרך. מכלל סולו היא המובילה בתחום בישראל והיא מציעה לכם גם קורסים נוספים ללימודי גרפיקה באותה השיטה, קורסים שמועברים על ידי טובי המרצים בישראל ומאפשרים לכם לרכוש מקצוע תוך זמן קצר. תוכלו ללמוד מתי שנוח לכם ומאיפה שנוח לכם, ותוכלו להציג את היכולות שלכם בפי מעסיקים או לקוחות פוטנציאלים באמצעות תיק עבודות שתכינו במהלך הלימודים.

בשיעור המצורף תוכלו לראות טכניקות מדהימות ליצירת אפקטים על כיתובים בתוכנת פוטושופ חדשה. השיעורים מתאימים גם למתחילים למתקדמים עם הסברים בשפה העברית בצורה מאוד פשוטה. עבדנו על החלון השכבות ופתחנו קובץ עבודה עם רזולוציה מאוד גבוהה שמוכנה להדפסה. ככל שהגרפיקה שלכם תהיה איכותית האפקטים שתוציאו עם תוכנת הפוטושופ יוכלו להראות בצורה מאוד טובה במיוחד שמדפיסים את זה . שיטת החשיבה בסרטון הזה תאפשר לכם להגיע גם לסגנונות עיצוב אחרים ובחלונות העבודה ביצירת המתכון העיצוב תוכלו לתת בעצמכם ערכים שונים ולשנות את סגנון העיצוב. בפוטושופ אפשר להגיע לאותו אפקט דרך סגנונות שונים של העבודה אנחנו בשיעור הראינו לכם מה הדרך הכי קצרה כדי להכין עיצוב גרפי מקצועי בתוכנת הפוטושופ לכל מטרה.

יצירת מניפולציות גרפיות ואפקטים בהכנת לוגו – צבע על שטח מלא

בדוגמה המצורפת תוכלו לראות סגנון עבודה של הכנת לוגו בתוכנת הפוטושופ המטרה בסרטון כאן זה לא רק להכין אפקטים אלה לתת לכם רעיונות בשימוש באותו סגנון עבודה גם על תמונות. עבדנו עם כלים מאוד פשוטים ובמספר דקות הכנו את הצורה הגרפית בשיטת הזווית. במידה ואתם רוצים לבצע את המניפולציה הזאת על תמונה תוכלו לקחת חלק מסוים מתוך תמונה ולחתוך אותו בדיוק באותה צורה לצד השני. המטרה בתרגיל הייתה להראות לכם איך אפשר לתת עומק גרפי והצללות על ידי אפקטים מאוד פשוטים כדי לפתח לכם את היצירתיות העיצובית בתוכנת הפוטושופ למתן רעיונות לתוכנות גרפיות אחרות.

זה לא משנה כמה אתם יודעים את תוכנת הגרפיקה פוטושופ התוכנה היא עצומה ועם אפשרויות עיצוב מאוד גבוהות ככל שתדעו אותה תמיד תרגישו שאתם לא מספיק יודעים אותה. כדי להוציא מתוכנת פוטושופ את המקסימום אתם צריכים לתרגל כל הזמן ולנסות לעשות עיצובים גרפיים כאלה ואחרים. הסוד הוא התרגול כמו בכל שפה ברגע שמתרגלים ויודעים את הפקודות אפשר לפתח את היצירתיות והכישרון כבר יגיע לאחר מכן.

איך לומדים אונליין מהבית שיטת הלימודים – גרפיקה ותוכנות עיצוב גרפי אחרות

אין לכם זמן לנסוע למקומות ללמוד ואתם רוצים להיות מקצוענים בתוכנות הגרפיקה הממוחשבת? גרים רחוק מבתי ספר או מכללות לעיצוב גרפי מקצועיות? תוכלו ללמוד בשיטת לימודים אונליין דרך המכללה בשיטה הבאה: המורים שולחים לכם תוכנת חיבור חינם שמאפשרת למורה לעבוד ישירות על תוכנת הגרפיקה שנמצאת אצלכם במחשב. דרך שיטת לימודים זו המורה יכול להזיז לכם את העכבר ולהנחות אתכם צעד אחר צעד איך לעצב בתוכנות גרפיות. במהלך השיעור את תקבלו  תרגיל עיצובי  ולאחר מכן תצטרכו לתרגל את זה לא ליד המורה אונליין. השיטה מאפשרת שיתוף מסכים בין המורה לתלמיד כך שבמהלך השיעור כל מה שאתם עושים בתוכנת הפוטושופ לדוגמה המורה יוכל לראות. במידה ויש טעות מסוימת במהלך התרגיל המורה יחזור איתכם שוב ושוב עד שתבינו את החומר במלואו.

שיטת לימודים אישית במתכונת של שיעורים פרטיים ומאפשרת לכם לקבל את כל תשומת הלב במהלך השיעור במיוחד בלימודי תוכנה כה גדולה כמו פוטושופ. תוכלו לשוחח עם אחד מיועצי הלימוד שלנו עוד היום ולקבל פרטים כיצד גם אתם יכולים ללמוד מהבית בנוכחותו האישית של מורים פרטיים ללימודי תעודה ותיק עבודות. עד אז אנחנו מזמינים אתכם לצפות בכל הסרטונים שהכנו בעמודים שונים באתר ולהיות  איתנו בקשר צפייה מהנה.

2019-10-10T08:47:24+03:00