איך לעשות אפקטים יפים בפוטושופ על טקסטים אוסף של שיעורים חינם

איך לעשות אפקטים יפים בפוטושופ על טקסטים אוסף של שיעורים חינם!

בסדרת הסרטונים שלפניכם תלמדו איך לנצל את תוכנת פוטושופ לטובתכם, איך להוציא ממנה את המירב ואיך לעצב באמצעותה דברים מדהימים. פוטושופ היא לא עוד תוכנה אלא תוכנת עיבוד התמונות המתקדמת ביותר בעולם, וניתן באמצעותה לעשות לא מעט דברים וביניהם לשלב טקסטים עם תמונות. הסרטונים קלים ופשטים וכל מה שאתם צריכים הוא לתרגל את הנאמר בהם עוד ועוד, בכדי שתרכשו מיומנות רבה בעבודה עם התוכנה. הסרטונים מתאימים הן למתחילים והן למתקדמים וכמובן שמתקדמים יוכלו לעבוד עם התוכנה בקלות יתירה, אך אם תתקדמו עם התוכנה עוד ועוד תגיעו רחוק.

עיצוב בפוטושופ PHOTOSHOP

למה צריך טקסטים על תמונות?

עולם הפרסום הוא עולם מרתק, עולם בו כל הזמן נחקרת התגובה האנושית לחשיפות שונות. חשיפות זה אומר פרסום והיום המוח האנושי מפוצץ בפרסומים, והקושי לתפוס את עינו של המתעניין גדול יותר מבעבר ומצריך מאנשי המקצוע להתאמץ יותר. בעולם הפרסום עושים שימוש מאסיבי בתמונות אך תמונות לבדן לא תמיד מושכות מספיק את תשומת הלב. מלל על תמונות יכול לעשות את העבודה ויכול למשוך עוד יותר את תשומת הלב, ואם הוא מעוצב או בצבע מסוים הוא יהיה עוד יותר יעיל. טקסט על תמונות יכול להיות גם סתם ככותרת עליהן או מכל סיבה אחרת, ומה שבטוח שתמונה עם טקסט עובדת טוב יותר.

מה זה בכלל עיצוב בפוטושופ PHOTOSHOP?

פוטושופ היא תוכנת עיבוד התמונות המתקדמת ביותר בעולם, תוכנה שפותחה על ידי חברת אדובי וממשיכה להיות מפותחת בכל שנה וגירסה חדשה שלה יוצאת השכם והערב. חברת אדובי שפיתחה אותה פיתחה גם תוכנות נוספות כמו אילוסטירייטור, אינדיזיין ואחרות והיא כיום חברת תוכנות הגרפיקה המתקדמת ביותר בעולם, ולמעשה לא נראה שיהיה לה איזה שהוא מתחרה בשנים הקרובות. עם כל הכבוד לאפליקציות ולתוכנות עיבוד התמונות שקיימות אף אחת לא מתקרבת ליכולות של פוטושופ. אף אחת לא מציעה את שלל הכלים שפוטושופ מציעה וכל מי שהתנסה בתוכנה לא מפסיק להתפעל ממנה.

ללמוד עיצוב גרפי אונליין במכללת סולו.

אם אתם רוצים לקחת את היכולות שלכם עוד צעד אחד קדימה, אם אתם רוצים להתמקצע בתוכנה טוב יותר ונכון יותר, במכללת סולו תוכלו ללמוד און ליין עם מורה פרטי. הלימודים מתקיימים באמצעות תוכנה ייחודית המחברת את המורה עם התלמיד, ולכן שני הצדדים לא צריכים לצאת מהבית. כל מה שצרך הוא מיקרופון ואוזניות וניתן לצאת לדרך. מכלל סולו היא המובילה בתחום בישראל והיא מציעה לכם גם קורסים נוספים ללימודי גרפיקה באותה השיטה, קורסים שמועבים על ידי טובי המרצים בישראל ומאפשרים לכם לרכוש מקצוע תוך זמן קצר. תוכלו ללמוד מתי שנוח לכם ומאיפה שנוח לכם, ותוכלו להציג את היכולות שלכם בפי מעסיקים או לקוחות פוטנציאלים באמצעות תיק עבודות שתכינו במהלך הלימודים.

2019-08-04T17:41:22+03:00