איך לעשות אפקט בפוטושופ מדהים קיפולים לתמונות בצילום להכנת אלבום דיגיטלי

מדריך הסבר זה יראה לכם איך לעצב את התמונה שלכם ולעשות אותה יותר יפהלמה אפקט זה מתאיםבמידה ואתם עושים מודעה מכירתית או פרסומת

כדי לקדם את המכירות שלכם לפעמים אתם רוצים לתת עוד נגיעה קלה לעיצובעיצוב תמונות למכירה יכול תמיד להוסיף ולגרום לעיצוב שלכם להראות שהעבודה לא משעממתבמדריך הסבר זה הכנו לכם שיעור חינם בפוטושופ שיאפשר לכם צעד אחר צעד לראות איך משתמשים בתוכנה ועושים בה כל עיצוב שרק תרצו החל מקולאז‘ ועד להכנה של אלבום דיגיטלי.

עיצוב שרק תרצו החל מקולאז' ועד להכנה של אלבום דיגיטלי.

אפקט קיפול לתמונה איך עושים מדריך

כדי להגיע לרמות עיצוב שתראו בסרטון שהכנו לכם ברשת יו טיוב תצטרכו לעשות את הנתונים הבאים:

  1. עליכם לפתוח קובץ שמידותיו יהיו A4 לאחר מכן תבחרו בעת פתיחת הקובץ רזולוצית הדפסה שתהייה מאוד גבוהה 300 DPI רזולוציית הדפסה גבוהה תאפשר לכם לעבוד על איכות גבוהה והאפקטים שלכם יראו טובים חדים ונקיים.
  2. לאחר מכן תייבאו תמונה לתוך הקובץ ותדאגו שחלון השכבות שלכם יהיה פתוחבמידה ואתם לא רואים את חלון השכבות שלכם תלכו לקטגורית חלונות WINDOWS ותחפשו שם את הפקודהLAYER, אם אתם לא רואים את החלון אז עוד אפשרות להביא את חלון השכבות זה ללחוץ במקלדת שלכם F7 לאחר שתלחצו החלון יגיע למסך שלכם.
  3. עליכם ללכת לתפריט EDIT- TRANSFORM- WARP לאחר מכן תתלבש לכם סוג של רשת על התמונהכשהרשת התלבשה לכם כל מה שאתם צריכים לעשות זה לעוות ידנית את הקיפולבסרטון תוכלו לעקוב איך המורה לפוטושופ עובד ופשוט לראות את העבודה בגרפיקה על התמונה ישירות.

לימודים פוטושופ

לימודי תוכנת אדובי פוטושופ כבר כולם יודעים שרק תעשה לכם טובבמידה ואתם רוצים לדעת את התוכנה רמה אחת מעל כולם תוכלו ללמוד בצורה פרטית ואישית עם מורים פרטיים לפוטושופ המחוברים אליכם ישירות למחשב האישיהלימודים מתבצעים אונליין אחד על אחדתוכלו עוד היום ליצור איתנו קשר ולקבל הצעת מחיר ללימודיםהלימודים הם לימודי תעודהבמסגרת הלימודים תקבלו תרגילים ושיעורי בית כדי להטמיע את התוכנה בצורה מקצועית וטובהבמסגרת ההדרכה תלמדו לא רק את פקודות התוכנהתלמדו הרבה מעבר להפעלת התוכנה בצורה בסיסיתהמטרה בקורס היא לאפשר לכם לחשוב בצורה יצירתית ולגרום לכם לחשוב בדיוק כמו שמעצבים גרפיים עובדיםנלמד אתכם איך ליצור מודעות מכירתיותאיך לגרום לאפקטים שיש בתוכנת הפוטושופ לעבוד בשבילכם.במסגרת הלימודים תקבלו אין ספור תרגילים כדי שיהיה לכם תיק עבודות בתוכנההתרגילים יוכלו לשרת אתכם גם בצורה אישית במידה ואתם צריכים את העיצובים הגרפיים למטרות אישיות לקידום מכירות ברשתות חברתיות ועוד.

 

2019-07-25T07:34:47+03:00