איך לעשות אפקט טקסט בפוטושופ מדריכים חינם מדהים חדש!!

איך לעשות אפקט טקסט בפוטושופ מדריכים חינם מדהים חדש!

פוטושופ היא תוכנה מבית חברת אדובי, תוכנה מובילה בעולם הגרפיקה. את פוטושופ אין כמעט מי שלא מכיר ויש לה לא מעט משתמשים ברמות שונות של מקצועיות. אך פוטושופ היא גם תוכנה של אנשי מקצוע ויש כאלו שמתפרנסים ממנה לא רע בכלל. היא תוכנה שמשאירה את כל תוכנות עיבוד התמונות והאפליקציות הקיימות מאחורה, תוכנת אחות לאילוסטרייטור, אינדיזיין, דרימוויבר ואחרות. הסרטון שלפניכם הוא סרטון המלמד איך עושים אפקט טקסט ואיך מנצלים את הטקסט בצורה מקסימלית. כל מה שצריך הוא לצפות בסרטון ולעשות את מה שנלמד בו, ולאחר מכן לתרגל עוד ועוד.

איך אפשר להתפרנס מפוטושופ?

פוטושופ היא אם כן תוכנה שניתן ללמוד אותה כחובבנים וניתן ללמוד אותה כמקצוענים. מי שלומד אותה ומכיר אותה על בורייה יוכל לאחר הלימוד לתת שירותים בעיצוב גרפי אך בשביל זה הוא יצטרך ללמוד תוכנות נוספות, אם הוא צלם הוא יוכל לשפר את הצילומים שלו ולהפוך אותם למרהיבים במיוחד, אפשר לתת שירותים לצלמים בעיצוב אלבומים דיגיטליים, אפשר לתקן ולעבד תמונות עבור אנשים, ניתן לעבוד בחברת פרסום, חברת אינטרנט, מערכות עיתונים ובמקומות רבים נוספים. יש הרבה אנשים שיודעים לעבוד עם התוכנה בצורה בסיסית אך יש מעטים שיודעים איך לנצל את מגוון האפשרויות שלה. איפה אתם רוצים להיות?

ללמוד עיצוב גרפי און ליין

אם אתם רוצים ללמוד את תוכנת פוטושופ באופן ספציפי או עיצוב גרפי בכלל שיטת האון ליין של מכללת סולו היא השיטה הטובה ביותר. בבסיס השיטה עומדת ההנחה שלכל אחד יש את היכולות שלו וכל אחד צריך את הקצב שלו וכשלומדים עם מורה פרטי אפשר ללמוד בקצב אישי. אך בשביל ללמוד עם מורה פרטי באופן פרונטלי צריך לצאת מהבית או שהוא יגיע עם כל מה שכרוך בזה, ושיטת האון ליין מאפשרת לעשות שיעורים פרטיים דרך המחשב. הלימוד מתבצע באמצעות תוכנה המקשרת בין המורה ובין התלמיד וכל מה שצריך הוא מחשב, חיבור לאינטרנט, וכמובן מיקרופון ואוזניה

בלמידה אישית של תוכנות גרפיקה ממוחשבת

יתרונות בלמידה אישית של תוכנות גרפיקה ממוחשבת

לשיטת האון ליין של מכללת סולו יש יתרונות רבים. ראשית, כפי שציינו כל אחד לומד בקצב שלו. שנית, יש את הנוחות שהיא המפתה ביותר. שלישית, חוסכים בהוצאות מכיוון שלא צריך לצאת מהבית, לא צריך לחפש חנייה, לשלם עליה וכדומה. רביעית, לא מפסידים זמן עבודה כי לא צריך לצאת מוקדם מהעבודה אלא לומדים בערב או בסופש בשעות הנוחות.

ללמוד עיצוב גרפי במכללת סולו

מכללת סולו היא חלוצת השיטה וצוות המכללה ישמח לצרף גם אתכם להצלחה. מכללת סולו הכשירה מאות תלמידים למקצועות העיצוב והיא מאפשרת לתלמיד להכין תיק עבודות מרשים אותו הוא יציג בפני הלקוחות שלו או המעסיקים הפוטנציאליים שלו. מכללת סולו היא המובילה בתחום וזה בדיוק הזמן להצטרף להצלחה!

 

2019-07-30T11:24:32+03:00