איך לעשות חיתוך על תמונה באמצעות כלי הקרופ בפוטושופ?

ליהנות ממגוון רחב של סרטוני הדרכה מקצועיים – איך לעשות חיתוך על תמונה באמצעות כלי הקרופ בפוטושופ?

מכללת סולו עיצוב גרפי, היא מכללה מקצועית המעבירה שיעורי לימוד במגוון רחב של נושאים השייכים כולם לתחום העיצוב הגרפי ובניית אתרים מקצועיים באינטרנט. המכללה מציעה לכם ליהנות ממבחר עשיר ומגוון של סרטונים ומדריכים מקצועיים המועברים על ידי מיטב אנשי המקצוע בעולם העיצוב, האומנות ובניית אתרים באינטרנט. מתכונת הלימודים נעשית בצורה פרטית של אחד על אחד, כאשר למורה ישנה גישה אל המחשב של התלמיד ובכך יוכל לסייע לו ללמוד את תכני הלימוד בצורה מעשית וברורה במיוחד.
איך לעשות חיתוך על תמונה באמצעות כלי הקרופ בפוטושופ

כלי הקרופ בתוכנת פוטושופ

בסרטון הנוכחי נלמד כיצד לעבוד עם כלי הקרופ בפוטושופ. לאחר הסרטון ניתן לבקר באתר הבית של מכללת סולו ולהיעזר בקורסי הלימוד המוצעים באתר שכאמור מועברים במתכונת של לימודים פרטניים ואישיים. כלי הקרופ של תוכנת פוטושופ הוא בעל כמה פונקציות ואפשרויות שכדאי מאד להכירן מקרוב. זהו הכלי החמישי ולאחר הקלקה עליו ניתן לסובב את התמונה ולחתוך אותה לפי ראות עיניכם. אפשר בכל שלב לחזור אחורה ולשנות את התיקונים שביצעתם.

לימודי גרפיקה ממוחשבת און ליין מתכונת לימודים יעילה ופרטית

במכללת סולו, לימודי גרפיקה ממוחשבת און ליין, מציעים לכם ליהנות ממגוון רחב של סרטוני הדרכה מקצועיים. המכללה עובדת עם מוסדות לימוד ומכללות אקדמיות בישראל והמורים שבמכללה מעבירים גם קורסים והדרכות בעיצוב גרפי במשרדי פרסום מובילים וחברות גרפיקה אשר נעזרות בשירותי המכללה על מנת לקבל קורסי און ליין. המכללה מאמינה כי הדרכה אישית יכולה ליצור למידה הרבה יותר מוצלחת ומעמיקה בתחום העיסוק הנבחר. המורים במכללה הם סובלניים ונועדו לאפשר לכל תלמיד לממש יעדים שעליהם תמיד חלם.
מדוע ללמוד במכללת סולו?


בקבוצות לימוד גדולות כידוע ישנו קושי לא מבוטל להתמודד בהצלחה עם הבעיות שמתעוררות בקרב כל תלמיד. בזאת נעוץ היתרון המשמעותי והמרכזי של לימודים פרטיים אחד על אחד. הוראה פרטית הצליחה להוכיח את עצמה במרוצת השנים כמתכונת טובה ואף אידיאלית ללמידה, כאשר שיטת לימודים זו נחשבת לאפקטיבית במיוחד גם בקרב מקצועות הלימוד העיצוביים והגרפיים. המורים של מכללת סולו נאזרים בסבלנות וקובעים מראש עם כל סטודנט את לוחות הזמנים הטובים והמתאימים ביותר לפגישות הלימוד מהבית און ליין.

 

2019-07-24T15:26:57+03:00