איך לעשות לוגו באילוסטרייטור – מדריך למתחילים צעד אחר צעד

אילוסטרייטור היא אחת מתוכנות העיצוב המתקדמות ביותר בעולם, תוכנה בה עושה שימוש כל מעצב מתחיל או בעל ניסיון. אילוסטרייטור היא תוכנה שמצויינת ליצירת לוגואים כמו גם תלת מימד, והיא שונה בדברים רבים מתוכנת פוטושופ. אחד ההבדלים המשמעותיים שלה הוא שהיא תוכנה שעובדת על ווקטורים, מה שאומר שניתן להגדיל קבצים בהדפסה כמה שרוצים בלי לוותר על איכות. מה זה אומר? פוטושופ היא תוכנה שעובדת על פיקסלים, ופיקסלים אי אפשר להוסיף לתמונה מה שאומר שאי אפשר להגדיל את התמונה בהדפסה, ואם עושים זאת מאבדים מהחדות של התמונה ומקבלים טשטוש. אם אתם מעצבים לוגו שאמור להיות על שלט חוצות לצורך העניין, הוא לא יוכל להיות מודפס לאחר עבודה על פוטושופ, ופה היתרון הגדול של אילוסטרייטור שהיא אינה תלויית פיקסלים. אם אתם בתחילת דרככם כמעצבים חשוב שתדעו את זה, וחשוב שתדעו לעשות שימוש נכון בתוכנה הן העיצוב של לוגואים והן בעיצוב של דברים אחרים.

מתחילים בעיצוב גרפי

אם אתם צופים בסרטון זה, אתם יכולים להיות בעלי ניסיון בעיצוב אך טוב יותר אם אתם מתחילים. עם הסרטון הזה תוכלו ללמוד צעד אחר צעד איך מעצבים לוגואים ואיך עושים את זה בצורה פשוטה ומהירה. הסרטון הינו פשוט וקל להבנה והוא מוסבר בצורה מפורטת, כך שגם אם אתם בתחילת דרככם הוא יוכל להיות לכם לעזר רב. כל מה שנדרש מכם הוא להפנים את הנאמר בו, ליישם ולתרגל, ועם הזמן תוכלו לצבור ניסיון בעיצוב של לוגואים.

עיצוב לוגואים – להיות מעצבים טובים יותר!

עיצוב לוגואים – להיות מעצבים

אם אתם מתכוונים לעסוק בתחום, אתם חייבים לדעת לעצב לוגואים. מעצבים גראפיים נדרשים כל הזמן לעיצובים הללו, וכמה שתיק העבודות שלהם יהיה יותר גדול ומרשים ככה הם יקבלו יותר עבודה. עם הסרטון הזה כמו גם עם חומרי לימוד נוספים, תוכלו להעשיר את הידיעות שלכם, ותוכלו להיות מעצבים טובים יותר ובעלי ניסיון רב יותר. כפי שציינו, חשוב לתרגל את הנאמר בסרטון כמו גם דברים אחרים בעיצוב, בשביל שהעבודה תיהפך למעין “טבע שני” עבורכם.

2019-08-07T09:13:23+03:00