איך לעשות פרסום בפייסבוק חינם על ידי לימוד תוכנת גרפיקה ועיצוב הפוטושופ

בעסק לממכר פירות וירקות יודעיםכמה שנראה יפהככה נמכר יותר טובזהו המוטו שבעל העסק הולך עליו תמידולקוחות באים וקוניםאבל הוא היה רוצה שעוד לקוחות יבואו ויקנו מהפירות והירקות היפים שלואיך הוא עושה זאתאיך אפשר לפרסם בחינם שיבוא הרבה אנשיםיש פתרון פייסבוק הוא שמו.

איך לפרסם מודעות ובאנרים פרסומיים בחינם לפייסבוק?

פייסבוק הנה רשת חברתית שבה מבקרים כל יום מליוני אנשיםבלי להגזיםכל מי שיש לו מחשב או סמארטפון והוא מחובר לאינטרנטיש לו אפליקציהאו שהוא יודע להתחבר לפייסבוק גם דרך דפדפן,תסמכו עליולכן כל חברה שמפרסמת את מוצריה בפייסבוק בדף עסקי שהיא יכולה לבנות לעצמה חינםגם יכולה להנות מתעבורה מסויימת של אנשים בדף פייסבוק שלה וכמובן שאנשים שנכנסים לדף פייסבוקאם הם אוהבים מה שהם רואיםהם נכנסים גם לדף האינטרנט וגם אולי אפילו לקנות בבית העסק עצמו.

פייסבוק הנה רשת חברתית שבה מבקרים כל יום מליוני אנשים

פייסבוק עצמו מורכב ממכלול של תמונות שמשתמשים מעלים בהמוניהם ובכמויותומאמרים רבים יש קצרים יש ארוכיםתוכן שיווקיכל מיני קישורים לאתרים של בעל העסק או אתרים מומלצים.

מה שחשוב לדעת הוא שהכל צריך להיראות יפהמעוצבמושךתמונה שלא תראה טובעלולה לגרום לסלידה רבה בקרב המשתמשים שיכולים אולי לעזוב את הדף העסקי בפייסבוק באותה מידה שנכנסו אליו מקודםולכן חשוב שכל תמונה שתרצה להעלות לפייסבוק תהיה מעוצבת עי פוטושופ.

ידיעת פוטושופ באופן בסיסי יכולה לעזור מאוד כשזה למגיע לפרסומים של מודעות יפות בפייסבוקפוטושופ יכולה לעזור בתיקוני תמונהשיפור מראה של תמונה, טיפול בצבעיםטיפול בניגודיות של צבעין,התאמת גדלים מאוד חשובה לגבי פייסבוק משום שמודעות מסויימות באות בגדלים קבועים כמו הדר בגודל 851X315 פיקסלים ומודעת סטטוס ענקית באה בגודל של 843X345 פיקסליםיש מודעות קטנות מאוד בגודל של 111X73 שאפשר לשלב בהן תמונה קטן מלל וקישורכל מודעה קטנה כזופוטושופ הופכת למשימה קלה ביותר לביצוע.

תמונות בפוטושופ

לאחר שמשפרים את כל התמונות בפוטושופוהן נראות טובאפשר גם להוסיף טקסטים שמספרים קצת על המוצרקצת על העסקאפשר להוסיף מסגרות כדי לשפר את עיצוב התמונהכל תמונה מעוצבת כזו ניתן ללא חשש להעלות לדף העסקי בפייסבוק שם אתם כבר מעלים פוסטים ומצרפים בפוסט עצמו את התמונה שעיצבתם בפוטושופגולשים שתשומת ליבם תיתפס עי התמונהיקליקו אליה ויכנסו לקישורים ששמתם יקראו מאמרים ואם ימצא חן בעיניהם הם כבר יופנו לאן שתרצו להפנות אותםלאתר אינטרנט או לחנות עצמה. ניתן ללמוד את תוכנת הפוטושופ במכללות ברחבי הארץ או בלימודי און ליין מהבית מול מורה מקצועי מומחה.

2019-08-03T12:05:35+03:00