איך לעשות תמונה בתוך ריבוע עגול בפוטושופ – איך להכניס תמונה בתוך צורה בפוטושופ

תמונה בתוך ריבוע עיגול בפוטושופ

אם אתם צופים בשיעור חינם שהכנו עבורכם בפוטושופ, סביר להניח שאתם מתעניינים בעיצוב גרפי בכלל או בתוכנת פוטושופ בפרט. הסרטון הנוכחי כמו רבים אחרים באתר הזה, בא להנגיש עבור כל אחד את תוכנת פוטושופ – תוכנת עיבוד התמונות המתקדמת ביותר בעולם כמו גם את התוכנות הגרפיות האחרות. בסרטון שלפניכם תוכלו ללמוד איך ליצור תמונו בתוך ריבועים ועיגולים, ואיך להפעיל אפקטים נוספים שהתוכנה מאפשרת. הסרטון הינו פשוט וקל להבנה והוא מיועד הן למי שאין לו ניסיון בתחום כמו גם למי שכבר שוחה עמוק בתוכנה. כל מה שצריך לעשות בשביל להבין את הנאמר בשיעור פוטושופ הוא לראות אותו כמה פעמים שצריך, לתרגל את הנאמר בו ולהפוך את הפעולות הללו לטבע שני. אז קדימה, למה אתם מחכים?

למה צריך תמונות בתוך ריבועים ועיגולים

אנו נחשפים לתמונות בכל מקום, בין אם זה בעיתונות הכתובה, במגזינים השונים, באינטרנט ובפרסומות בפרינט ומרוב תמונות סביבנו ההשפעה שלהן עלינו הופכת לקטנה יותר ויותר. בשביל שהן תתפוסנה את תשומת הלב של בני האדם צריך להפוך אותן למיוחדות ולא שגרתיות, ולפעמים זה אומר ליצור איזה שהוא אפקט סביבן. יש דרכים שונות לעשות את זה ואחת מהן היא להכניס את התמונות הללו לתוך עיגולים וריבועים כמו גם צורות אחרות. כך, כל תמונה הופכת למעניינת יותר וכך תשומת הלב מופנית לתמונות הללו.

דוגמאות לשימוש בתמונות בתוך צורות

סביר להניח שנחשפתם בשנים האחרונות לברושור או פלאייר כזה או אחר, שחיכו לכם בתיבת הדואר שלכם או חולקו לכם בכנס עסקי כלשהוא. בפלאיירים הללו כמו גם בברושורים חיכו בין השאר תמונות, שבשביל שהן תקבלנה ייחודיות הן “הונחו” בתוך צורות. הצורות הללו יכולות להיות מסגרת מתאימה לתמונות מכיוון שאפשר לשחק עם הצבעים שלהן. יכול להיות גם שראיתם את התמונות בתוך צורות באתרי אינטרנט שונים, כשרוצים להציג תמונות רבות תוך כדי חיתוך האחת של השנייה, ובתוך צורות כמו ריבועים ועיגולים קל לעשות את זה. אך איך אפשר לעשות את זה בפועל? מי אחראית לעיבוד התמונות ויצירת בצורות הללו? תוכנת פוטושופ כמובן.

הכירו את תוכנת פוטושופ

סביר להניח שנחשפתם בשנים האחרונות לתוכנת גרפיקה ממוחשבת או אפליקציה כאלו ואחרות שיודעות לקחת תמונות ולעשות בהן מניפולציות שונות. הן בהחלט יכולות להפיק יצירות נחמדות אבל אם אתם מחפשים את הדבר האמיתי, אם אתם צריכים תוכנה שזהו הייעוד שלה והיא בשימוש אצל כל אנשי המקצוע מעולם העיצוב, אתם צריכים את תוכנת פוטושופ. פוטושופ היא תוכנה מבית חברת אדובי, חברה שקיימת כבר כ-30 שנה ומפיקה במהלך השנים עוד ועוד תוכנות גרפיקה ובהן גם אילוסטרייטור ואינדיזיין הידועות למעצבים. פוטושופ היא מלכת עיבוד התמונות ויש בה עשרות ומאות כלים חשובים ושימושיים כמו גם אין ספור פקודות, שכל מטרתן היא עיבוד של התמונות, תיקון שלהן ויצירת מניפולציות שונות בהן.

תמונה בתוך ריבוע עם פינות עגולות בפוטושופ

אדובי – האמא של תוכנות הגרפיקה

פוטושופ היא אם כן עוד תוכנה (למעשה היא הראשונה) מבית חברת אדובי, חברת תוכנות הגרפיקה המובילה בעולם. חברת אדובי קיימת אם כן שנים רבות והיא שם נרדף לאיכות, מצוינות וסטנדרטים גבוהים. כל תוכנה מבית חברת אדובי היא תוכנה שנבדקה בקפידה על ידי מאות אנשי מקצוע, וכל חידוש בה מוטמע לאחר שהוא עבר בקרת איכות ברמה הגבוהה ביותר. חברת אדובי היא החברה המובילה בעולם בתחום תוכנות הגרפיקה והיא מפיקה כמעט בכל שנה גרסה עדכנית של התוכנות אותן היא יצרה. אבל איך לומדים את התוכנות הללו? בשיטת האון ליין במכללת סולו כמובן.

מהי שיטת  לימודי גרפיקה ממוחשבת אונליין?

לימודי עיצוב גרפי לומדים און ליין אחד על אחד עם מורה פרטי במכללת סולו. השיטה פשוטה, יש תוכנה שמחברת בין שני המחשבים וכל אחד מהצדדים יושב בביתו, רואה את השני באמצעות המצלמה ושומע אותו. החידוש הוא שאפשר גם “להשתלט” על המחשב של השני כך שזה בדיוק כמו לשבת האחד ליד השני. לימודי און ליין אחד על אחד עם מורה פרטי במכללת סולו מתאימים למי שרוצה ללמוד ברמה גבוהה אך עם הנוחות של לימודים מהבית, למי שרוצה ללמוד בקצב שלו ולמי שרוצה לצאת עם תיק עבודות מרשים אותו הוא יוכל להראות ללקוחות ולמעסיקים פוטנציאליים.

צרו קשר עוד היום וקבלו מידע נוסף על הלימודים!