איך לפתוח דף עסקי בפייסבוק

מי שיש לו עסק ועדיין אין לו דף עסקי בפייסבוק שעוצב על ידי תוכנת גרפיקה ממוחשבת, כדאי שמהר מאוד יפתח אחד כזה. אומנם פייסבוק במקור נועדה בכדי לייצר קשרים, לשמור על קשרים קיימים, לשתף במידע ותמונות בין חברים ועוד פעולות אישיות נוספות אך בשנים האחרונות גם העסקים נמצאים בה. היום כל עסק חייב שיהיה לו דף פייסבוק וחייב שהוא יהיה דף מקצועי בכדי לשווק את עצמו ברשת החברתית הגדולה והפופולארית ביותר בעולם. פתיחת דף עסקי בפייסבוק יכולה להיות עם או בלי אתר אינטרנט ודף כזה הוא מקום מצוין לקיים בו אינטראקציה עם הגולשים, לספק מידע ללקוחות קיימים כמו גם לגייס לקוחות פוטנציאליים רבים. אך איך עושים את זה? איך לפתוח דף עסקי בפייסבוק שיהיה מקצועי?

פתיחה פשוטה

איך לפתוח דף עסקי בפייסבוק

פתיחת דף עסקי בפייסבוק היא פשוטה. כל אחד יכול וכל מה שצריך הוא פרופיל אישי ועם עבודה בהתאם להנחיות תוך דקות ספורות ניתן להעלות את הדף לאוויר. אך הפתיחה של הדף היא רק תחילתה של העבודה ועבודה כזו מצריכה גיוס של לייקים חדשים, מצריכה עדכון של פוסטים לגולשים ולחברים בדף, ומצריכה לפני הכול עיצוב. למה צריך עיצוב? מכיוון שמראה הדף יכריע לגבי ההצלחה שלו כמו גם לגבי הפניות דרכו. דף פייסבוק מעוצב עובד טוב יותר ולא לחינם החברות הגדולות משקיעות בעיצוב מקצועי של הדפים שלהן כפי שניתן לראות.

לעצב דף פייסבוק עם פוטושופ

עיצוב דף פייסבוק הוא היום קל מתמיד היום עם תוכנת פוטושופ ניתן לעצב בקלות כל מה שרוצים וצריכים בין אם אלו דפי נחיתה, בין אם זהו אתר אינטרנט ולעניינינו כמובן גם דף עסקי בפייסבוק. פוטושופ מאפשרת גם עבודה בשכבות מה שאומר שאם אתם עדיין בתחילת דרככם איתה ועושים טעויות, לא תצטרכו בכל פעם להתחיל את העבודה מחדש אלא מקסימום למחוק שכבה אחת ולהמשיך בעבודה. פוטושופ היא תוכנה שעולה על כל תוכנות הגרפיקה שפותחו בשנים האחרונות ולא לחינם שמה הטוב הולך לפניה עוד מאז שהיא הומצאה לפני עשרות שנים. אומנם צריך ללמוד אותה ולתרגל אותה אך זה שווה, ובסופו של דבר תרכשו יידע רב וכמובן גם תחסכו לא מעט כסף על מעצב גרפי.

 

לעצב ברמה הגבוהה ביותר

פוטושופ לא מאפשרת רק לעשות פעולות מינוריות בתמונות שלנו כמו חיתוך, הבהרה וכדומה אלא גם מאפשרת לעצב ברמה מקצועית ומתקדמת. אי אפשר לפספס דף פייסבוק עסקי שעוצב באמצעות תוכנת פוטושופ ולא צריך להיות חד עין בשביל להבחין בנפלאות התוכנה. זו תוכנה מדהימה שמספקת אין ספור כלים שימושיים, תוכנה ייחודית וכזו שמתעדכנת ומשתדרגת כל הזמן, ואם עדיין לא למדתם אותה לעומק ולא התחלתם לעבוד איתה זה הזמן. התוצרים שתפיקו ידהימו גם אתכם ולא תבינו איך הסתדרתם בלעדיה עד עכשיו…

 

 

2019-08-09T15:05:49+03:00