איך לצייר קומיקס

מי מאתנו לא נתקל בחוברות קומיקס בעיקר בילדותו? כמעט כולנו.. ואכן, קומיקס היא מדיה גרפית מיוחדת, מעניינת וייחודית. קומיקס הוא רצף של דמויות במצבים שונים יחד עם מלל לצדו ובדרך כלל בבועה בסביבתו, והוא אמור ליצור סיפור כלשהוא. קומיקס נמצא בשימוש קודם כל אצל ילדים ובעיקר כשמדובר על הגיבורים שלהם כמו ספיידרמן, סופר מן, באטמן ואחרים אך יש גם לא מעט חוברות קומיקס של מדע בדיוני, פנטזיה ואחרים. אם תמיד תהיתם איך מכינים קומיקס ואפילו חשבתם להתנסות בכך, היום זה קל יותר מתמיד. מה שפעם היה צריך לעשות בצורה ידנית ולעבוד עבודה סיזיפית,היום הרבה יותר פשוט עם תוכנת אילוסטרייטור. אך מה היא בכלל תוכנת אילוסטרייטור?

לצייר עם אילוסטרייטור

אילוסטרייטור היא תוכנה מבית חברת אדובי, החברה שפיתחה גם תוכנות נוספות כמו אינדיזיין, פוטושופ, דרימוויבר ואחרות. אילוסטרייטור היא תוכנת צייר שיש לה המון כלים, כלים בהם ניתן לעשות שימוש למטרות שונות ולהפיק ציורים מרהיבים ובין השאר קומיקסים. אילוסטרייטור נמצאת בשימוש אצל אנשי גרפיקה, קריקטוריסטים, אנשי תלת ממד ואחרים והיא תוכנה שמאפשרת לעשות עבודה מדויקת מאוד ולהפיק תוצאות מרהיבות. עם אילוסטרייטור ניתן לצייר כל דבר מאפס וניתן גם להעתיק ציורים או להפוך תמונות לציורים, ואם אתם רוצים לדעת לצייר קומיקס זו התוכנה שאותה אתם צריכים להכיר. אך מה יש לעשות עם קומיקס? למה כדאי ללמוד להכין אחד כזה?

ציורי קומיקס לדוגמה ליהנות מכל רגע ולתת לאחרים…

איך לצייר קומיקס

אז איך לצייר קומיקס? עם אילוסטרייטור כפי שציינו, אך מה יש לעשות איתו? יצירת קומיקס הוא קודם כל אומנות של ממש, יצירה לא פחות מיוחדת מספר בעיקר בגלל שהיא מייצרת סיפור כלשהוא. אם תדעו איך לצייר קומיקס עם אילוסטרייטור תוכלו קודם כל לעשות את זה להנאתכם בשעות הפנאי, אך תוכלו גם לעשות את זה כמחווה לאחרים. תוכלו לצייר קומיקס שהוא סיפור חיים של מישהו או של כמה אנשים כמו זוג, וזו תהיה מתנה מיוחדת ובלתי שגרתית. תוכלו לתת אותו כמתנה לחתונה, מתנה ליום הולדת, לבוס שעוזב או לחבר לעבודה שעובר למקום אחר או לכל אחד אחר. קומיקס הוא מתנה בלתי שגרתית וגם אתם הייתם רוצים מן הסתם לקבל אחת כזו…

למה דווקא עם אילוסטרייטור?

גם אם אתם כבר יודעים איך לצייר קומיקס בצורה ידנית, המעבר לפורמט ממוחשב יהיה עבורכם בעל יתרונות רבים. ראשית, הוא מאפשר עבודה בכל מקום ואתם לא צריכים לקחת אתכם שום דבר מעבר ללפטופ. שנית, לאחר שתסיימו את העבודה תוכלו לשלוח אותה במייל, להדפיס אותה או להפוך אותה לכל פורמט אחר. ושלישית, ציור קומיקס עם אילוסטרייטור יהיה מקצועי ומדויק יותר. אם אתם רוצים לדעת איך לצייר קומיקס אתם חייבים קודם כל להכיר את תוכנת אילוסטרייטור.

 

2019-08-04T22:11:25+03:00