איך לשפר תמונות בקלות לאחר צילום תוכנה- מדריכים חינם

לעתים קרובות עלינו להתאים תמונה כלשהי לאובייקט או ליצירה גרפית, בין אם במסגרת מקום העבודה ובין אם במסגרת שעות הפנאי שלנו בבית. בקרים אלו ייתכן וניתקל באי התאמה מסוימת בגדלים ויהיה צורך להתאים את התמונה לגודל הרצוי, בין אם הפעולה מחייבת את הקטנתה או הגדלתה של התמונה. אם ננסה לבצע שינויים בגודל התמונה באמצעות תוכנה או בעזרת הצייר, הדבר היחידי שנקבל הוא מריחה של התמונה על גבי המסמך, מכיוון שלא התוכנה ולא הצייר הם אמצעים המיועדים לכך.

שינוי גדלי התמונה באמצעות פוטושופ

תוכנת פוטושופ מציעה פתרון מובנה לבעיות של אי התאמה זו. ייעודה של התוכנה כולל בין השאר פעולות של חיתוך ושינוי גדלי התמונה ועל כן ניתן באמצעותה לשנות את הגודל של התמונה בצורה פשוטה יחסית ומידית. תוכנת פוטושופ מעניקה למשתמש אפשרות בחירה בין כל גודל שהוא עבור התמונות, התוכנה מסוגלת כבר להתאים בצורה אוטומטית את גודל התמונה מבלי פגיעה ברזולוציה וללא יצירה של מתיחה או תחושה בלתי טבעית בתמונה. יתרונו המרכזי של אפקט זה נובע מהחיסכון המשמעותי שהוא מאפשר הן ברמה הכלכלית והן ברמת הזמן וכמובן מבחינת האיכות הסופית של העבודה ושל אופן תצוגת המוצר, המצגת או כל עבודה גרפית.

מדוע כדאי לרכוש ידע ושליטה בתוכנת פוטושופ?

רכישת שליטה וידע בתוכנת פוטושופ תוך היכרות מעמיקה עם מגוון יכולותיה ואפשרויותיה להבדיל מסוגים אחרים של מיומנויות, עתידה לממש את עצמה במקום העבודה, וגם אם לא מדובר במקום שעוסק במישרין בתחום העיצוב הגרפי או הגרפיקה הממוחשבת. יתרון זה הוא יקר ערך, ולכן לא מעט צעירים ומבוגרים כאחד, בוחרים כיום לקחת קורס בלימודי תוכנת פוטושופ. ההצלחה המקצועית והיכולת להתקבל למשרות נחשקות היא לא אחת עניין של צבירת יתרון של כמה נקודות בודדות בלבד.

קורס בסיסי בפוטושופ

ישנה חשיבות גדולה ומשמעות מרכזית לידע וליכולת לעבוד על תמונות באמצעות תוכנת פוטושופ, בין אם מדובר לצורכי הכנת מצגת, מסמך או הצגה של נתונים וגרפים מול קהל לקוחות מסוים. יש לציין כי תפעול התוכנה איננו מחייב ידע וניסיון מעמיק של שנים רבות, וגם מי שעבר קורס בסיסי בלבד יוכל לעבוד עם התוכנה ונצל את מלוא יתרונותיה.

 

2017-09-04T20:52:45+00:00