איך לתקן תמונות לאחר צילום- הבהרת תמונה או הכהיה

אם החלטתם שברצונכם ללמוד את תוכנת פוטושופ, התוכנה המובילה לעיבוד, עיצוב ועריכת תמונות דיגיטאליות, עליכם עתה לברר אודות קורסים שיאפשרו לכם למצות את מלוא יתרונותיה של התוכנה. לימודי פוטושופ מקצועיים נערכים כיום בכמה מתכונות לימוד שונות. את התוכנה ניתן ללמוד במוסדות אקדמיים או מכללות שונות בתחומי העיצוב או לחילופין על ידי מדריכים מקצועיים שפזורים ברשת האינטרנט ומציעים לכם ללמוד בתהליך אישי ופרטני און ליין. לימודי פוטושופ און ליין נקבעים על פי לוחות הזמנים שנוחים לתלמיד.

היכן וכיצד הכי כדאי ללמוד פוטושופ?

את תוכנת פוטושופ ניתן ללמוד עבור כמה תחומים שונים כמו למשל: לימודי פוטושופ לגרפיקה, לציור, לעיצוב ובניית אתרים, לצילום וכן הלאה. עם ההתפתחות הרבה של עולם האינטרנט כיום, ניתנת לכל אחד ההזדמנות ללמוד מהבית און ליין את תוכנת פוטושופ באמצעות כאמור סרטוני הדרכה מקצועיים. את הלימודים הללו ניתן לשלב במסגרת מסלול ללימודי תעודה בעיצוב גרפי או ללמוד ממדריכי אלו לצרכים אישיים בלבד. המדריך נמצא בעברו השני של המסך ומתחבר אל מסכו של התלמיד כך שיוכל לעקוב אחר הנעשה בצורה הנאמנה ביותר.

גרסאות עדכניות

תוכנת פוטושופ מגיעה בכמה גרסאות שונות כאשר הגרסה העדכנית ביותר היא פוטושופ CS5 אשר נחשבת לתוכנה הטובה ביותר עבור לימודי גרפיקה ממוחשבת. מדובר בגרסה האחרונה שיצאה לשוק מבית היוצר של אדובי מערכות, ובעוד כשנה או שנתיים צפויות לצאת גרסאות מתקדמות יותר של התוכנה כמו פוטושופ CS6 או פוטושופ SC7. באמצעות לימוד מקצועי של התוכנה, תוכלו להבין כיצד מתבצעת מערכת של עיבוד תמונות, כיצד לעצב תמונות לגרפיקה ממוחשבת, לעצב וליצור אפקטים מרשימים על תמונות לצורכי קידום מכירות ועוד.

מה לומדים בקורס פוטושופ?

במסגרת קורס פוטושופ און ליין ילמדו הסטודנטים בנוסף מהו עיצוב גרפיקה לאתרי אינטרנט, מהו עיצוב גרפי באמצעות יצירת מניפולציות מכירתיות מתמונות ועוד. קהלי היעד של לימודי התוכנה הם אנשים אשר עוסקים בתחום הציור או האיור, בתחום הקריקטורות, מעצבי אלבומים דיגיטאליים, מעצבי הזמנות לאירועים וכדומה. במסגרת הלימודים ירכשו התלמידים ארגזים כלים רחב שיוכל לשמש אותם נאמנה במסגרת המשך העבודה עם תוכנת פוטושופ.

 

2017-09-04T20:55:36+00:00