איך מסובבים, מגדילים ומקטינים תמונות בפוטושופ – מדריך למתחילים

סרטונים ומדריכים מקצועיים ללימודי תחום העיצוב איך מסובבים, מגדילים ומקטינים תמונות בפוטושופ – מדריך למתחילים

מכללת סולו ללימודי עיצוב גרפי און ליין שמחה לעמוד לרשותכם עם מגוון קורסים, סרטונים ומדריכים מקצועיים ללימודי תחום העיצוב הגרפי, תקשורת חזותית, גרפיקה ממוחשבת ובניית אתרים. מתכונת הלימודים שבה דוגלת מכללת סולו מבוססת על שיטת ההוראה הפרטית של אחד על אחד. המפגשים מתקיימים און ליין מהבית כאשר המחשב של המורה מחובר אל זה של התלמיד ונמצא שם על מנת להדריך את התלמיד שלב אחר שלב. הקורסים עוסקים לא רק בתוכנת פוטושופ אלא גם בתוכנות אחרת דוגמת אילוסטרייטור ואינדיזיין.

לימודי עיצוב בפוטושופ

בסרטון שלפניכם נלמד איך לסובב תמונה עם כלי תוכנת פוטושופ. לאחר שסובבנו את התמונה ניתן לבחור בפקודות וכלים שונים על מנת לשנות את התמונה בזווית מסוימת. הסרטון מיועד לאנשים מתחילים שאינם התנסו בעבודה עם תוכנת פוטושופ ובא ללמד אודות פעולות פשוטות ובסיסיות בתוכנה דוגמת סיבוב תמונות. עיצוב באמצעות תוכנת פוטושופ הוא חלק אינטגראלי ואף מכריע מהסיבה שבגינה בכלל אנשים מעוניינים ללמוד את התוכנה. פוטושופ היא אחת התוכנות של אדובי וכיום היא נחשבת לבין התוכנות המוכרות והשימושיות ביותר.
איך מסובבים, מגדילים ומקטינים תמונות בפוטושופ - מדריך למתחילים

שימושי התוכנה בגרפיקה מאז ועד היום

בעבר מרבית אנשי המקצוע שעשו שימוש בפוטושופ היו צלמים או אנשי דפוס, הרי שכיום התוכנה מיועדת גם עבור שימושים פרטיים ועסקיים נוספים. כל עוד מדובר על עיצוב בפוטושופ לבניית אתרים באינטרנט, אזי אנו מדברים כבר על תחום הכולל אינספור אפשרויות. יש לבחור את הנושא העיצוב בתחילה, האם למשל מדובר בעסקי הבידור, טלוויזיה, מוזיקה, ספורט וכן הלאה ואת תכנון המבנה כלומר את המראה של המבנה. ניתן ליצור סקיצה ראשונית בפוטושופ עוד טרם התוספת של האפקטים הגרפיים.

מה חשוב לדעת כאשר מעצבים באמצעות תוכנת פוטושופ?

ליבת העבודה של תוכנת פוטושופ עבור אתרי אינטרנט ובכלל היא ללא ספק עיצוב תמונות. כן ניתן לבחור בצורה עצמאית לגמרי את העיצוב והצבעים הרצויים אשר משתלבים האחד עם השני בצורה ההרמונית ביותר. יש להקפיד כל הזמן על נושא הסימטריות כאשר בוחרים לעצב באמצעות פוטושופ. האפקטים השונים עשויים להשפיע על העיצוב מכיוון שהם יוצרים כובד של העלאה או טעינה.

 

2019-07-24T14:33:34+03:00