איך מעצבים תמונות בפוטושופ

באמצעות מדריכים מקצועיים ופשוטים ניתן כיום ללמוד כיצד להשתמש בתוכנת פוטושופ ולבצע באמצעותה אפקטים מורכבים יותר ומורכבים פחות. כל אדם מן השורה יכול לקבל ידע התחלתי ושימושי מאד באמצעות מדריכים אלו אשר מועברים בשפה העברית צעד אחר צעד. הם משלבים בתוכם כמה שיעורי וידאו בחינם עבור כל מי שמעוניין ללמוד או להיחשף אל העולם של עיצוב גרפי. תחום העיצוב נחשב כיום לבין התחומים הרווחיים ביותר בארץ הן למטרות קידום והן למטרות שיווק ברשתות החברתיות למיניהן.
איך מעצבים תמונות בפוטושופ

טכניקות מקצועיות לעיבוד ועיצוב תמונות

הסרטונים השונים מסבירים מגוון רחב של טריקים ומעניקים שלל טכניקות מהירות לעיבוד תמונות וצילומים, הוספת מסגרות מעוטרות ועוד שורה ארוכה של טכניקות מקצועיות שכל מי שעוסק בתחום העיצוב של אלבומים דיגיטאליים מנסה כיום לשפר במסגרת יכולות העיצוב הנוכחיות. יצירת נפח בתמונות היא אחת השיטות לעבור עם תמונות. נפח זה יוצר תעלומה בקרב המתבונן וגורם לו לתהות כיצד הדברים שהוא רואה עובדים. בנוסף נלמדות טכניקות שונות בעיצוב שמאפשרות לכל מי שמביט בתמונה להרים גבה או לקבל מסר מאד ברור.

אפקטים בסיסיים

יצירת נפח בגרפיקה מאפשרת בנוסף למלא חללים ריקים בדף ומספקת תוצאה מרשימה מאד מבחינת העיצוב. לא מדובר בטכניקות מאד מסובכות, אולם יחד עם זאת הן מסוגלות לתרום בצורה משמעותית לכל אדם שמעונין להעביר מסר כזה או אחר או להכין איזשהו רקע לתמונה. הבלטה בתמונות היא טכניקה נוספת שנלמדת במסגרת הסרטונים, בה ניתן להבחין כיצד בוחרים אזור מסוים ואותו חותכים לאחר מכן לכדי שכבה חדשה. החיתוך מספק לנו אפשרות להעניק מגוון אפקטים בשכבה אחת ועדיין לשמור על שכבת המקור בשלמותה.

טכניקת השכבות

טכניקת השכבות מאפשרת לנו למעשה לגזור חלק מן התמונה כאשר שכבת המקור שעליה אנו עובדים נותרת בעינה. תוכנת פוטושופ היא ללא ספק אחת התוכנות המניפולטיביות ביותר שבה נהוג כיום לעצב תמונות ולהעביר מסרים מכל סוג ובכל צורה שרק נרצה. טכניקת השכבות מאפשרת לנו לגזור אלמנטים מסוימים כאמור כאשר בפועל אלמנטים אלו נותרים ואינם נמחקים. מי שמבין בשכבות יראה בסרטונים כי ישנו קישור ליד המסכה אשר מגיע בצורה אוטומטית ברגע שימוש בשכבה עם מסיכה. בהקלקה על קישור זה ניתן לעבור פעם אחת על המסכה ובפעם השנייה לעבוד על השכבה.