איך מעצבת אלבומים דיגיטליים עובדת, כל הפרטים פה!

אם אתם צופים בסרטון זה, אתם מעוניינים לדעת איך מעצבים אלבומים דיגיטליים. ואכן, סרטון זה כמו סרטונים נוספים מלמד איך מעצבים אלבומים כאלו, והסרטון הספציפי הזה מראה איך מעצבת אלבומים דיגיטליים עובדת. בסרטון תראו שיטות עבודה שונות, ותקבלו טיפים על עבודה מסוג זה, וכמובן תלמדו להשתמש בכלים שונים ובאפקטים שייקחו כל אלבום לרמה גבוהה, בין אם הוא לשימוש אישי ובין אם הוא עבור לקוחות שלכם.

תוכנת פוטושופ

תוכנת פוטושופ היא תוכנת העיצוב מספר 1 בעולם, תוכנה מבית חברת אדובי אשר לה תוכנות נוספות כמו אינדיזיין, אילוסטרייטור, פלאש ואחרות. תוכנת פוטושופ היא תוכנה בעלת כלים רבים ואפשרויות לאפקטים שונים, וניתן לעבד איתה תמונות בכל רמה שהיא וכמובן לעצב בעזרתה אלבומי תמונות, ולא משנה אם אלו תמונות חתונה, טיול, או כל אירוע אחר שמצולם. יש אומנם היום עוד תוכנות עריכה ועיבוד רבות שפותחו בשנים האחרונות, אך אף אחת מהן לא עושה את העבודה כמו פוטושופ ואף אחת לא מציעה מגוון כלים רחב כל כך ואפשרויות בלתי מוגבלות כמעט. כל מי שמעצב אלבומים חייב להכיר את התוכנה הזו בשביל להפיק אלבום יפה ומיוחד.
תוכנת פוטושופ היא תוכנה בעלת כלים רבים ואפשרויות לאפקטים שונים

מי צריך את הסרטון על ביצוע אלבומים?

הסרטון שלפניכם מיועד אם כן לכל מי שרוצה לדעת איך עובדים על אלבומים דיגיטליים, ואיך עושים את זה בצורה נכונה ופשוטה. אלבומים דיגיטליים ניתן לשמור על המחשב, וניתן כמובן גם להדפיס אותם בשביל שתהיה מזכרת פיזית. עיצוב אלבומים הוא מקצוע בפני עצמו וניתן להציע את השירות הזה באופן עצמאי או לעבוד עם צלם אירועים או צלם בכל תחום אחר שהוא, ועיצוב אלבומים גם יכול להיות הכנסה נוספת לצלמים שצריכים להגדיל אותה ורוצים להציע ללקוחות שלהם ערך מוסף ושירות נוסף. עיצוב אלבומים דיגיטליים יכול גם להתבצע על ידי כל אחד שרוצה לסדר את התמונות שלו ולנצור רגעים מיוחדים בדרך לא שגרתית, ולכן הסרטון הזה יכול להיות בעל ערך רב ללא מעט אנשים שצריכים אותו.

 

 

2019-08-02T12:00:32+03:00