איך עושים אלבומים דיגיטליים לבת מצווה בחינם

איך מכינים אלבום דיגיטליים לבת מצווה

אלבומים דיגיטליים לבת מצווה הם אלבומים שנועדו לשמר את התמונות מאותו אירוע גדול ולשמר את הזיכרונות בצורה הטובה ביותר על ידי העלאת תמונות מאותו אירוע ועיצוב מיוחד דרך תוכנת הפוטושופ שעוזרת לנו לשדרג את מראה התמונות מאותו ערב על ידי הוספת אפקטים צורות וטקסטים שונים באלבום בגדלים שונים אנחנו בוחרים את הגודל הרצוי והמתאים של התמונה כדי לעצב את האלבום. אנחנו יכולים ליצור גם סרטונים מהתמונות של הבת מצווה דרך התוכנה והתלת מימד זהו גם אפקט שנוכל לשלב בתוכנה הגרפית כדי ליצור אלבום דיגיטלי מיוחד.

איך מכינים אלבום דיגיטליים לבת מצווה

שאנחנו רוצים ליצור אלבום דיגיטלי לבת מצווה אנחנו פותחים קובץ חדש בתוכנה ומעלים תמונות שנבחר שצולמו על ידי צלם מקצועי , את אותם תמונות אנחנו מעלים ורוצים לשכפל וליצור אפקט מסוים , כאשר אנחנו מעלים את התמונה אנחנו עושים לה שיכפול ב alt ונכנסים לחלון השכבות לוחצים על fx ושם מחכה לנו אופציות שונות של אפקטים שאנחנו נוסיף לתמונות שלנו. אחד האפקטים שנוסיף להבלטה והצללה של התמונה הוא drop shadow  שנותן אפקט שונה לתמונה ויוצר מראה חדיש ואיכותי. אנחנו נכנסים גם ל image  ו adjustment ובוחרים איזה אפקט שנרצה אם זה להבהיר את התמונה או להחליף אותה לשחור לבן. אם אנחנו רוצים למסגר את התמונה נוכל לבחור ב edit  ו stroke ונוכל למסגר באיזה צבע שנרצה מסביב לתמונה ולהוסיף עוד אפקט לתמונה.

ממה מכינים אלבומם דיגיטלי?

את האלבום הדיגיטלי אנחנו נכין דרך התוכנה בעזרת תמונות שפותחו מהאירוע של הבת מצווה על ידי צלם אירועים מקצועי, העבודה שלנו לדאוג שהתמונה שאנחנו נכניס לאלבום תהיה מעוצבת ותשדרג את מראה האלבום שאותו ניצור עבור ילדת הבת מצווה. כאשר אנחנו בוחרים את התמונות מהאירוע עלינו לשים לב לאיכות התמונה והגודל של התמונה שאותו נשנה דרך הפוטושופ לגודל הרצוי והמתאים לעיצוב אלבום. כאשר אנחנו רוצים לעצב אלבום דיגיטלי לאירוע יש לנו מלא אפשרויות שאנחנו נעזרים כדי להפיק את המרב אנו יכולים להוסיף אפקט של תלת מימד לעיצוב אפילו בטקסטים השונים שנוסיף לתמונה אנחנו יכולים לשלב אפקטים של תלת מימד טקסט וכול מיני סגנונות אחרים שרק יתרמו לתמונות מראה מחודש ונקי.

 

2019-08-04T19:36:24+03:00