אילוסטרייטור מדריך פתיחת דפים למתחילים ILLUSTRATOR CC

לכל מי שרוצה לדעת מה זה בכלל תוכנת אילוסטרייטור ואיך להתחיל לעבוד עליה הגעתם למקום הנכון, תוכנת אילוסטרייטור נחשבת לתוכנת גרפיקה ממוחשבת וקטורית שיודעת להוציא הדפסות באיכות מאוד גבוהה, בסרטונים המובאים לכם כאן תוכלו לראות איך לפתוח יותר מדף אחד בתוכנת האילוסטרייטור. התוכנה שימושית מאוד בעולם העיצוב גרפי, אופנה ועיצוב פנים, התוכנה מאפשרת לעבוד על קווים וצורות וקטוריות ומאפשרת להגיע לרמות גימור מאוד יפות בהכנת עיצובים ועיטורים גרפיים. בסרטונים המובאים לכם כאן תוכלו לראות דוגמאות רבות על שימוש תוכנת אילוסטרייטור של חברת אדובי ADOBE ILLUSTRATOR CC CLOUD , התוכנה ניתנת להורדה ישירות מאתר החברה אדובי או בגרסאות ישנות יותר בחינם, על התוכנה של אדובי סיסי תצטרכו לשלם מנוי חודשי.

למי מיועדת תוכנת האילוסטרייטור?

התוכנה היא לא רק למעצבים גרפיים, מעצבים גרפיים וגרפיקאים מוצאים בה שימוש להכנת מיתוג גרפי כגון הכנת תדמית זהותית לעסקים, בניית לוגואים והכנת כרטיסי ביקור, התוכנה שימושית מאוד לעולם הציור והכנת עיטורים גרפיים, למי שרוצה להתחיל לאייר ולצייר בתוכנה הגרפית ימצא בה כלים מדהימים וקלים לעבודה עם עט דיגיטלי ואקום שיאפשר לכם לצייר בקלות כל דבר שרק תרצו, התחום של ציור דיגיטלי תופס תאוצה מאוד רחבה בשנים האחרונות, מעצבים גרפיים וגרפיקאים לרוב יזמינו איורים וציורים מציירים דיגיטליים שנעשו בתוכנה זו. גרפיקה ממוחשבת וקטורית ידועה כאיכותית יותר לעומת ציור בתוכנת הפוטושופ ששם הגרפיקה מתבססת על פיקסלים וקשה מאוד להגדיל ולהקטין את הגרפיקה. עולם מכירת ציורים דרך האינטרנט נכנס מאוד חזק בשנת 2015 ואנו רואים איך מעצבים וציירים דיגיטלים החלו למכור עבודות דרך הרשת להדפסות על קנבאס ולמכירה לגופים פרטיים.
ציור בתוכנה וקטורית

הכנת אריזות והתאמת קווי חיתוך להדפסה

עיצוב אריזות והכנת קווי החיתוך להדפסה יעשה אך ורק בתוכנה העיצוב אילוסטרייטור והסיבה היא בתי הדפוס, כל בית דפוס היום חייב לקבל את הקווי חיתוך של הגרפיקה בצבע נוסף הנקרא צבע חמישי שיוכלו להתאים את זה למכונת ההדפסה, הקו הגרפי חייב להיות נקי וקו וקטורי, ללא קווים וקטורים מכונת ההדפסה לא תוכל להוציא את חיתוך הגרפיקה בצורה נכונה. עיצוב האריזה יכול להיות בכל תוכנה אחרת כגון הפוטושופ אבל כל הגרפיקה והעיצוב שעשה יעבור לתוכנת האילוסטרייטור כדי להתאים את זה גרפית בצורה מקצועית, בסרטונים ובהדגמות שהכנו עבורכם תוכלו לראות את הצעדים הראשונים בתוכנה כיצד אפשר להוסיף דפים לכל יעוד, אמנם לא תוכלו לעצב בתוכנה חוברת או ספר אך בהחלט תוכלו להציג ללקוח שלכם מספר סקיצות באותו קובץ עבודה שבסופו של דבר יהיה קובץ פדפ.

 

2017-09-04T20:15:25+03:00