אין דיזיין לימוד מדריך פתיחת קובץ הטענת נתונים CS6 תוכנה גרפית לעיצוב בניית ספרים

לעצב ספר או חוברת לכל מטרה בשיעור YouTube

‏מדריך חינם למתחילים שרוצים לעשות בתוכנת אינדיזיין ספרים. במדריך הראינו לכם כמה קל לעצב ספר או חוברת לכל מטרה. בשיעור YouTube מוסבר בשפה העברית על איך פותחים קובץ נכון להדפסה בתוכנת אינדיזיין. לאחר שאתם פותחים קובץ בתוכנה בשפה העברית תוכלו להכניס חומר וכל ההגדרות יוגדרו ימין לשמאל. במידה ולא תתנו הגדרות נכונות לא תוכלו להדפיס את הספר בפריסה הנכונה. ‏indesign היום תוכנה שימושית מאוד בקרב מעצבים גרפיים שמכינים ספרים וחוברות, הוספנו לכם סרטונים נוספים כדי שתוכלו לראות מה הם יכולות התוכנה ולמה היא פופולרית בתעשיית עיצוב גרפי וחברות להוצאות לאור. במידה ואהבתם תוכלו לגלוש לעמוד אינדיזיין שם מרוכזים אינספור סרטונים וטיפים על עולם העיצוב הגרפי.

מה אפשר לעשות עם תוכנת אינדיזיין

עם תוכנת אינדיזיין אפשר לעשות כמעט הכל. אנחנו מדגישים את “הכמעט” בגלל שהיא לא תוכנה ידידותית לעיבוד תמונה או הכנת לוגואים למרות הכל חברת אדובי הכניסה לתוכנה פילטרים כגון ריכוך גבולות תמונה, הכנסת הצללות לגרפיקה ועוד. אפקטים בסיסיים אלה יכולים בהחלט לשדרג לכם כל קטלוג עיצוב גרפי שהחליטו לעשות באינדיזיין. טיפוגרפיה הוא נושא מאוד מורחב בתוכנת אינדיזיין היות וזה עיקר עיסוקה.  בתוכנה נוכל לקבוע סגנונות של פונטים, מרכוז טקסטים ביחס לטקסטים אחרים ועוד.

לעצב ספר או חוברת לכל מטרה בשיעור YouTube

יכולות העיצוב של התוכנה אפקטים עיצוביים על תמונות

אומנם יכולות העיצוב של התוכנה הם לא גדולים לעומת תוכנות גרפיקה אחרות כמו פוטושופ ואילוסטרייטור אבל עדיין אפשר לעשות עיצובים מורכבים כגון הכנסה של תמונה לתוך טקסט, או הכנסה של תמונה לתוך צורה. התוכנה עם תוספת של כלי נקודות מאוד נפלא שדרכו תוכלו לצרוב תמונות על ידי מעקב של מסלולים ולאחר מכן אותו מסלול יוכל לדחות את הטקסט וליצור מעבר יפה של טקסט ליד התמונה או כל מסלול אחר שציירתם.  תוכנת אינדיזיין לרוב נלמדת בסוף מסלול עיצוב גרפי כתוכנה משלימה לתוכנת פוטושופ ואילוסטרייטור, במידה ותרצו ללמוד רק את תוכנת אינדיזיין תוכלו ללמוד את כל סילבוס הקורס ללא קשר לתוכנות גרפיקה אחרות.

יכולות העיצוב של התוכנה אפקטים עיצוביים על תמונות

ללמוד מהבית לעמד ספרים איך זה קורה?

לימודים אונליין מתבצעים עם מורים פרטיים שמחוברים ישירות לתוכנת האינדיזיין שלכם דרך תוכנת חיבור. הלימודים מתבצעים במתכונת של שיעורים פרטיים בתוכנת אינדיזיין עם מורה פרטי אחד על אחד שמחובר אונליין אתכם בשיעור, השיחה מתבצעת דרך המחשב או דרך הטלפון ומאפשר לכם ללמוד בצורה פרטית ואישית את כל סגנונות העיצוב בתוכנה. לכל אורך השיעור תקבלו תרגילים מעשיים כדי לראות שאתם באמת מבינים את החומר הנלמד, במידה ויש נושא שהוא לא ברור המורה יחזור אתכם שוב ושוב עד שתבינו את החומר לאורכו ולרוחבו. בסוף השיעור תקבלו שיעורי-בית כדי לתרגל את כל מה שעשיתם. תוכלו ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל פרטים על איך ללמוד מהבית וכמובן לקבל הצעת מחיר ללימודי תוכנת אינדיזיין של אדובי. צפייה מהנה 🙂

כנסו איך ללמוד קורס אין דיזין מהבית אחד על אחד אונלין עם מורה פרטי במסך שלך

מהלכי הסרטון בגרפיקה למתחילים

 1.   מראה המסך שלי כאשר אני פותח את התוכנה
  Windows -> Advanced (זה מה שהכי שמיש) לא ייתפס הפעולה אם אני לא עושה reset advanced
 2.  איך לייצר קובץ חדש

New document  ADOBE INDESIGN CS6

אם רוצים לעבוד נכון על אין דיזין ובלי שיהיה צורך לשנות כל פעם יש לקבוע את מידות דף העבודה לפני שלוחצים על new document

Edit-preferences – units

אין דיזיין תוכנה עיצוב גרפי ממוחשב לעיצוב ובניית ספרים חוברות

לאחר מכן כאשר נייצר קובץ חדש, הנתונים יילקחו ממה שנקבע ב  preferences

 1. כאשר עובדים על קובץ אין דיזיין, המערכת מייצרת קובץ שהוא הback up של המסמך שעובדים עליו. אין לסגור את הקובץ, הוא ייסגר לבד כאשר נסגור את מסמך ה”אב” שלו.
 2. איך לבדוק ולשנות מידות של מסמך

File – document – set up – (Alt+Ctrl+P)

 1. יש אפשרות לקבוע דפים קבועים כtemplates

א.New document

ב. לקבוע את נתונים וגודל הדף

ג. ללחוץ על save preset

ד. לתת לו שם

 • לאחר מכן כשנפתח קובץ חדש נוכל לבחור מהרשימה את הtemplate שאני רוצה לעבוד עליו
 1. איך למחוק או לערוך template

File – document preset – define –

כאשר עומדים על אחד הקבצים ניתן למחוק אותו או לשנות אותו יש ללחוץ פעמיים על ok כדי לאשר שמירה של מה שנעשה.

 1. כאשר מספר מסמכים פתוחים בו זמנית בתוכנה, ניתן לעבור ביניהם על ידי ctrl + tab
 2. פעולת הpackage מאפשר לי לסגור קובץ ולשמור בתיקיה אחד את כל הלינקים שלו (תמונות, פונטים, הוראות הדפסה אם הוזן

2019-08-12T14:35:25+03:00