איפה הכי כדאי ללמוד עיצוב גרפי בישראל?

//איפה הכי כדאי ללמוד עיצוב גרפי בישראל?

לימודי גרפיקה ממוחשבת

מי שהוא אדם יצירתי ומחפש תעסוקה בתחום שיש בו ביקוש רב לידיים עובדות, מומלץ לו ללמוד לימודי גרפיקה ממוחשבת, לימודים השייכים לתחום המקצועות של המאה ה- 21, מקצוע שהולך ומתפתח יותר ויותר בשנים האחרונות. בוגרי גרפיקה ממוחשבת יכולים למצוא תעסוקה בחברות רבות אשר עוסקות בבנייה ועיצוב של אתרי אינטרנט, בבתי דפוס והוצאה לאור, בחברות טקסטיל, חברות פרסום, בפיתוח משחקים, בחברות הפקה של קולנוע וטלוויזיה ועוד.

איפה הכי כדאי ללמוד עיצוב גרפי בישראל

מה כוללים לימודי גרפיקה ממוחשבת?

הלימודים בתחום של גרפיקה ממוחשבת הם לימודים אשר משלבים למעשה שני עולמות: את העולם האומנותי מצד אחד, ואת כלי הביצוע הטכנולוגיים מהצד השני. היום כל עבודת הגרפיקה באשר היא נעשית בעזרתם של כלים ממוחשבים, ואין עוד צורך וביקוש לעבודת גרפיקה ידנית.

לכן, מי שפונה ללמוד לימודי גרפיקה ממוחשבת חייב ללמוד נושאים השייכים לעולם הגרפיקה, כמו: יסודות העיצוב, מבנה של צורה וקומפוזיציה, הבאה לדפוס, עימוד ועוד. וכן, שימוש בכלים ממוחשבים בכדי להפיק עבודות גרפיקה. התוכנות המובילות היום בשוק הישראלי, כמו גם בזה העולמי הן בעיקר: פוטושופ, אינדיזיין ואילוסטרייטור. תוכנות בעלות ממשקים זהים, כך שאפשר לייבא וייצא ביניהם קבצים, ולהטמיע אותם בכל אחת מהתוכנות באופן מושלם. תוכנות אלה מאפשרות לצייר ולאייר ברמה גבוהה מאוד, לתקן תמונות מצולמות, לערוך טקסטים, לשנות צבעים, טקסטורות ומרקמים, ליצור אפקטים שונים בדו מימד ובתלת מימד, להפיח רוח חיים בדמויות וחפצים דרך הנפשות, ולברוא עולמות שונים בעזרת הדמיות איכותיות.

דרכים ללמוד לימודי גרפיקה ממוחשבת

אפשר ללמוד גרפיקה ממוחשבת בקורסים בודדים בבתי ספר שונים, או באופן עצמאי באינטרנט. אם בוחרים בקורסים המשלימים זה את זה מקבלים תמונת עולם שלמה. דרך אחרת היא ללמוד לימודים אקדמיים של ארב שנים באחד המוסדות להשכלה גבוהה בארץ. דרך שלישית, נוחה מאוד, במיוחד לאנשים עובדים, שרוצים להרחיב את אפשרויות כלי העבודה שלהם, היא לימודים לתעודה בדרך מקוונת במכללת סולו, מכללה אשר מציעה ללומדים לימודי און ליין בהדרכה של מנחה אישי בזמן הנוח לכל סטודנט, מה שמאפשר למידה כמו בשיעור פרטי, תוך סיוע בביצוע משימות התרגול.

2019-08-05T07:59:43+03:00