איפה כדאי ללמוד עיצוב גרפי בחיפה מבחינת מקום?

על הסטודנט לבחור את המקום הכי נוח לו מבחינת אזור מגורים היא תקל עליו בהתנהלות יומיומית להגעה למקום הלימודים לפי לוח הזמנים. כמובן שהסטודנט יצטרך לתכנן תוכנית פעולה לאורך זמן הלימודים. לתכנן הוצאות כספיות לתחבורה, בגלל הנסיעות מידי יום להגיע למקום הלימודים. יש כל מיני אופציות שצריך לקחת בחשבון אם זה קשור לתשלומי שכר דירה, בית של הורים, מעונות או שותפים למחיה. לימודי עיצוב גרפי מחייבים התמדה, רצינות והשקעה, שקידה בלימודים. לכן חשוב שקירבה למקום המגורים תהיה בראש המחשבות שלנו. בנוסף צריך לבדוק את כל האפשרויות לתחבורה ציבורית או מקומות חנייה במקום. אלה דברים שיפיגו מאיתנו את המתח ויקלו על הכאב ראש בחשיבה.
איפה כדאי ללמוד עיצוב גרפי בחיפה מבחינת מקום

היכן כדאי ללמוד עיצוב גרפי באזור חיפה?

כדאי ללמוד במקום שמציע לנו תוכנית לימודים לפי הנוחיות שלנו. עיצוב גרפי הוא תחום רחב מאוד שמציע מגוון של כלים, תוכנות גרפיות ופרויקטים שונים. אותם הכלים יסייעו לנו במציאת תעסוקה בשוק של היום. נלמד מה פופולארי בעולם התעסוקה של היום ומה חשוב  והמילה האחרונה של עיצוב גרפי בכדי שנתמודד עם פרויקטים שנקבל לעשות ונרכש ניסיון רב. תוכנית הלימודים מעצבת אותנו בתור מעצבים גרפיים וקובעת את רמת המקצוענות של כל סטודנט הלומד את התחום. מומלץ עם תום הלימודים להמשיך ולהרחיב אופקים בכל הנושא של עיצוב גרפי ולהתמחות בליזום פרויקטים בארץ ובחוץ לארץ כדי לשמר את הידע שרכשנו מהלימודים ולפתח כישורים מקצועיים, אישיים ובין לאומיים.

היתרונות בלימוד עיצוב גרפי?

הקורס מפתח זוויות ראייה שונות ומקוריות וחשיבה ייחודית למקצוע עיצוב גרפי. החל משלב הראשוני של עיצוב גרפי, בניית קונספט ורעיון מסוים, התבוננות עיצובית המתבססת על ידי חקירה ושקידה בלימוד הנושא בו נעסוק בשיעורים. במכללה ישנה כיתת מחשבים ולכל תלמיד ישנו מחשב משלו שבו יוכל להשתמש באותם תוכנות גרפיות ולפתח את החשיבה שלו והכישורים שלו בעיצוב. עם אותם רעיונות אותו סטודנט מבטא את הדרך שלו להביע מסרים, רגש באופן של תקשור ואסתטיקה. לימוד השלב בין התוכנות הקיימות של גרפיקה והבאת הפרויקטים לדפוס, לאחר מכן יוטמעו החומרים הנלמדים בכיתה באמצעות הכנת מיזמים ופרויקטים חדשניים ותיקי עבודות שאיתם יוכלו להשתמש בהמשך הדרך כאשר יצטרכו להוכיח למעסיקים שהם מוכשרים ומנוסים לעסוק בתחום העיצוב בכל דרכי המדיה אם זה עיתונות, טלוויזיה, רדיו, עיצוב אתרי אינטרנט, עיצוב לאפליקציות, משחקי קופסה מחשב ועוד.

תיק עבודות של מעצב גרפי, המפתח האמיתי לתעשייה

  • כל מעצב גרפי מקצועי יודע שברגע שהוא עושה עבודה טובה שנראית טוב והוא מקבל עליה גם המון מחמאות, הוא מחויב לשים אותה בתיק העבודות שלו.
    תיק עבודות של מעצב גרפי, הוא בעצם כרטיס הביקור שלו, בתוך התיק הזה צריכות להיות עבודות שמבוצעות ללא רבב, עם תמונות בעלות רזולוציות טובות, קונספט טוב, זה לא מספיק שהלקוח היה מרוצה מהעבודה, אם שמתם לב, שמשהו לא בסדר איתה, או שהיא לא נראית כל כך טוב ומבחינת הלקוח, הוא מרוצה, אל תשימו אותה בתיק העבודות שלכם.
    תיק העבודות אמור “לסמן” למעסיקים פוטנציאלים, או לקוחות נוספים, אם אתם עובדים באופן עצמאי, האם אתם יודעים לעבוד, האם חשובים לכם הפרטים, החוקים והמושגים של הגרפי, האם רואים בעבודות שלכם, שימוש נכון בצבעים, קומפוזיציה, טקסטורות, עבודה עם טקסט, גימורים יפים, גם עבודות או סקיצות שהלקוחות שעשיתם אותן עבורם לא ממש אהבו, אם הן טובות מבחינת הפרמטרים של מושגי העיצוב, שימו אותם בתיק, אולי לקוח אחר יאהב וירצה שתעצבו לו משהו דומה.
  • חשוב לזכור, יש אלפי עיצובים באינטרנט, מכרטיסי ביקור, פוסטרים, לוגואים, אתרי אינטרנט, מיניסייטים, מודעות עיצוביות לקטלוגים, אריזות וכו’. אפשר לשאוב השראה, להשתמש בצבעים דומים, בצורות דומות, אבל לא להעתיק את התמונות שבעבודה אחד לאחד, מחשש לפגיעה בזכויות יוצרים.
    תוכלו להתייעץ גם עם חברים שלכם שלא ממש מתחום העיצוב, שאלו לדעתם, הרי אומרים שהיופי הוא בעיני המתבונן, אולי בעיניהם זה דווקא יהיה מאוד יפה.
    את תיק העבודות יש להעלות לקובץ pdf שבו ניתן לדפדף או לפתוח דף פייסבוק עסקי ולהעלות עבודות כפוסטים עם תמונה, או לבנות עבורן אתר אינטנרט יש המון אתרים שמאפשרים לכם לבנות אתר לתיק העבודות שלכם ובחינם, רק היכנסו לאינטרנט ותתחילו לגגל.

 

2019-08-04T23:22:15+03:00