איפה לומדים גרפיקה ממוחשבת בחיפה והצפון?

//איפה לומדים גרפיקה ממוחשבת בחיפה והצפון?

מחפשים ללמוד גרפיקה באזור הקריות וחיפה? הגעתם למקום הנכון! במאמר זה נסביר לכם על היעילות בלימודים אישיים אחד על אחד מהבית אונליין ונספר לכם איך כמובן תוכלו מהידע שתצברו להרוויח כסף מהבית במידה ואתם רוצים לעבוד מהבית!

איפה לומדים גרפיקה ממוחשבת בחיפה והצפון

איך לומדים עיצוב וגרפיקה ממוחשבת מהבית בחיפה?

במסגרת לימודי התעודה שלנו תוכלו ללמוד בחיפה והצפון את מקצועות המעצבים גרפיים ללימודי תעודה, הלימודים יהיו אונליין עם מורה המחובר אליכם ישירות למחשב, בדיוק כמו שתוכנת סקייפ עובדת ומאפשרת דו שיח בין המחשבים בדיוק ככה התוכנת חיבור שלנו עובדת, המורה יוכל לשוחח אתכם דרך המחשב ולעבוד לכם על העכבר במקביל, תוכלו לראות בקישור הבא סרטון שממחיש את כל מה שכתבנו כאן ואת חווית הלמידה. הלימודים יהיו בשיטת אחד על אחד בתאום מראש של זמנים שנוחים לכם, יש לנו מסלולי לימוד בוקר, צהריים, ערב, וכמובן את ימי שישי, לימודים מהבית אחד על אחד יוצרים חווית לימוד ומאפשרת לכל מי שלא יכול לצאת מהבית ללמוד את התחום בדיוק באותה רמת לימוד שמתקיימת במכללות, לימודים אישיים כולנו יודעים אחוזי ההצלחה שלהם יותר גבוהים מאשר לימודים בקבוצה היות והיחס הנו אישי ומאפשר לכם לעצור את המורה כל פעם שאתם מתקשים בנושא מסוים, השיעור הנו מלווה בתרגילים שאתם מבצעים בזמן השיעור והמורה מתקן אתכם במידה ואתם טועים.

מה לומדים במסגרת עיצוב וגרפיקה ממוחשבת בחיפה והצפון?

במסגרת לימודים עיצוב ותוכנות גרפיקה ממוחשבת תלמדו את כל התוכנות הפופלריות של חברת אדובי, החל מתוכנת הפוטושופ שעוסקת בעולם התמונות ויצירת מניפולציות גרפיות על תמונות, נמשיך בתוכנת האילוסטרייטור שאחראית על עבודות גרפיות בצורה וקטורית, עיקר עיסוקה בתהליכי מיתוג עסקים, ונסיים בתוכנת האינדיזיין שעיקר עיסוקה הוא לעולם הדפוס בהכנת ספרים וחוברות גרפיות, הלימודים בתוכנות העיצוב גרפי ילוו בתרגילי עיצוב, תלמדו כיצד לחשוב כמעצבים גרפיים ולהוציא את הרעיונות של הלקוחות שלכם לידי ביטוי גרפי מרהיב. לימודי העיצוב יתבצע בתוכנות הגרפיות ויביא לכם את האפשרות לעבוד מהר ולהשתפשף בצורה טובה יותר, נסביר לכם במאמר זה את חלק מנושאי הלימוד שתעברו במסגרת הלימודים, נשתף אתכם בסרטונים ודוגמאות חיות מלימודי עיצוב גרפי.

מיתוג עסקי

במסגרת לימודים עיצוב גרפי תהליכי מיתוג עסקי לרוב מתבצעים בתוכנת האילוסטרייטור אלה לא רק, תוכנת האילוסטרייטור תהייה אחראית על בניית הלוגו, כרטיסי ביקור וכל התהליך של זהות מותג, בתוכנת הפוטושופ תכינו את המודעות השיווקיות שירוצו במדיות החברתיות כיום כדוגמת פייסבוק, על המודעות השיווקיות להיות באותו הקונספט העיצובי של המיתוג, במסגרת תיק העבודות שלכם אתם תבנו לוגואים לבעלי עסקים ולחברות, הלימודים ילוו בתרגילי בית ובמטלות כדי להכשיר אתכם לעבוד עם לקוחות כדי לבנות את הקונספט בצורה הכי נכונה שיש.

פיתוח היצירתיות בעיצוב וגרפיקה

מי שפונה למסלול לימודים בעיצוב גרפי יש לו את האהבה או הערצה למקצוע, אף אחד לא בא עם רעיונות גרפיים, במסלול הלימודים אתם מקבלים תרגילי חשיבה לפיתוח היצירתיות בעבודה בעיצוב גרפי, תלמדו טכניקות מקצועיות כיצד לפתח את החשיבה, לדוגמה, תקבלו לעצב לוגו ללקוח ותצטרכו להראות את העיצוב במספר דוגמאות שונים כדי לראות מהו הלוגו הכי טוב שיכול להיות מותאם לקונספט שהלקוח ביקש, במסגרת לימודי העיצוב בתוכנות אתם תלמדו כיצד לבצע אפקטים עיצוביים, כל אפקט ויצירת מניפולציה יכולה להיות במספר ורסיות שונות, לדוגמה אם אתם מציירים לוגו עסקי תמיד תוכלו להראות אותו במספר דוגמאות של צבעים או לבצע אפקטים שונים על הלוגו כדי שיראה בצורה יותר מרהיבה, פיתוח היצירתיות יהיה חלק בלתי נפרד מהלימודים, כל הזמן תקבלו תרגילים שיאפשרו לכם לעשות את אותו הדבר אבל במספר דוגמאות שונות, הפקודות בתוכנות לגרפיקה ממוחשבת תמיד ניתנות לשילוב, פקודה א משיעור מסוים יכולה להשתלב בצורה נהדרת עם פקודה אחרת בשיעור אחר. בסרטונים שאתם תראו כאן בעמוד תוכלו לראות שאפשר תמיד לשנות ערכים וזה מוסיף לעיצוב על פי טעם אישי.

תיק העבודות בעיצוב גרפי שתבצעו בתקופת הלימודים

כיום תנאי קבלה לעבודות בתחום העיצוב גרפי יהיה אך ורק על פי תיק העבודות בגרפיקה ועיצוב שתעשו, ללא תיק דיגיטלי מקצועי עם אין ספור דוגמאות שביצעתם לא תוכלו להשתלב בתחום זה, זה ממש לא משנה מאיפה הבאתם את התעודה שלכם, לקוחות פחות מתייחסים לתעודה שלכם, הם רוצים לדעת שאתם יודעים להעביר גרפיקה ועיצוב בצורה מקצועית וטובה ללקוחות שלהם, הם יבדקו כיצד אתם יכולים להעביר רעיון של עסק לידי אלמנטים גרפיים שידברו על הקונספט העסקי של הלקוחות, ככל שתיק העבודות שלכם יהיה עשיר בעיצוב גרפי רב תחומי כך יהיה גם לכם ניסיון בעיצוב גרפי וגם להבין יותר מה קורה היום בעולם העיצוב גרפי, תיק העבודות דיגיטלי יהיה עשוי בצורה של חוברת שממוקדת על פי נושאים שונים, החל מעיצובי לוגואים ובניית תדמית עסקית ועד לציור ואיור גרפי לעסקים, כמובן שתוכלו תמיד לבצע מספר חוברות עבודה שעשיתם על פי נושאים. צרו איתנו קשר עוד היום ונסביר לכם בהרחבה על מסלולי הלימודים בעיצוב גרפי וגרפיקה, תוכלו לקרוא בעמוד זה את מסלול הלימודים בעיצוב.

2019-08-04T22:49:29+03:00