איפה ניתן ללמוד קורס אילוסטרייטור?

//איפה ניתן ללמוד קורס אילוסטרייטור?

מהו קורס אילוסטרייטור ?

הכתבה הבאה מיועדת אליכם, אותם אנשים שמסוגלים להיכנס לחנות בגדים אחרי ארוחת הבוקר, ולצאת משם לפני ארוחת הערב. אלו שמוצאים את עצמם יושבים בחנות נעליים, ובוהים בהערצה בתפרים המדהימים של הסוליה. אז אם גם אתם מדמיינים את גן עדן כקניון ענק של בגדים, תכשיטים, נעליים ואופנה, ייתכן מאוד שמקומכם איתנו, אנשי קורס אילוסטרייטור.

מהו, בעצם, קורס אילוסטרייטור ? מדובר בקורס העוסק בלימוד תוכנת האילוסטרציה המדהימה, הנחשבת למובילה בתחום, ומשמשת מאות אלפי מעצבי אופנה, עורכים גרפיים, מעצבי טקסטיל ועוד ברחבי העולם כולו. גדולתה של התוכנה, אשר עובדת ברובה על קווים וקטורים, היא העובדה כי ברגע שאתה מבין את ה” עקרון ” שלה, היא פשוטה למדיי ללימוד. זאת על אף העובדה כי קיימות בה אין ספור אפשרויות עיצוב מלהיבות. קורס אילוסטרייטור עוסק, כאמור, ברובו, בלימוד עיצוב בתוכנה.

מה לומדים במהלך קורס אילוסטרייטור?

קורס אילוסטרייטור ניתן ללמוד בישראל במספר לא רב של מוסדות לימוד. ברובם תלמדו נושאים רבים ומגוונים בפריסה של מספר חודשים, ביניהם הכרת התוכנה ויכולותיה, פקודות עריכה אלמנטים וקטורים, טקסטורות גראפיות, תפרים, מכפלות, הדפסים, שילוב תמונות בתוכנה, קומפוזיציה גראפית, טראנספורמציה, הצללות, אפקטים ועוד ועוד ועוד. כמעט בכל הקורסים תידרשו להגיש עם סיומו פרויקט גמר, כמו גם הגשת עבודות שוטפת, כתנאי לסיום הקורס בהצלחה.

קורס אילוסטרייטור נחשב לכרטיס הכניסה המוביל לשוק העבודה בעולם האופנה והעיצוב גרפי . לימוד התוכנה מגדיל בצורה משמעותית את הסיכוי לעסוק בתחום לאורך זמן.

כאמור, מרבית מוסדות הלימוד מקנים אופן לימוד דומה – כיתות בנות 20-30 תלמידים, מחשב לכל אחד, מספר מרצים קבועים ועוד כמה אורחים העוסקים בנושאים ספציפיים, לא תמיד עם קשר ישיר לנושא הקורס (למשל ראיונות עבודה), במסגרת של בין 25 ל-50 שעות לימוד.

בעולם האופנה והעיצוב גרפי

לכן מכללת “סולו”, המכללה המקוונת הראשונה בישראל ללימוד עולם העיצוב והאופנה, נחשבת כה מיוחדת ושונה. קורסים רבים, ביניהם קורס אילוסטרייטור, נלמדים במכללה בשיטה חדשנית של מרצה מול תלמיד, והכל דרך האינטרנט. התלמיד צופה בשיעור הפרטי אונליין , מביתו, בזמנו הפנוי, ובמקביל יכול לשאול את המרצה המחובר עימו לרשת את כל אשר עולה במוחו. האפקטיביות של השיטה גבוהה בהרבה מאשר בכיתת לימוד, בה מרצה אחד אמור לוודא הבנה לעשרות תלמידים.

השילוב של קורס מרתק ויעיל, יחד עם שיטת לימוד חדשנית החוסכת זמן וכסף, נותנת את התשובה לשאלה מה ללמוד ואיפה – קורס אילוסטרייטור במכללת “סולו”. כיום זה כבר לא משנה אם אתם מחפשים קורס אילוסטרייטור בירושלים , בחיפה או בתל אביב קורס באילוסטרייטור מגיע עד אליכם

בישראל ללימוד עולם העיצוב

1

2019-07-28T22:22:35+03:00