הכנת אלבום דיגיטלי לבר מצווה כל הטיפים כל הסרטונים כנסו

//הכנת אלבום דיגיטלי לבר מצווה כל הטיפים כל הסרטונים כנסו

אלבום דיגיטלי לבר מצווה, חתונה או לכל אירוע אחר שאת תמונותיו מעוניינים לשמור בתוך אלבום דיגיטלי יכולים ליצור אלבום שכזה באופן עצמאי, קל ומהנה. אלבום דיגיטלי הוא אלבום שתמונותיו מהוות חלק בלתי נפרד מהעמודים המרכיבים את האלבום, מה שמאפשר לעצב כל תמונה בנפרד, למזג מספר תמונות ביחד להוסיף אפקטים לתמונות כדוגמת הצללה, ריכוך ואחרים, ועוד אפשרויות אחרות בטרם הדפסת האלבום הדיגיטלי של האירוע שלכם.

אלבום דיגיטלי לבר מצווה

מספר טיפים לקראת הכנת האלבום הדיגיטלי לבר המצווה:

תחילה לבחור אילו תמונות יהיו באלבום, לוודא שאין צורך לתקן חלקים בתמונות כגון: עיניים אדומות, גווני צבע ועוד ואז לשלב אותן באלבום. לאחר בחירה בקפידות של התמונות עבור האלבום יש צורך בכתיבת כותרות עבור התמונות כך שהצפייה באלבום תהיה מהנה יותר עבור הצופה בו, לאחר חלק זה צריך לגשת לתהליך יצירה ועיצוב עמודי האלבום. לשם כך, יש להיעזר בתוכנת מחשב העוסקת בכך, כיום באינטרנט ישנן תוכנות רבות העונות על כך, כאשר לכל תוכנה יש אפשרויות משלה ומציעה כלים לעיבור ועריכה שונים.

תוכנה שימושית ומקצועית מאוד שבעזרת תוכנה זו ניתן להגיע לתוצאות מקצועיות יפות ואיכותיות היא התוכנה הגרפית: פוטושופ Photoshop, לתוכנה מגוון כלים רחב מאוד

לצורך עיבוד ועריכה של תמונות וטקסטים, בעזרת תוכנה זו אפשר להכין מסגרות לתמונות, להוסיף להן אפקטים, ליצור רקעים עבור כל עמוד, ניתן לעצב את הטקסט – מלל שיופיע ליד התמונות, להכין את העמוד הראשי של האלבום כך שיהיה לכם אלבום מרשים ערוך ומעוצב על ידכם.

תמונות מגנטים לאירועים

בשנים האחרונות נוהגים לחלק באירועים לאורחים המצטלמים את התמונות בהן הם מופיעים אך זו לא סתם תמונה כי אם תמונה על גבי מגנט – התמונה קטנה לא תופסת מקום רב ולא מצריכה אביזרים נוספים כדי לאחסן אותה וגם ניתן לתלות אותה בכל מקום המאפשר זאת ובטח תעלה חיוך על הפנים כאשר תראו אותה. כאלו אפשר גם להכין לבד, כל מה שצריך זה ידע בסיסי בתוכנת מחשב – תוכנה גרפית כדוגמת פוטושופ Photoshop דף המאפשר הדפסה תמונה על מגנט. בעזרת תוכנה גרפית תוכלו לעצב את התמונה עבור המגנט שלכם, לשלב בה כיתוב ואפקטים, לשלב מספר תמונות יחדיו, וודאי לתקן חלקים המצריכים זאת, להוסיף או להסיר חלקים, לאחר מכן יש לשמור את קובץ העבודה בפורמט (סוג קובץ) להדפסה ולהדפיס על גבי סוג הדף הרלוונטי לכך לגזור בהתאם ואז יישאר לכם התמונה שבחרתם עבדתם ועיצבתם – כמגנט.

תמונות מגנטים לאירועים

2019-08-04T12:23:05+03:00