אלבום חתונה – איך עושים בחינם?

חתונה היא אחד האירועים המרגשים בחיים, אירוע בו שני בני הזוג נשבעים האחד לשני לעולמי עד. חתונה כרוכה בלא מעט סידורים ולא מעט כאב ראש, אך אחד הדברים החשובים ביותר הוא לדאוג לתיעוד ראוי מהאירוע, ובשביל זה צריך צלם טוב. אך לאחר שהסתיים האירוע ולאחר שהשמחה שכחה, חשוב לשמור את כל מה שצולם, והדרך הטובה ביותר לשמור בצורה מיוחדת, כזו שניתן יהיה לצפות בה בעתיד וכמובן להראות לילדים, היא על ידי עיצוב אלבום חתונה. בשביל לעצב אלבום חתונה בצורה נכונה ובשביל לדעת להכניס בו אפקטים לא שגרתיים, צריך לצפות בסרטון הזה – הסרטון שיראה לכם איך עושים
אלבום חתונה על ידי תוכנת פוטושופ

אלבום חתונה על ידי תוכנת פוטושופ.

אם אתם אחרי החתונה שלכם ואתם רוצים לעצב אלבום מיוחד, או אם אתם רוצים לעצב אלבום לזוג שקרוב לליבכם כמתנה, או אפילו אם אתם צלמי אירועים שרוצים לתת ללקוחות שלכם שירות נוסף או שאתם רוצים לעסוק בעיצוב אלבומים, הסרטון הזה הוא בדיוק בשבילכם. בסרטון ניתן לראות דרכים שונות לעצב אלבום דיגיטלי מהודר, לדעת איך לעשות שימוש באפקטים שונים, איך לשלב כיתוב בתמונות ואיך לעשות עוד שלל פעולות שישדרגו את האלבום שאתם מעצבים. בסופו של התהליך אתם יכולים להשאיר את האלבום ברמה הדיגיטלית, או יכולים לשלוח אותו להדפסה מה שישאיר לכם מזכרת מיוחדת ויפה. היתרון באלבומים דיגיטליים ובעיצוב שלהם הוא שניתן לעשות בהם שינויים כל עוד הם ברמת הדיגיטל ממש עד הרגע האחרון – הרגע בו מדפיסים אותם.

להיות צלמים טובים יותר…

היום צלם אירועים חייב לתת ערך מוסף ללקוחות שלו, וחייב לתת להם משהו בנוסף או להציע להם שירות בנוסף לצילום. ולכן, צלם אירועים שילמד לעצב אלבומים יכול להציע את העיצוב כחלק מהחבילה אותה או מוכר או בנוסף אליה, ויכול להגדיל את שורת הרווח שלו מכל עסקה שנסגרת איתו. עיצוב אלבומים מתחיל עם צילום איכותי ובלתי שגרתי, אך ממשיך עם עבודת עיצוב מקצועית ואת זה אתם יכלים ללמוד בין השאר בעזרת הסרטון הזה.

 

 

 

2019-08-04T19:42:21+03:00