אלבום חתונה – דוגמא איך לעצב…

//אלבום חתונה – דוגמא איך לעצב…

התחתנתם לא מזמן? מזל טוב! אתם בטח עוד בשיא הריגוש ובמרכז תשומת הלב של הסובבים אתכם. ואכן, חתונה היא אירוע של פעם בחיים (בדרך כלל…) האירוע המשמעותי ביותר בחייו של אדם בוגר. חתונה מלווה בלא מעט כאב ראש ולא מעט לחצים, אך חשוב שיהיה תיעוד טוב שלה, וחשוב לא פחות לארוז את התמונות באריזה יפה ומכובדת, ובעידן הדיגיטלי זה נקרא – אלבום חתונה דיגיטלי מעוצב. פעם, אלבום חתונה היה מעוצב באופן פיזי מה שהיה דורש פיתוח של התמונות וסידור שלהם, כיתוב מעליהן וכדומה, אך היום ניתן לעשות הכול עם תוכנת פוטושופ, תוכנת העיצוב והעיבוד מספר 2 בעולם.

לצלמים ולכל העוסקים בתחום הצילום

הסרטון מתאים לצלמים ולכל העוסקים בתחום הצילום?

בסרטון שלפניכם תוכלו לצפות בהדגמה איך לעצב אלבום חתונה. למי הוא מתאים? לכל אחד שרוצה לעצב את האלבום של החתונה שלו, ורוצה שהוא יהיה מיוחד ובלתי שגרתי, למי שרוצה להפתיע חברים או קרובי משפחה עם אלבום מעוצב, לצלמי אירועים שרוצים לתת שירות נוסף ללקוחות שלהם וכמובן למי שרוצה ללמוד עיצוב אלבומי אירועים. האפשרות האחרונה הולכת ונהיית נפוצה במיוחד, מכיוון שאנשים מוציאים יותר ויותר כספים על חתונות ואירועים אחרים, ומקפידים על כל נותן שירות, מה שאומר שיש בזה לא מעט עבודה. אם אתם רוצים לעצב תמונות שמחות ולתת לזוגות מתנה ייחודית שתצא תחת ידכם, זה מתחיל פה, עם הסרטון שמדגים איך עושים את זה.

למה דווקא פוטושופ?

נכון, יש היום לא מעט תוכנות עריכה ועיבוד תמונות, כמו גם תוכנות לעיצוב אלבומי תמונות. אך עם כל הכבוד אף אחת מהן לא דומה למקור, ואף אחת מהן לא יכולה להשתוות לתוכנת פוטושופ, התוכנה המתקדמת בעולם. התוכנה מתעדכנת אחת לתקופה ובכל פעם נוספים אליה עוד ועוד פיצ’רים, כמו גם נעשים שדרוגים לפיצ’רים קודמים והיא רק הולכת ומשתכללת עם השנים.
עיצוב אלבומים דיגיטליים הוא עבודה משמחת, עבודה שמרכזת את השעות השמחות ביותר בחייהם של אנשים, ואם אתם רוצים ללמוד לעצב אתם במקום הנכון, והסרטון הזה ילמד אתכם איך לעשות את זה בצורה פשוטה ומהירה.

 

 

2019-08-04T19:42:49+03:00