אלבום מעוצב בעבודת יד אלבום דיגיטלי דוגמה

המשותף לשניהם הוא התוצאה הסופית: אלבום תמונות, השוני הוא הדרך לקבלת התוצאה הסופית – אלבום תמונות המעוצב. אלבום מעוצב בעבודת יד זהו אלבום שכריכתו נעשו באופן ידני, בהתאם להנחיות ליצירתו והתייחסות לתוכך האלבום ולמי מיועד, אפשר לבחור את כמות עמודי האלבום, מספר התמונות שיהיו בו, צבעים לכריכה, עובי גודל, משקל האלבום יהיה בהתאם לנתונים אלו ועוד אפשרויות נוספות.

אלבום מעוצב בעבודת יד

התייחסות לתוכן האלבום

  • אלבום דיגיטלי זהו אלבום שעמודיו נערכו ועוצבו בעזרת תוכנות מחשב, יש אפשרות של שימוש באלמנטים שונים תוך התייחסות לתוכן האלבום וכמובן עבור מי מיועד, ניתן לבחור הן כאן את גודלו של האלבום המעוצב, לעצב את תמונותיו למזג ביניהן, לשלב טקסט לצד התמונות כך שמי שצופה באלבום ידע מי מופיע בתמונה והיכן צולמה וכך חוויית הצפייה שלו תהיה מרתקת יותר, התמונות יהוו חלק בלתי נפרד מעמודי האלבום – מה שישמור על התמונות ועל מיקומן ועוד. כיום אפשר לבחור את סוג האלבום אותו נרצה להכין, לכל אחד מהם יש יתרונות משלו והן העליות וזמן הכנת האלבום שונה בכל אחת מהאפשרויות, חשוב להכין אלבום שכזה (אין זה חשוב איזה סוג מבין השניים שתיבחרו) לא ברגע האחרון לפני מועד נתינתו לאדם המיועד.

פורומים לעיצוב תמונות.

מעוניינים לקבל מידע נרחב לגבי עיצוב תמונות או לימוד קורס פוטושופ לעיצוב אלבומים, הכנת לוגואים, כרטיסי ברכה, כרטיסי ביקור לקידום העסק שלכם, עיצוב חתימה לדואר האלקטרוני שלכם – חתימה מקורית בעיצוב אישי שלכם, יצירת פוסטרים, עיצוב תמונות לפייסבוק Facebook או לכל רשת חברתית בה אתם שותפים או לכל עבודה המצריכה שימוש בתוכנות גרפיות?

ישנם באינטרנט פורומים רבים בהם דיונים בכל הקשור בשימוש בתוכנות גרפיות, בחלקם ניתן למצוא מדריכים לשימוש בתוכנות גרפיות, טיפים, רעיונות, דוגמאות לעבודות שאנשים הכינו ובחרו להראות את עבודתם למשתתפים האחרים בפורומים, ובכך תוכלו לגבש רעיון משלכם בהתאם למה שאתם מעוניינים לעצב.

  • יש פורומים באתרים של מוסדות לימוד אלבומים דיגיטליים בהם מלמדים בשיטות שונות את מקצוע העיצוב הגרפי, פורומים אלו מנוהלים על ידי צוות מרצים מקצועיים לתחום זה שיענו על שאלותיכם באופן מדויק ופרטני כדי לכוון אתכם לקבלת עבודה יפה ואיכותית ביותר, באיזו תוכנה מומלץ להשתמש לעבודה אותה תרצו להכין, רעיונות לשיפור עבודתכם, מה השימוש של כל תוכנה, מה ההבדלים בין כל תוכנה לעיצוב וכל שאלה שתרצו לשאול ותקבלו ידע מהאנשים שעוסקים במקצוע העיצוב הגרפי. דוגמה לאתר בו תוכלו להתייעץ לגבי כל שאלה הקשורה בעיצוב גרפי ולקבל מענה מאנשי מקצוע בתחום זה הוא הפורום באתר של מכללת “סולו לימודי גרפיקה אונליין” בו יש פורומים רבים העוסקים בעיצוב גרפי, טיפים, מדריכים, רעיונות לעיצוב ועוד.
2019-08-03T13:27:47+03:00