אלבום תמונות דיגיטלי לדוגמא

בסרטון שלפניכם תוכלו לצפות באלבומים דיגיטליים, מה הם ואיך מכינים אותם. העולם של היום סובב סביב הדיגיטל ומה שפעם דרש מאתנו פיתוחים, אלבומים פיזיים, הוצאת כספים לא מבוטלת וכדומה, היום כבר לא קיים ובמקומו אנו מקבלים עבודה קצרה ויעילה על המחשב, והפקת אלבומים דיגיטליים. אם אתם רוצים לדעת איך להכין אלבום כזה ואיך לשלב בו אפקטים שונים וכיתובים שאתם צריכים, זה בדיוק הסרטון אותו את צריכים לראות.

יתרונות אלבומים דיגיטליים על פני אלבומים פיזיים

איכות – עם הכלים השונים שקיימים היום בעיצוב אלבום דיגיטלי, הוא יוצא איכותי יותר ומיוחד יותר. כל תמונה עוברת עיבוד כך שהחדות שלה והבהירות שלה מותאמים.
עלות – אין צורך בקניית אלבום פיזי, אין צורך בפיתוח תמונות, רק מעצבים את האלבום כמו שרוצים ומוציאים אותו לדפוס כספר או שמשאירים אותו דיגיטלי לגמרי. זה הרבה יותר זול.
מהירות – את העיצוב עצמו עושים במהירות. הרבה יותר מהיר והרבה יותר יעיל, ואין צורך לצאת מהבית בשביל שהוא יודפס
שיפורים – לא מרוצים מהתוצאה? אפשר לשנות בכמה קליקים. בשונה מאלבום פיזי, אפשר לעשות בו שינויים מרחיקי לכת בכל רגע נתון, גם לאחר שמסיימים את עיצובו.
יתרונות אלבומים דיגיטליים על פני אלבומים פיזיים

להיות מעצב אלבומים

העולם הדיגיטלי הוליד לא מעט מקצועות שלא היו בעבר. אחד המקצועות הללו הוא מעצב אלבומים, מי שלוקח כמות של תמונות ומעצב אותם בצורה מיוחדת, כזו שאפשר להשאיר למזכרת. אם אתם צלמים, תוכלו לתת שירות נוסף לקוחות שלכם והוא עיצוב אלבומים, מה שנפוץ מאוד אצל צלמי אירועים, ואם אתם לא צלמים תוכלו להציע את השירות הזה לצלמים אחרים או ללקוח הסופי.
לעצב אלבומים כתחביב
גם אם אתם לא מעצבים גרפיים ולא מתכוונים לעבוד כמעצבי אלבומים, הכרת התוכנות ולימוד עיצוב תמונות יכול להיות לכם לעזר רב. למי מאתנו אין תמונות רבות שהוא רוצה לסדר ולעצב? לכולנו יש. ולכן, הסרטון הזה כמו גם סרטונים אחרים יכולים ללמד אתכם ולסייע לכם לעצב את התמונות והאלבומים שלכם ולהפוך את כולם למזכרת יפה.

 

2019-08-04T19:39:39+03:00