אם אתם גרפיקאים ואתם חושבים על מחשב שיחזיק לכם לאורך זמן

//אם אתם גרפיקאים ואתם חושבים על מחשב שיחזיק לכם לאורך זמן

וישרת אתכם בצורה טובה ואיכותית, במאמר הבא נשמח להמליץ לכם על מחשב איכותי לגרפיקאי, ניתן לבחור בין עשרות מחשבים, אבל מה בעצם אתם צריכים, מחשב ב5000 שקלים? או אולי מחשב זול או יקר יותר, הכול תלוי בשימושים שלכם.

באיזה תוכנות גרפיות אתם עובדים.

באיזה תוכנות גרפיות אתם עובדים.

אם אתם משתשים בתוכנות גרפיות חובבניות אין צורך במחשב מתקדם, מספיק לכם מחשב נייד עם מעבד I3 בסיסי וכרטיס מסך פנימי, בדרך כלל סוג המחשב לא משנה כיוון שהרכיבים בתוך המחשב נייד הם אותם רכיבים בכל המחשבים כמעט. אם אתם משתמשים בתוכנות גרפיות כמו פוטושופ, ותוכנות נוספות אשר דורשות מן המעבד לרוץ מהר יותר, רצוי לקנות מחשב מהיר עם מעבד של I5 וזיכרון של 4 עד 8 גיגה. פחות מ4 גיגה יהפוך את המחשב שלכם לאיטי במיוחד בשימוש מסיבי בפוטושופ או בתוכנת גרפיקה אחרת, אין צורך להתלבט על סוג המחשב למרות שאחד הסוגים המועדפים עלינו ביותר הוא מחשב לינובו אשר ידוע כמחשב אמין ואיכותי שמחזיק לאורך שנים רבות של שימוש רצוף, עשו סקר שוק ובחרו את ההתאמה הטובה ביותר עבורכם.

מחשב נייד או נייח – הכול תלוי באופן השימוש לכם.

מרבית אנשי המקצוע בתחום רוכשים מחשב נייד, התשובה לשאלה מדוע, היא ברורה, מחשב נייד הוא נגיש ופשוט יותר, ניתן להגיע איתו לכל מקום וניתן לעבוד איתו מכל מקום, תמיד ניתן לחבר אותו למסך חיצוני ולמקלדת ועכבר חיצוניים והופה, זה מחשב נייח לכל דבר, באופן כללי מחשב נייח הוא סוס עבודה הרבה יותר מאשר מחשב נייד, לכן כשאתם קונים מחשב נייח I5 הוא סביר להניח ירוץ טוב יותר מאשר מחשב נייד I5 לכן בקניית מחשב נייד חשוב לרכוש מפרט טוב יותר, הרי זה ידוע שהשינוי של מפרט הוא בעייתי כאשר מדובר על מחשבים ניידים, דבר חשוב נוסף הוא לרכוש מחשב עם אחריות ארוכה, של מעל לשנה, על מנת לתת לכם שקט נפשי לתקופה ארוכה.

שורה תחתונה – איזה מחשב לקנות בתור גרפיקאי?

בשורה התחתונה עליכם לקנות מחשב נייד איכותי ואמין עם מעבד I5 / I7 רצוי מחשב לינובו או HP, לכרטיס המסך יש חשיבות הרבה פחות חשובה כאשר מדובר על גרפיקה פשוטה ולא וידאו ולכן אין צורך בכרטיס מסך חיצוני במחשב הנייד, אלא ניתן להסתפק בכרטיס מסך פנימי פשוט של INTL, מה שכן עליכם לבדוק זה שיהיה ניתן להוסיף זיכרון נוסף לזיכרון הפנימי, במידה וקניתם 4 גיגה זיכרון פנימי בדקו שיהיה ניתן במידת הצורך להוסיף עוד זיכרון פנימי בעתיד. זה אחד הטיפים החשובים ביותר לפני קניית מחשב נייד לגרפיקאים.

המאמר נכתב על ידי חברת טופ מחשבים – טכנאי מחשבים בכל רחבי הארץ.

2019-08-04T19:21:10+03:00