אם חד הורית? כך תתפרנסי בכבוד! ותעבדי מהבית 

להיות אם חד הורית זה לא פשוט וכל אמא כזו יודעת על מה מדובר… התמודדויות יום יומיות עם הילדים, התמודדויות מול גופים שונים וכמובן ההתמודדות הכלכלית. הבעיה בפן הכלכלי היא לא רק הכסף שצריך להכניס אלא גם הבעיה עם הזמן – אם מדובר על ילד שעדיין בבית אי אפשר לעבוד ואם הילדים כבר במוסדות החינוך הם מסיימים בצהריים מה שלא מאפשר לעבוד מחוץ לבית במשרה מלאה שלא לדבר על ילדים שחולים בלי התראה מוקדמת ולא מאפשרים לצאת מהבית… אז מה הפתרון? הפתרון הוא לעבוד מהבית בשעות שנוחות ולנהל את הזמן כפי שנוח ורוצים.
עבודה מהבית יכולה להתאים ל

לעבוד מהבית? יש דבר כזה…

אם את אם חד הורית ולא משנה איזו תמיכה יש לך אך את לא יכולה לצאת ולעבוד בעבודה מסודרת, עבודה מהבית יכולה להתאים לך. היום כל מה שצריך בשביל לעסוק בתחומים שונים הוא מחשב ואינטרנט והעלויות של שני אלו מאפשרות כמעט לכל אחד אותם. היום ניתן לעבוד מהמחשב ולשגר את העבודות לכל מקום בעולם, לדבר בטלפון עם לקוחות או להתנהל מולם במיילים. יש אין סוף עבודות גם כשכירים וגם כעצמאיים מהבית דרך האינטרנט, אך אם את רוצה את החופש המושלם לנהל את הזמן שלך, אם את רוצה לעבוד לפי פרוייקטים בשעות היום או הלילה בלי לפגוע בזמן עם הילדים, עיצוב גרפי הוא בשבילך. תוכלי לראות כאן את מסלולי הלימודים של עיצוב גרפי.
תוכלי לראות כאן את מסלולי הלימודים של עיצוב גרפי.

לעבוד בעיצוב גרפי מהבית.

עבודה בעיצוב גרפי מתאימה לרבים, וגם לכאלו שבטוחים שאין להם ראייה עיצובית. עיצוב גרפי הוא עיסוק בתוכנות רלוונטיות, תוכנות כמו אילוסטרייטור, אינדיזיין, פוטושופ, דרימוויבר ואחרות. ניתן לעבוד מול משרדי פרסום וניתן לעבוד מול צלמים, מול בתי דפוס ומול הוצאות לאור. יש אין סוף עבודה והיתרון שלה הוא שניתן לעשות אותה בכל זמן בהתאם לצרכים וללו”ז היומי. ניתן לעצב ברושורים ולפלאיירים, לעצב באנרים ופרסומות למשווקים אינטרנטיים, לתת שירותים לחברות בניית אתרים כמעצבים או לבנות אתרים לבד. עוד ועוד אימהות חד הוריות מבינות שהן יכולות לקחת את הגורל שלהם בידיהן ולעסוק בעיצוב גרפי מהבית ולהתפרנס בכבוד.

ללמוד עיצוב גרפי מהבית

אם חד הורית גם תתקשה לצאת מהבית ללימודים מה שיפריע לה להתפתח ולהגדיל את ההכנסה שלה. מכללת סולו מציעה לאימהות חד הוריות פתרון שאין שני לו בישראל, האפשרות ללמוד מהבית בכל זמן. הלימודים מתקיימים דרך האינטרנט עם מורה פרטי ובאמצעות תוכנה מיוחדת, וניתן ללמוד בימים, בערבים או בסופי שבוע. לא מדובר על עוד אתר שמוכר סרטוני לימוד אלא על לימודים פרונטליים אמיתיים עם מורה. במסגרת הלימודים הסטודנטית תכין תיק עבודות אותו היא תוכל להראות ללקוחות הפוטנציאליים שלה לאחר הלימודים וכמובן תקבל הכוונה לעבודה מצוות המכללה. עשרות אימהות חד הוריות שלמדו במכללת סולו לא טועות, ואת יכולה להצטרף להצלחה.
2019-08-01T19:24:15+03:00