אפקטים באילוסטרייטור, מדריכים חינם למתחילים ולמתקדמים בעברית.

//אפקטים באילוסטרייטור, מדריכים חינם למתחילים ולמתקדמים בעברית.
אם אתם צופים בסרטון זה, אתם יכולים להיות אחד מכמה אפשרויות. או שאתם מעצבים גראפיים שרוצים להעשיר את הידע שלכם ורוצים להיות טובים יותר ומקצועיים יותר, או שאתם מתחילים ורוצים ללמוד כמה שיותר, או שאתם מתעניינים ושוקלים האם להיכנס לתחום העיצוב הגרפי. הסרטון שלפניכם מיועד לכל מי שחושב על התחום, ולכל מי שמעוניין ללמוד על אילוסטרייטור ועל האפקטים אותם התוכנה מציעה. אילוסטרייטור היא תוכנת הבחירה של מיליוני אנשים ברחבי העולם, ולא לחינם, זו תוכנת עיצוב חשובה שיודעת לעשות דברים שפוטושופ ואחרות לא יודעות לעשות.
תוכנת עיצוב חשובה שיודעת לעשות דברים שפוטושופ ואחרות לא יודעות

מי עושה שימוש באילוסטרייטור?

באילוסטרייטור עושים שימוש בעיקר מעצבים גראפיים שעוסקים בעיצוב של לוגואים, או תלת מימד, ובעצם כל מי שרוצה להוסיף לעיצובים שלו אלמנטים מקצועיים. אילוסטרייטור היא תוכנה שיש בה לא מעט אפקטים, ומי שיודע לנצל את האפקטים הללו לטובתו ולטובת העיצובים שלו יקבל המון.

עיצוב לוגואים

לוגו חייב להיות מיוחד, חייב להיות מושך וחייב להיות ייחודי ומעניין, אך מעבר לכל זה, הוא חייב לעשות את העבודה מה שאומר במילים אחרות שהוא חייב ליצור את הקשר בין המוצר או השירות ובין העסק שעומד מאחוריו. לקוח פוטנציאלי שרואה את הלוגו חייב בתת מודע להבין מה הוא ומי הוא אותו הלוגו, ועיצוב נכון של הלוגו הוא זה שיעשה את העבודה. בשביל לעצב לוגו בצורה מיוחדת, לא שגרתית ומקצועית ברמה הגבוהה ביותר, חייבים להכיר את כל הכלים שתוכנת אילוסטרייטור מעמידה, וחייבים לדעת לעשות שימוש באפקטים שונים שקיימים בתוכנה כך שה”חזון” למראהו של הלוגו לא ילך לאיבוד רק בגלל חוסר יידע טכני וקושי להביא את הדברים לביצוע.
בין אם אתם מתחילים ובין אם אתם מתקדמים בתחום, הסרטון הזה הוא בדיוק בשבילכם, סרטון שמסביר על חלק מהאפקטים המרהיבים אותם תוכנת אילוסטרייטור מציעה, ובכל מצב תעשירו את הידע שלכם לרמה גבוהה מאוד. אילוסטרייטור היא תוכנת חובה לכל מעצב באשר הוא, וכמה שתכירו אותה יותר כך תוכלו להפיק עבודות טובות יותר ללקוחות שלכם.

2019-08-07T09:13:40+03:00