אפקטים לכמה תמונות בפוטושופ

אפקטים לכמה תמונות בפוטושופ דריסת רגל התחלתית בעולם העיצוב והגרפיקה הממוחשבת

מכללת סולו, לימודי גרפיקה און ליין שמחה לעמוד לרשותכם עם מגוון סרטונים ומדריכים ללימודי הכלים הבסיסיים והמתקדמים של תוכנת פוטושופ. התוכנה נחשבת כיום לאחת מהתוכנות המובילות והשימושיות ביותר בעולם העיצוב הגרפי, עיצוב מוצר, עיצוב אופנה, צילום וכן הלאה. הלימודים במכללת סולו נעשים באמצעות סרטוני הדרכה און ליין ובמתכונת למידה פרטית של אחד על אחד. הקורסים מעניקים ידע תיאורטי ומעשי כאחד בתוכנת פוטושופ, חלקם מיועדים למתקדמים בתחום וחלקם לאנשים ללא רקע וניסיון קודם בתוכנת פוטושופ.

כיצד ליצור אפקטים על כמה תמונות?

בסרטון הנוכחי נלמד יחדיו כיצד לייצר אפקטים לכמה תמונות קיימות בתוכנת פוטושופ בצורה אינטואיטיבית וברורה. ראשית נעשה ריבוע על התמונה ולאחר מכן נעשה לה מסכה וניצור ממנה חמישה העתקים. את כל התמונות הללו יש להדביק אחת ליד השנייה. לאחר מכן נהפוך את התמונות לשכבה אחת כדי שניתן יהיה לייצר עבורן טרנספורמציה מסוימת. בשלב הבא יש להקטין את התמונה השלמה שקיבלנו ולשכפל אותה. בסופו של יום נוכל ליצור אפקטים של מראה ושקיפות או אטימות.

מכללת סולו - מגוון קורסים באמצעות תוכנות ממוחשבות
מכללת סולו – מגוון קורסים באמצעות תוכנות ממוחשבות

באתר הבית של מכללת סולו ניתן להתרשם מאינספור קורסים וסרטונים ללימודי הכלים של תוכנות פוטושופ ושורה ארוכה של תוכנות נוספות בתחום של גרפיקה ממוחשבת כמו למשל אינדיזיין, אילוסטרייטור, פריהנד, פלאש וכן הלאה. הלימודים המוצעים על ידי מכללת סולו מתאימים לכל אדם שיש לו חיבור לאינטרנט ומעוניין ללמוד עיצוב גרפי או עיצוב באמצעות תוכנות ממוחשבות ישירות מהבית. מסלול הלימודים שמציעה מכללת סולו הוא מסלול ללימודי תעודה בעיצוב גרפי או גרפיקה ממוחשבת.

דריסת רגל התחלתית בעולם העיצוב והגרפיקה הממוחשבת
אפשרויות תעסוקה ללימודי תעודה בעיצוב גרפי או גרפיקה ממוחשב

ברשות מכללת סולו קבוצת פייסבוק ענקית שכוללת למעלה מ- 16000 מעסיקים ומעצבים מובילים שאר מספקים אפשרויות עבודה על בסיס יומי לבוגרים של המכללה. אפשרויות תעסוקה אלו הן מגוונות ויכולות להגיע בצורה של עבודה מהבית כפרילאנסים או עבודות במשרדי פרסום מובילים. קבוצה זו מעניקה לכל בוגר הזדמנות נהדרת לדריסת רגל התחלתית בעולם העיצוב והגרפיקה הממוחשבת. עם תום הלימודים לכל סטודנט יהיה תיק עבודות מרשים ומכובד שאתו הוא יוכל לצאת אל השוק ולהשתלב במגוון עבודות ומשרות מעניינות.
2019-07-24T00:50:00+02:00