אפקטים לתמונות בפוטושופ

ישנם מלא דרכים ליצור אפקטים לתמונות בפוטושופ במיוחד בתמונות ישנות שנרצה לחדש ולשפר אותם על ידי הוספת כל מיני סוגים של אפקטים שונים ומגוונים. עצם העובדה שאנחנו משלבים אפקטים שונים מעל לתמונה נותנת לעיצוב מראה איכותי ומשופר. ניתן לשלב גם תמונה בתמונה ולהוסיף אפקטים שונים שקיימים בתוכנת הפוטושופ.האפקטים עצמם הם חלק מעיבוד התמונה הם אמורים לסדר ולטשטש את סוג התמונה שאנחנו מעלים לתוכנה. דרך תוכנת הפוטושופ אנחנו יכולים להשתמש באין ספור אפקטים שונים מכל הסוגים כדי לערוך מחדש ולסדר את איכות התמונות. כדי להתחיל לעשות את העבודה קיימים סרטוני הסבר שנוכל להיעזר בהם או במדריכים שונים דרך הרשת וככה נוכל לעבוד בקלות. כדי לעבד את התמונה אנחנו צריכים לדאוג לשנות את הגודל הסגנון הצבע של התמונה ולהוסיף לתמונה מראה זוהר ומחודש.
אפקטים לתמונות

איך מכינים אפקטים לתמונות?

כדי להכין אפקטים לתמונות נפתח קובץ חדש בתוכנה ואז נבחר מידות וגדלים שנצטרך ובתוך הקובץ החדש שפתחנו אנחנו מעלים תמונה שנבחר ממאגר התמונות שלנו יש לנו כמה אפשרויות כמו סימון תמונה ctral a  להעתיק אותה ב ctral c  והדבקה של התמונה ב ctral v לאחר מכן נתחיל ביישום האפקט. ואז נבחר איזה אפקטים נרצה כדי לעצב באופן איכותי את התמונה שהעלנו כדי לשפר ולתקן ולחדש אותה. כדי להכין אפקטים שונים לתמונה העבודה היא קלי קלות בשביל כל מעצב גרפי שעוסק בתחום הגרפיקה. ישנה אפשרות לשכפול שכבות זוהי גם דרך כדי להכין אפקט שונה לתמונה. ניתן גם לחתוך מהתמונה ואז להוסיף את האפקט שאנחנו בוחרים.

אילו סוגי אפקטים קיימים?

ישנו אפקט של התיישנות תמונה שלוקחים תמונה הופכים אותה לשחור לבן ומשתמשים בשכבת התאמה פותחים את חלונית השכבות ובוחרים צבע כהה. מעבירים בחלון השכבות ממצב נורמל למצב של צבע על שכבת ההתאמה להיות עליונה. ישנה אפשרות להכניס מסגרת מסביב לתמונה , אנחנו פותחים את חלון השכבות ובוחרים את שכבת התמונה ולוחצים על מסכה ואז עוברים לכלי המברשת ובוחרים בצבע שחור מסביב לתמונה. ישנם עוד מלא צורות של אפקטים שאפשר להכין דרך התוכנה כמו צורה של דף מקופל או אפקט זיקוקי דינור. ניתן להכין גם אפקטים דרך סרטונים תלת מימדים ובטקסטים על התמונות.ישנו גם אפקטים של צל והבלטה שאפשר להוסיף לתמונה.

2019-08-04T19:35:25+03:00